IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 13th May 2008, 23:35
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте, момичета прекрасни!
Не съм се вясвала от няколко дни и.... нова темичка Да ни е честита и само да се хвалим тук...

на всики новички... Заедно ще се подкрепяме и ще преборим всичко излишно!

Нова тема, ама аз да си се оплача от себе си... Онази вечер сънувах, че хапвам шоколадче и ей на, днес тоз' кошмар се сбъдна. Да уточня беше диетично и бяха няколко парченца (не че това ме оправдава... ) А защо го направих... хем, снощи след тренировка кантара беше благосклонен към мен.., но ми се хапваше нещо сладичко, а си направих едно кремче, което не се получи много добро и не задоволи вкусовите ми желания... Чакам сега някой хубаво да ми се накара че да няма следващ път... направо излагам отбора...

Днес не съм много позитивно настроена за това няма много да развалям обстановката тук...

Само да ви попитам... като може да ползваме царевично нишесте, разбрах че има и царевичен грис, дали мислите, че ще се впише в режима ни или по-скоро не?

цИлЮфки на всички ...
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14th May 2008, 08:11
_Debelanka_ _Debelanka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

divina, голямо диване си ти да знайш!!! Е що го яде тоз шоколад, като толкова малко имаш до целта вече (след благосклонния кантар вчера)? А и не знаеш ли, че са измислили дюкански течен шоколад, да беше си направила от него барем. Айде сега си посипи главата с пепел и никакви такива , че да няма

на всички новички! С общи усилия ще се вталим и ще се фръцкаме по плажа и днеска и нощеска

Izabo, ilski, , тайно ви подозирам, че ядете малко и ще си "сменяме шапките". Izabo, коя, уващаваща себе си дюканка, яде по 1 яйце за закуска? А трици? Майтапът настрана! ilski, надявам се да не е нещо сериозно, а да се окаже от "недохранване" неразположението ти снощи. На мен ми е ставало само 1 път така през ударния период, във фитнеса, но си бях сама виновна. Отидох там в 16ч., а до тогава бях изяла 1/2 кисело мляко с трици и 100-на гр. скумрия и като се опнах на кростренажора за 25 мин и после на тежестите направо изплезих език. От тогава не правя такава грешка. Нося си вечно разни кутийки с вкусотийки. Вчера даже изпращах в Козлодуй трици и подходящи пластмасови кутийки, с които да се разнасят насам натам дюкански манджи

Nyssa, Весело изкарване! Много подаръци!!!! Бъди здрава, щастлива, винаги усмихната и способна да постигнеш всичките си мечти!!!

При мен няма развитие тези дни, даже имах малък + (малък на моите кг де) и за да не се ядосвам тази седмица съм сърдита на кантара. Няма да се качвам в/у него, докато не се засрами и не ме покаже по-малко кг. Тайно се съмнявам, че нарочно ми показа +, за да не го тормозя всеки ден Така че ще се измеря чак на 17-ти, когато ще направя 2 месеца и тогава ще ви пусна пълен отчет на всички снети мерки. За мое съжаление обаче явно ще се окаже, че след 1-я месец свалям като по учебник - по около 4 кг на месец. За моята внушителна снага все си мисля, че можеше поне и 2-я месец да отбележа по-голям -, но ще се радвам на каквото има.
__________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wb3MfmB/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...fmB/weight.png

Начало 17.03.2008 г.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14th May 2008, 08:47
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте, момичета! Колко много нови последователи има за няколко дни! Добре дошли на всички новички! Няма да изброявам, да не пропусна някого и да се сърди после

eli_sss и при други се е получавал този проблем с пъпките.. спри яйцата за няколко дни и пий много вода, така се изхвърлят токсините! Вече е по-топло, така че според мен 2,5 лт на ден, особено ако тренираш!

valinda, браво, 9 кг са много добър резултат за това време! Какви са ти мерките, години, ръст?

Валя Денкова, за мен свалените кг са добре, продължавай все така! Мисля че когато се сваля по-бавно и постепено е по-добре и резултатите са трайни!

divina, царевично нишесте можеш да ползваш по мъничко, за сгъстяване на сосове, кремчета които се варят, супички. Но умерено, по 1-2 ч.л. на ястие. Аз правих ваниловия крем така, без да слагам желатин накрая и се получи много добре!

Накрая да се отчета все пак, аз се меря на всеки 5 дни, т.е. след всеки рунд ЧП и ПЗ, днес съм -0,5 кг. Не е много, но затова пък е постоянно надолу
Пишете какво хапвате, така мисля че ще си бъдем още по-полезни и ще черпим и нови идейки за вкусни манджи
Моето меню за днес:
Закуска-капучино, палачинка с трици с пълнеж от извара и горчица
Обяд: пилешка пържолка, салата домат, лук и репички
Веберя: мусака от тиквички с извара и копър /дано успея да я направя, иначе кисело мляко/

Успешен и заслабващ ден на всички!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 14th May 2008, 08:50
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Мили дами, слънчеви приветки за добро утро и от мен!

Добре дошли и на новите ни Дюканки.

Аз днес съм втори ден на ПЗ (общо 7-ми откакто започнах режима), закотвих на -3кг и това си е... Знам, че трябва търпение и постоянство, ама да можеше по-бързо да действа тоз Дюкан бе.


Nyssa, Честит рожден ден, мила! Да си жива и здрава, много щастлива, обичана и усмихната!


Debelanka, ух, милата. Дано наистина не правиш тази грешка с фитнеса отново, че мога да си представя какво е.... На мен уж причерняването ми мина, леко ми е позамаяно от вчера следобед, но нищо сериозно надявам се....
А ти верно ли се мериш всеки ден? Тук повечето мнения като чета са да не използваме кантара толкова често, но и аз май си го тормозя редовно.

Това с кутийките ми е познато донякъде... В офиса вече ме гледат странно как си нося подозрителни кутийки с храна Но добре, че една колежка е и тя на Дюкан, та поне си имам съмишленичка.

divina, eййй момиченце, да си ги нямаме такива, няма да предаваш групата! Ти ще хапваш шоколад, а ние ще си ръбаме краставички. Бива ли така? Яяя мятай и ти пиленце или на каквато фаза си в момента и ако ти пригладнее за сладичко, има много дюкански репецти за шоколад, кремчета и т.н..

Allegra, eй сладурка, не мога да ти опиша какво настроение ми допринесе като те чета. Хубаво е, че се забавляваш така в залата.

Поздрави на всички!
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 14th May 2008, 09:13
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

_Debelanka_, ilski, мерси много за пожеланията! Да ви се връщат стократно!

И малко не в духа на традицията, искам да пожелая на всички дами от темата - възможно най-бързо отслабване и най-вече запазване на така желаните килограми! Ще се сбъдне пожеланието, защото съм рожденичка хаха Бъдете все така женствени, красиви и устремени към целите си!

И добре дошли на всички новоизлюпени дюканки! Заедно ще стигнем по-далече, надявам се!

Аз тръгвам за лекции и ви пожелавам невероятно хубав ден!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 14th May 2008, 09:22
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте
Дойде време и аз да пиша в новичката тема От няколко дни само ви чета и не смея да се обадя, защото имам много да се срамувам
В събота нали бях на сватба и .... не е за разправяне...
В резултат на това бях мааалко на +, но след това пих много вода и намалих млечните, та нещатата постепенно се нормализираха, даже от вчера съм на -, но изчаках да се претегля и днес за по-сигурно. Защото ако бях продължила да задържам щеше да ме е срам от вас...
Днес имам "празник" - 1 месец откакто съм на режима и равносметкатата е -5 кг (като обиколки не съм се мерила). Искам да благодаря на всички вас, че бяхте тук през това време И продължавам смело напред докато сваля още 5 кг, ако ще и още 5 месеца да ми отнеме
__________________
...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 14th May 2008, 09:53
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте, момичета!

По принцип спазвах режим, изготвен ми от Оги Симеонов, но последните 7-8 дни получих ужасни проблеми с wc-то, демотивирах се доста стабилно, но се съвзех и реших да послемя режима.

Та, втори ден спазвам режим според Дюкан (там на чисти протеини), взех си овесени трици и се чувствам много добре. Забелязах, че кантара е мръднал леко надолу, въпреки че днес не съм ходила до wc, но си мисля, че ще се случи малко по-късно, защото сега ядох трици, а вчера ми подействаха.

Така че, ако ме приемете във вашите редици ще съм много щастлива да си отслабваме заедно
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #58  
Стар 14th May 2008, 10:55
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте, мацки!

Nyssa, Честит Рожден Ден!
Бъди много здравичка, щастлива, обичана и винаги усмихната. Бори се винаги за мечтите си!!!
Нека денят тии днес бъде незабравим и пълен с изненади и много подаръци

ffiffelina, добре си ни дошла! Правилното място си избрала и правилния режим, ще видиш как успехите няма да се забавят!

Kraska_Praska, и ти като мен си сгафила, ама ще ни дойде акълЮ и на нас...

_Debelanka_, ilski, думите ви ми подействаха отрезвително... Благодаря много! Вече без таквизи глупости повече...
Дебеланке, този течен шоколад предполагам, че се прави с какао (нали не ни е за 2-рата фаза )... Аз видях някаква рецепта за шоколад на онази златна страница с рецепти... Честно казано проблемът ми е, че май съм свикнала след всяко ядене да си хапвам по нещо сладичко, ама и да не са 2 хапки (не съм ли нахална? ), а всичко сладко се прави с мляко или извара, с изключение на желенцето, де...

ilski, надявам се вече да си с повече силички и да се чувстваш добре! Видях снимките ти, много голям сладур си и супер лъчезарна
То и аз всеки ден си се катеря на кантара даже по 2 пъти, сутрин и вечер, преди вечеря Така мога да следя стриктно как се развиват нещата...

Аллегричке, душко сладка, с тез очилца много повдигаш настроението Само така!!!

npp, поздравче, целувки и успех с писаниците...

ellica, мерси за инфото!

Валя Денкова, много добър резултат, , още по-голям желая занапред!

Девойки аз отивам да си купя обяд, мисля да хапна рибка, ако има от тази, която открих наскоро и си облизвам пръстите от нея, а и да разходя малко 4-буквието

Успешен ден!!!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 14th May 2008, 11:11
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

днес имам сърцебиене - дали е от режима или.. снощи не можах да спя много добре - не от глад а от хъркането на креватната ми половинка . но все пак ми се струва че е от режима.
какво ще кажете вие?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 14th May 2008, 13:39
Valinda Valinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilski
[b]

Valinda, добре дошла при нас! Поздравления за резултатите! За месец и половина бих казала много добър резултат? А каква ти е целта? Още ли искаш да смъкнеш, та продължаваш?
Мерси за доброто посрещане.
Моята цел е около 55 кг. Сега съм 60.
Дори и аз се учудих как толкова лесно ги свалих тези килограми. Но мисля си е защото по начало не съм била никога пълна допреди 2 години. Имах хормонален дисбаланс и за това качих килограми. Може би за това и по лесно ги свалям.
Желая ви успех на всички.
__________________
www.valinda.editboard.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:19.