IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th November 2007, 10:41
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране След операцията...

Момичета, днес ми свалиха конците...въпросите ми към Вас са...колко дълго носихте специалния сутиен на мен ми казаха 2 месеца днес и аз се втрещих...кога започнахте да се мажете със лекарството срещу белези, на мен ми препоръчаха дерматикс...и правят ли се някакви масажи и от кога........нищо не ми обясниха в подробности, но вярвам, че вие ще сте ми от полза....Благодаря предварително...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th November 2007, 11:24
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Привет Mimish Аз носих ластичен сутиен 3 дена,след което в клиниката ми го махнаха и ми сложиха този на Триумф.По принцип докторката ми каза да го нося около 1 месец и след това си купих сутиени с банели,обаче в началото ми стискаха.А белезите започнах да ги мажа на 3-я ден сутрин и вечер пак 1 месец.След това спрях и сега те са като тънки ивички,почти невидими.

А,забравих да кажа,че се мазах с крем на Avene за белези.Много е ефикасен.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th November 2007, 11:28
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Благодаря ти, аз съм веднага след операцията със сутиена на триумф, притеснява ме и факта, че се хващам вече да спя и настрани.......дали е проблем това....днес свалиха конците както споменах, да почвам ли веднага да мажа или........да изчакам няколко дни......
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th November 2007, 11:33
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,почвай да се мажеш,не е проблем.Аз няколко дни спях само по гръб и чак след това започнах да се обръщам настрани,но е трудно в началото.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th November 2007, 11:53
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Аз почнах да си мажа белезите веднага като ми свакиха конците.
Иначе носих сутиена на Триумф два месеца и после почнах с банелите.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th November 2007, 11:58
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране

добре момичета почвам, но и още един въпрос от стягането с този сутиен на триумф, нямахте ли проблем със зърната.........ужасно боли вече, а съм едва 7ми ден след операцията, ами 2 месеца, забравих да кажа, че разреза ми е под гърдата.......
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2007, 12:00
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И мен ме боляха зърната в началото и като цяло дясната гърда повече от другата.Но това отшумя. И сега преди цикъл пак е така.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th November 2007, 12:06
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Мен зърната ме боляха няколко седмици, беше направо ужасно, но после и това отшумя. Предполагам, че като поспаднат отоците и сутиена толкова не притиска.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th November 2007, 12:07
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране

имах в предвид, че боли от самия сутиен, от притискането, зърното се пречупва и като е прилепнал така сутиена и стои с часове.......после ....... и това е по 24 часа......2 месеца....незнам, едно време докато кърмех беше подобно.....а масажи момичета.....какво ви казаха за тях....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th November 2007, 12:14
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Ами да, точно от това се получаваше и при мен болката в зърната. Но имах два сутиена и ги сменях през няколко дена (не че това много помогна). Масажите аз ги почнах след първия месец, но всеки хирург си има някаква практика...някои дори не препоръчват масажи, така че най-добре си питай твоя доктор.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Следоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:14.