IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 29th July 2007, 18:57
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ей,май не съм аз само нискокръвна Моето кръвно нормално е около 90/60.Сутрин като стана първо малко хапвам и после веднага кафе.До обяд-добре.После ако не пия пак кафе,вечерта в 8ч съм гроги и само ми мирише на възглавница.Иначе границите са се събирали до 80/60.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 30th July 2007, 08:31
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Ох, аман от това ниско кръвно. В тези жеги съм много зле, постоянно ми се спи. По цял ден съм като дрогирана, много кофти.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th September 2007, 22:34
toto2007 toto2007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Случайно попаднах на тази тема търсейки нещо за ниско кръвно. Не я дочетох доkрая но симптомите за които прочетох че имате много приличат на това kоето преживях 3 годйнй предй да отkрйят случаино че витамин В12 ми е толкова нисък че отивам на умиране. Поинтересувайте се в интернет за този витамин В12. Просто с възрастта а в последно време и със замърсяването (основно катализаторите на колите) този витамин не се усвоява добре. Сега пия по 1000 хиляда микрограма чист витамин В12 и се чувствам прекрасно. След 3ия месец може да се намали на половина. Спряла съм всички лекарства за кръвно, щитовидна жлеза, черен дроб и други боклуци които ми предписваха едно след друго.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 21st September 2007, 01:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз пия фолиева киселина вече година и половина нон стоп, тъй че със сигурност не е от това.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 21st September 2007, 09:27
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

аз също имах ниско кръвно, при мен помогна кардиото и редовното хранене, през 3 часа, балансираното хранене.т.е. по- рано не си давах сметка, колко е важно да приемам минерали,магнезий,желязо,к лций и т.н.Липсата им в организма ни води до ниско кръвно, умора и даже депресии.Ето малко повече инфо тук
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10th November 2007, 19:20
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

аз имам ниско кръвно и неска както си тренирах замалкo да припадна добре че седнах.някои може ли да ми каже някакви хапчета за ниско кръвно?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 11th November 2007, 21:34
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

аз също съм с ниско къвно, но аз дори не мога да си премеря пулса, никакъв го няма когато ми е такъв ден съвсем инстинктивно, още преди да ми е станало лошо, почвам да се тъпча със сладко........почва да ми се вие свят, причернява ми, смазана съм и имам чувството, че съм копала 3 дена и мога да заспя където си отпусна главата......още не съм открила лек за това......ужасно е когато имаш да вършиш нещо, а съм напълно неадекватна
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #58  
Стар 26th May 2008, 20:58
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

И аз се чувствам така, когато кръвното ми падне, прекалено много. Днес съм с горна 80 а долна 40 ... та представети си как се чувствам. Имах и тренировка и едвам я изкарах, когато ми е така кръвното всичко ми се схваща, сякаш си се изпотил и стоиш под климатика, а той духа студено и ти се опитваш обаче да тренираш ...
И в един момент си давам сметка, че начина по който се храня е абсолютно неправилен за моето ниско кръвно ... не обичам солено, ям дори зелената салата ей така, не ям и много сладко ... и съм забелязала, че от черешите ми пада кръвното ... страно но факт.
Благодаря на жената, която е пуснала тази тема. Чудесна е.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 26th May 2008, 21:07
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

И аз съм с ниско кръвно и много висок пулс. Последно когато не се чуствах добре пък всичко ми беше ненормално. Кръвно 100/80 а пулс 110. Когато ми падне кръвното първо пия каквото и да било като течност поне 1 чаша най добре вода или сок ябълка за да не колабирам което често ми се случва. Когато пък имам веме и се усетя навреме че нещата вървят на зле си правя айрян със сол много помага при ниско кръвно налягане и действа много бързо.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #60  
Стар 26th May 2008, 21:28
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Моето кръвно е ниско, но се чувствaм добре тaкa, когaто е ниско-нормaлното за мен е 85 нa 55, нaй-много 90 нa 60, пулсът ми е не е висок, в нормaлно състояние, не повече от 70-80, aко спортувaм се покaчвa до 140-150. Явно не ми влияе много ниското кръвно, защото се чувствaм добре в повечето случaи, a не пия кaфе, течности също не пия много, единственото , което е , че при резки движения, ми причернява леко, но нищо повече.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нискокръвно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.