IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 16th May 2008, 15:03
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

По през деня да е не може ли...?
(не че не ме пускат да излизам вечер, пълнолетна съм отдавна вече , ама по-слънчево ми звучи )
Отговори с цитат
  #122  
Стар 16th May 2008, 15:29
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Аз през деня няма да съм тук, но недейте само с мен да се съобразявате, няма да се разсърдя ако се уговорите и се видите и без мен, аз на някоя от следващите срещи ще се включа
__________________
...
Отговори с цитат
  #123  
Стар 16th May 2008, 15:30
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Nyssa, има доста софиянки, но още не са прочели сигурно. Аз съм много навита за идеята, но другата седмица няма да бъда тук Но нищо, ще направим и втора среща..

lilito_84 това са страхотни резултати за времето, през което си на режима. И аз задавах същия въпрос, но от тези, които пишем в момента май ПРР е най-старша във времето. Според мен е нормално да се задържа, дори да продължи и по-дълго време, месец примерно ... за да се настрои организма с новото положение и тогава да продължава да "изхвърля"
Отговори с цитат
  #124  
Стар 16th May 2008, 16:36
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Мерси за отговора, Ели, тогава да попитам нпп за колко време колко е свалила и колко време е било задържането. Иначе гледам да съм абсолютно стриктна, не съм прегрешавала с храна. Мерси момичета. А за срещата и аз съм много навита, но в Пловдив. Ако има и други Дюканки от Пловдив да свиркат
Отговори с цитат
  #125  
Стар 16th May 2008, 17:43
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте милички, сладички....и отслабващи Дюкенчици!!!
Благодаря за посрещането и по-по-здравите....!! Прочетвам ви когато мога да вляза, че нещо пролет пукна и работа ...бол!
Много ме кефят тези упоритичките с 1.5м.-2м. диетка....аз се чувствам обречена, и подута , днес ми е 5 ден ЧП, но включих триците чак днес, и на кантара само 1 килце липсва, а съм стриктна (като се изключи ,че на сън ядох торта и то с ръце, а аз не обичам торти по принцип), можеби и ЕГН - то има значение.... Мисля като за първи път да ги направя 7/7....пък да видим....
А защо милички и прованс гърлс да не се включим в Софийската сбирка, ще обменим опит.....но и аз на 25.05 съм на аб. бал....на другата среща ще ви зърна....
Чета всички мнения , но още не мога да ви запомня никнеймчетата на всичките....но сте ми големи стимулчета
Отговори с цитат
  #126  
Стар 16th May 2008, 21:19
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета тези дни влизам по рядко понеже и пак работа ме е налегнала ( що ли го кавам то си ми е перманентно състояние ) и пътувам
lilito_84 ....след първоначалното сваляне на килограми огранизма "свиква " и има една фаза на "съпротива" ..затова има и задържане ...и после пак продължава да сваля но не плавано а на периоди сваляне- задържане ....аз сега погледнах табличката дето си пишя килограмите ами аз от 15 дни се въртя в диапазона 88,00-89,5 ...миналата седмица бях качила за няколко дни 1,5 кг, но предполагам че е заради закъсняващи ми МЦ ( нали ми закъсня с 15 дни) ...сега съм 88,5 но съм в разгара на МЦ ...повечето момичета свалят през дните на П и задържат или малко с 200-500 грама чакват през дните на ПЗ .... не се отчайвай ..ти имаш да сваляш доста по малко килограми от нас "слончетата " така че дните ти на задържане може да са и повече ...
препоръчам ти като видиш че задържаш за да не се нервиш скрии кантара за 5-6 дни ...и после виж какви са резултатите ... в форума на БГ МАМАМ има дами които са вече над една година на този режим свалили са над 30 даже над 40 кг ...и споделят че са имали перидо на задържане и над месец ....и после пак започват да свалят ..така че просто си бъди режмна и няма какд а не дойде резултата ..

azdani.... всеки организъм реагира различно има и значение ако скоро си правила друга диета особенно ако билаи по драстична организма ти му трява време да се пренастрои ..и с другата диета със сигурност си забавила метаболизма си затова първо той трябва да се съживи ..... мила и аз мислях че ЕГН-то има значение ,....но в този режим са от по голямо значение други фактори аз съм на 44 години ...от 2,5 месеца съм на този режим и съм с 12,5-13 свалени килограми ...не е нещо велико, но според мен е добре защото аз съм опитвала далеч по драстични диети с по бързи резултати , но много нетрайни и после пак бързо се връщат че и с лихви
ииииииииии не прави повече от 5 дни П във втора фаза ....не лишавай организма си от витамини и въглехидрати повече от 5 дни ...човека (Дюкан ) е експериментитал години на ред ( сигурно е имал и негативни резултати при някой пациенти ) и е отсякал за хората които искад асвалят повече от 10 кг ритъм 5П/5ПЗ ...за тези с по малко 2-3 П на 4-7 ПЗ .... режима е за продължително време ... не си натоварвай организма

ellica .... много ме радваш

Izabo...голям си ентусиаст винаги успяваш да отговориш на всички ... ти си сладур мисля че е време да пием по кафе

Много целувки на Nyssa, Kraska_Praska, as74

АЛЕГРИЧЕ ...къде си мила ... какви ги вършиш тези дни ..липсваш ми

и Дивайна и Дебеланка нещо ми се губят ...хей момичет ада не си хапвате нещо "нережимно " тайничко ... ако сте гепили нещо чуждо мъжко ... давайте РЕЖИМНО Е .... ама после искам прескомференция
Отговори с цитат
  #127  
Стар 16th May 2008, 21:43
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Нпп, мерси за отговора, а и от утре започвам пз, но този път съм решила 4 на 4 дни, защото в неделя брат ми се жени и поне като нормалните хора и аз салатка да хапна. При мен е странно, но като че ли свалям точно през пз, а не през протеините , не знам защо така се получава. Но явно си е до организъм. Искам да сваля още 5 кг и почвам захранване,ама като гледам ще откарам до края на лятото. Иначе ми давате много свежи идеи, например за миш-маш не ми беше и хрумвало. А и да попитам според вас може ли на някоя маджа вместо домат да се използва една лъжица доматено пюре, видях че в съдържанието има захар?
Поздрави на всички!
Отговори с цитат
  #128  
Стар 17th May 2008, 07:10
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Днес ми беше страхотен ден :P Бях на масаж, след това на шопинг и после на театър М/у другото не бях планирала да си купувам нищо, НО най-важното е че съм минала размер надолу и за първи път се видях от всякъде....РЕЖИМЪТ ПРАВИ ЧУДЕСА и спорта де Направо не можех да повярвам, че това съм аз... И взех, че рискувах и си купих едни черни, сатенени панталонки тип шортички Олее аз никога не съм носила такова нещо, но предусещах как ще паля пожари след себе си особено като ги сложа с червените токчета Не мога да ви опиша колко съм щастлива..само дето изпуснах ядене и като се върнах в къщи ела да видиш...даже и не помня какво съм яла, само знам че бутнах 3 бадема и 4 фъстъка заедно с режимните вкусотии Е утре сутрин съм на фитнес!!! Малко се съмнявам дали панталонките ще ми станат утре..ама ще видим!
Да се оплача: единствения ми бял панталон ( много любим при това) дето дадох сума пари за него миналото лято ми е голям...сложих колан, че чак на най- първата дупка...пак ми е голям и ми пада..много ме е яд ще взема със сезал да го вържа
Пожелавам ви на всички приятен ден! И въпреки че аз не мърдам нито с грам надолу ...дано и нагоре де , поне вие мърдайте ама само надолу
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #129  
Стар 17th May 2008, 09:38
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Здрасти, мацки
Рядко пиша във форума, но го следя почти редовно. Искам да споделя моя опит с тази диета...често казано малко съм притеснена, защото сега съм на 5тия ден от ударния режим, а не съм свалила (не съм се теглила, нямам кантар, но по дрехите усещам, че не мърдам)..само коремчето може да се каже, че е спаднало малко, но.... Може и да се лъжа след като не съм се теглила, но по това, което виждам и усещам мисля, че не съм на минус....Тази мисъл ме притесни снощи и днес се усетих, че трябва да ми идва цикъла след 1 ден. Като я започнах диетата не погледнах колко дни ми остават до цикъла, но доколкото знам не е препоръчително да се почва в този период и най-вероятно задържам вода....ама кой да се сети да помисли...или да си погледне календарчето поне ...
Та въпроса ми е какво ще ме посъветвате да направя...да продължа ли ударния период до 10 дни и да чакам да ми дойде и евентуално да сваля или да прекратя за известно време тоя режим и като ми мине цикъла пак да започна.....
Много съм объркана, защото си мисля че след като съм вече 5ти ден може и да ми позакъснее заради това и то се получаваааа някакъв затворен кръг...
Отговори с цитат
  #130  
Стар 17th May 2008, 10:11
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравей, Antoinette.
Аз лично бих те посъветвала да си продължиш с режима, веднъж като си започнала не е хубаво да прекратяваш и да започваш пак. Сподели и колко имаш да сваляш, защото може да не отслабваш, защото нямаш много излишни килограми. Освен това, ако имаш да сваляш 10 или по-малко килограми, 5 дни ударен режим ти е достатъчен и може да преминеш вече на ПЗ. А за резултатите не се притеснявай, ако бъдеш упорита и те няма да закъснеят. Съвсем нормално е преди МЦ да бъдем подути и да не отслабваме. Според мен изчакай едно редуване ПЗ/П от втората фаза и тогава ще видиш, че ще си приятно изненадана от резултатите
__________________
...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:52.