IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #811  
Стар 25th October 2008, 13:39
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

leito кисели млека 3.6% са разре6ени за трета фаза
stelapenkova ти на колко години си...на твоите години не трябва да се лишаваш от въглехидрати и най-вече плодове ,ако продължаваш така ,можеш да се разболееш....колко килограма искаш да бъдеш

аз днес правя 7 месеца,постигнах целта си и сега ще се старая да ги запазя тия килца...чувствам се млада,привлекателна и със супер самочувствие...научих се да готвя много здравословно и сина ми и мъжа ми отслабнаха с няколко килограма,покрай мен....вече шише олио ползвам с месеци и то ако трябва да спретна нещо интересно за децата....даже и в четвърта фаза си хапвам палачинката и кесчето от трици и ги убожавам
нау4их се да подбирам по-ниско калорични десерти и замених захарта с кафява и мед за четвърта фаза

е това е засега от мен,целувки и успех на всички
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #812  
Стар 25th October 2008, 14:40
Аватара на Gery_m7
Gery_m7 Gery_m7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 8
По подразбиране

здравеите как сте отдавна не съм ви писъла . Мога ли да ям бульоните на МАГИ.
Отговори с цитат
  #813  
Стар 25th October 2008, 15:35
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Момичета, наистина ли може да се яде диабетичен шоколад
Май не видях в книгата да може....а така ми се яде нещо сладко
Отговори с цитат
  #814  
Стар 25th October 2008, 15:50
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

MILAMILA за това с изгорените мазнини си абсолютно права. Обличам си дрехи, които преди ми бяха опънати при тегло с около 4 кг по-малко от сегашното ми. Явно при този режим това е разковничето защо целулита силно намалява. Може би, ако човек достигне желаното тегло, целулитът напълно ще изчезне. Нали казват, че това са мастни депа, които след изчистването на всички мазнини е напълно възможно да се премахнат. При всички случаи това е най-дълго спазваната от мен диета(режим) и то с най-добър и видим резултат. Нямам намерение да се отказвам, независимо от факта че честичко правя прегрешения.
Отговори с цитат
  #815  
Стар 25th October 2008, 16:11
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

mimika, диабетичният шоколад е лишен единствено от захар, но какаовото масло, какаото и млякото са си там... А какаовото масло хич не е режимно.
Ако толкова ти се хапва нещо сладичко, защо не си забъркаш някакъв десерт.
Предлагам ти моята слабост:
Изцедено кисело мляко Верея 0.1% (изцеждам си го сама), подсладител, есенция ром, канела - получава се много вкусен "крем"

НО, ако все пак ти се яде точно шоколад - купи си за диабетици. Стига да е веднъж - няма страшно.[/color]
Отговори с цитат
  #816  
Стар 25th October 2008, 16:13
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

milamila, благодаря ти за съвета и рецептата
Отговори с цитат
  #817  
Стар 25th October 2008, 17:25
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Здравейте, мацки!
Аз съм 5-ти ден на ударен режим и се чудя дали от утре да не започна смесения, имам за сваляне общо 7 кг.
Решила съм да карам на системата 2/7, тъй като проблемна зона са ми краката, а горната част на тялото си е ок.
Приемам всякакви съвети и се надявам да си помогаме по пътя към вечното отслабване...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #818  
Стар 25th October 2008, 19:30
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Току-що се порових в сайта с рецептите и пак си извадих един куп позволени вкусотийки. Установявам, че откакто съм на режима се храня много по-разнообразно. Преди не съм си правила особен труд да сготвя нещо различно от стандартните яденета и най-вече нещо полуфабрикат за по-лесно. Отивам да правя режимни чудеса
Отговори с цитат
  #819  
Стар 25th October 2008, 20:16
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
Здравейте, мацки!
Аз съм 5-ти ден на ударен режим и се чудя дали от утре да не започна смесения, имам за сваляне общо 7 кг.
Решила съм да карам на системата 2/7, тъй като проблемна зона са ми краката, а горната част на тялото си е ок.
Приемам всякакви съвети и се надявам да си помогаме по пътя към вечното отслабване...
минавай във втора фаза
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #820  
Стар 25th October 2008, 21:34
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

минавай във втора фаза[/quote]

От утре почвам, нямам търпение да хапна малко домати и краставици...
Искам да ви питам от къде да си купя това парафиново олио, питах мои познати, но никой не знае
Взех си едно сирене лайт, ама е като гума, меко е като прясното, а аз го мразя Има ли някакво сирене, което да е като нормалното на вкус? Днес ходих до Метро и Била, но там намерих само от прясното...
Давайте съвети, че вече ми се гади от меса...
И още нещо: мога ли да пия протеини на прах, от тези с вкус на какао или ванилия, като си ги разбърквам с обезмеслено прясно мляко?
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:50.