IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 10th July 2007, 16:52
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

За процдурите при д-р Дойнова, аз също ходих известно врмими, но не мога да кажа, че има значителен ефект. Не е вярно, че не трабва да спазваш диета - лично на мен тя ми даде няколко такива диети - да си излера и да ги спазвам. Да, наистина те мери преди процедурите, но имаше някакво мърдане само до към 3 тата процедура. След това не - и аз се отказах Тя всеки път ме питаше какво съм яла - като и кажех, че не съм спазвала диетата точно - ми казваше, че така процедурите няма да имат ефект. Не мисля, че тези процедури са ефективни. Освен това и самите процедури не са много приятни- все пак ти пробождат кожата....а като се сложи иглата не където трябва е доста болезнено. Радвам се, че при вас процедурите са имали ефект, при мен нямаха ...
Отговори с цитат
  #222  
Стар 11th July 2007, 08:14
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
А какво си хапваш вечер след работа?
Гледам да ям салати, но като ме напъне глада и преминавам на сандвичи Въпроса е да не се яде след 20ч. и да е нещо леко... Поне при мен е така, де
Отговори с цитат
  #223  
Стар 11th July 2007, 08:40
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

аз имам един проблем, сега с тези жеги през деня не ми се яде...но когато се скрие слънцето...едвам се спирам
__________________
"Само този, който умее да се впечатлява, получава отговори на въпросите си"
Отговори с цитат
  #224  
Стар 11th July 2007, 17:28
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Гледам да ям салати, но като ме напъне глада и преминавам на сандвичи Въпроса е да не се яде след 20ч. и да е нещо леко... Поне при мен е така, де
Точно това имах предвид, че липсата ти на целулит се дължи на правилен хранителен режим. Като се мине само на салати(но без сирене) и може плод, вечерно време и не много късно постепенно организма сам разгражда натрупалото се, а в комбинацията със скърцащ стол явно е успешна
Отговори с цитат
  #225  
Стар 12th July 2007, 08:57
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране

Здравейте!Дали някоя от вас знае какво е перимаксиларен целулит?
Наложи ми се да пия Родожил и на листовката пише, че освен за вс.друго се използва и за това.Може би някой с медицинско образование ще помогне
Отговори с цитат
  #226  
Стар 1st August 2007, 19:30
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

целулит се образува и от къпането с много топла към гореща вода, така че, тези от вас които имат този навик да спират веднага и да започнат да се къпят с топла към хладка вода.
Отговори с цитат
  #227  
Стар 4th August 2007, 17:55
monica_bellucci monica_bellucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Здравейте, много съм доволна от анти-целулитния крем на Билка и в комбинация с утайка на кафе и с тае бо целулита ми изчезна.Според мен не е нужно да се хвърлят луди пари за такива кремове като и от 3 лв. има ефект.
Отговори с цитат
  #228  
Стар 4th August 2007, 18:30
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
целулит се образува и от къпането с много топла към гореща вода, така че, тези от вас които имат този навик да спират веднага и да започнат да се къпят с топла към хладка вода.

ти па ме разби!!!!!!! целулит и от къпане?!?!?!?!!? е не!!! нещо си в грешка! тва, че се подобрява състоянието или по-точно кръвообръщението и то там може и да намлее целулита е ок, ама да ми казваш че може да се образува от къпане с топла вода - освен че много се смях .... както и да е. Целулита се получава не от къпане, мили ми момичета, а най-вече от папане и спохождащото обездвижване. Та къпете се както си искате.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #229  
Стар 4th August 2007, 21:07
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

sorry,но не четеш внимателно, писах " и от....горещата вода...".т.е. освен всеизвестните факти, този влошава още положението, и да, може да се смееш твое право е да реагираш както намериш за добре, но това на мен лично ми го е казвал специалист и то в един от най - известните спа центрове в света,а аз вярвам на професионалистите.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 5th August 2007, 09:11
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Забравих да отбележа, че моята кожа е суха към норнална/зависи коя част на тялото/, тази на краката ми, където е и зона на целулит е суха и затова може да ми е даден такъв съвет, но е факт, че откакто започнах да се къпя с топла вода/вместо много топла - гореща/ и завършвам със студен душ имам подобрение.Това разбира се е само едно от нещата които правя, освен това спортувам и се храня с правилната храна. Аз съм на 38 год. и мога да се похваля, че по този начин намалих драстично целулита и почти нямам, сега кожата ми е гладка и стегната.
Не задължавам никoй да се съобразява с моето мнение, но реших да споделя моят опит и резулати и ако някой реши да се възплозва му желая успех,
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:25.