IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th May 2008, 13:04
Valinda Valinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте , момичета.
Отдавна ви чета, но чак сега реших да пиша. Надявам се да ме приемете във вашето клубче.
Аз съм на този режим от месец и половина и съм много доволна. Успях да сваля 9 килограма.
При мен няма никакви странични ефекти. Чувствам се много добре и по слабичка.
Желая ви успех и бързо стопяване на излишните килца.
__________________
www.valinda.editboard.com
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th May 2008, 13:06
greengirl greengirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Sofia
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до greengirl
По подразбиране

Izabo, напълно съм съгласна с Ilsky, че упоритостта ти е страхотна. Аз също си мисля, че ако прегреша веднъж това ще е краят на диетата и началото на голямото ядене. Снощи дори сънувах,че съм яла крем и се намразих. Тъй че браво...топлото време и страхотните мацки по улиците ще те заредят с воля.
Ilsky, имам да свалям поне 10 кг, ти вчера сподели, че имаш същата цел, но като видях снимките ти мисля, че ако ти имаш 10 повече значи аз имам 20... Страхотна си
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13th May 2008, 13:36
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Грийни (нали нямаш нищо против така да се обръщам към теб?), ами да ти кажа аз съм и високичка, та почнах на 75кг, сега съм 72кг, поне 65кг искам да стана... Я покажи ти снимки, че да те видим де, само коментираш, ееее

Междудругото, ти докосна една тема, която аз също исках да споделя с вас, но ме изпревари

Това е темата с кошмарите, вие имате ли такива и нормално ли е да ги имаме? Аз също онзи ден сънувах, че прегрешавам (лошото е, че не помня с какво) и на сутринта като се събудих се чувствах така сякаш наистина съм прегрешила. Но не за дълго де.

Valinda, добре дошла при нас! Поздравления за резултатите! За месец и половина бих казала много добър резултат? А каква ти е целта? Още ли искаш да смъкнеш, та продължаваш?
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th May 2008, 13:50
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Хаха, ilski, и аз редовно си сънувам такива неща. За последно в съня си ядох Форнети. За съжаление не си спомням дали бяха вкусни.
Valinda, супер резултат. Надявам се и аз да го постигна за същия период от време, но... ще видим.

На мен сега ми е 22-ри ден и явно задържам и съм решила да се измеря в края на 5-те чисто протеинови дни, пък ще видим докъде съм я докарала.

ilski, явно имаш тежък кокъл ли и аз не знам, но определено на снимките не ми изглеждаш на 75 кг.

А за Izabo много усмовки, защото винаги ме кара да се усмихвам като й чета мненията.

Слънчев ден на всички! Времето е страхотно! Сигурно защото имам рожден ден утре хихи
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th May 2008, 14:00
greengirl greengirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Sofia
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до greengirl
По подразбиране

Ilski, нямам нищо против да ми викаш так, то и аз малко съм те прекръстила вместо "i"- "y". Не може да си толкова кг смени кантара и изведнъж ще разбереш, че си 52
Valinda, твоите резултати направо ми дадоха криле ... сподели повече колко на колко дни я спазваш и така.
Скоро и аз ще кача снимки, но на работния компютър нямям. Макар че малко ме е срам, като гледам какви сте хубави, но поне да се посмеете
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th May 2008, 14:27
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Момичета, гони ме зверски глад за сладко

Ентусиазмът ми от сутринта, че вече съм на ПЗ бързо се изпари, умирам за нещо сладичко, а дюканското кремче, което си направих вчера е вкъщи, а до там в близките близо 4 часа няма да мога да стигна... ухх изперквам вече....

Ама така като го написах май мъъъъничко ми улекна Ама продължавам да си искам сладичкото

Грийни, олеее, при ръст 174см, знаеш ли какво е да си 52кг? Кожа и кости, чак такова не искам да бъда

Ниса, добре, че поне на сън можем да си хапваме такива лакомийки, ама да можехме да си контролираме сънищата поне... щях да сънувам, че хапвам толкова много други нещица и хич нямаше да ми е проблем Дюкана.
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th May 2008, 20:11
icebaby icebaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до icebaby
По подразбиране

така и не разбрах по време на удърния режим може ли вместо трици ленено семе и пектин или не?
__________________
Хранете се, за да живеете, а не живейте , за да се храните
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13th May 2008, 20:25
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

icebaby...може и ленено семе и пектин, но не замествай овесените трици напълно и не прехвърляй общата доза от 3 с.л ( каквото и да е )
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th May 2008, 20:35
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз днес ще изям целия свят...май ще ми идва Изядох си триците за деня, че даже и една лъжичка ориз бутнах и пак съм гладна...ще нападам пържолите май..лошото е, че съм супер нервна и колкото и да ям съм като бездънна яма не от друго,ами от нерви..и целия хладилник да изям,ако не се успокоя няма да стане
Само дето това е мноооого лесно,ама само на думи
Иначе дрехите ми падат, стегната съм...никога не съм се чувствала толкова добре в тялото си..ама с тез нерви и притеснения всичко ще прецакам..днес една лъжичка ориз, утре 2..после 3...и то се трупа да му е** (ла-ла-ла)
Мда, ужасна съм днес
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 13th May 2008, 20:38
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

хей малък ( Алегричка визирам ) .... що така бе душо ... я хапни някой смотан американец ...хей така да закусиш с него ... гледай да е по кльощав та да е "режимно"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:27.