IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th January 2008, 05:45
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране Може ли мнение и съветче? Снимки сега и желан резултат.

Това ми е 7а-8а нощ, в която чета форума до пет сутринта
От доста време обмислям операция и предимно финансовата страна ме спираше, но реших проблема с теглене на заем. Все пак бста си е инвестиция Много искам да чуя какво ще ме посъветвате за това, което искам, защото колкото и да чета още не съм много наясно Помествам снимки какви са гърдите ми сега и ефекта, които търся. По принцип съм доволна от тях горе-долу...май повече долу,но пак стават де но желая точно тази форма да постигна от снимките инак бих се въздържала за сега от операция и след години тогава да направя, но ако може искам да е сега. Имам и няколко конкретни въпросчета. Съжaлявам, че ви занимавам с това , но Вие тук сте ми като "гурутата на съветите за силиконови бстове"

Ръст-168,44кг

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214038&photo=1
парола:1111

1. Кой хирург бихте ми препоръчали и понеже доколкото разбрах всеки си има стил, кои прави подобни? Аз се спрях 80% Тонев и 20% Н.Георгиев-вашето мнение?
2. Какъв е метод, който трябва за постигане на този ефект?
3. Колко сс мислите ми трбват и колко имам в момент? Много съм зле с тези сс ощене мога да ги преценявам въпреки,че изгледах много от снимките ви
4. Каква сума ориентировъчно ще излязат като цяло?
5. Ако след време решиш да махнеш силикона или поради усложнения го махнеш в какво състояние са гърдите ти и може ли да си върнат първоначалния вид примерно с операция само за повдигане или разтегната кожа нещо да се направи? Или говоря пълни глупости?
6. Другото много важно - на 10 години ли трябва да се подменят и как се разбира кога трябва да се подменят и може ли повече време по принцип да се изкара? И след 10 години ще увиснат ли и променят формата си?
7. Безопасен ли е солариума при силикон, защото аз без солариум не мога.

Изчетох доста от форума, но все пак не ми станаха много ясни тези неща и много исках да питам.

Целувкиии
__________________
* what is important is never to look cheap *
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th January 2008, 07:37
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Толкова въпроси си задала,че се чудя дали да отговоря? Някои въпроси ще ги намериш в темите.
Аз съм при Тонев и естественно ще ти препоръчам него и чудесният му екоп.Друга която е при Н.Георгиев ще ти препоръча него.Много е относително това.Избери тоя който ти хареса,а и цените в София са по големи.Моята беше в Каспела и ми излезна общо 5000 лв с инпланти 390сс подмускулно на ПИП.Инплантите мога да ги сменя по желание или евентуални усложнения в рамките на 5 години,като фирмата ми ги осигурява едократно и безплатно.Само операцията си заплащам.Мисля,че при Н.Георгиев се доплащаше за евентуална подмяна.
Като гледам гърдите ти са около 150сс естествени.Проблема е,че гръдият ти кош е много тесен и повече от 310сс едва ли някой хирург ще ти сложи.Тези снимки на Теди Велинова където си ги сложила,едва ли е модел за хубав бюст.Първо са и малки и второ имат голямо разтояние межди тях.По добре не гледай модели,а виж собствените си гърди и виж какво искаш.Всяка жена е индивидуална по структура,и на всяка инплантите стоят различно.
Желая ти успех и ако има нещо питай!Тук момичетата са чудесни и ще ти помогнем винаги!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th January 2008, 11:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здравей Относно въпросите ти:


1.Трудно може да ти се препоръча хирург,тъй както Секси е обяснила,всяка от нас е доволна от своя. Има много добри отзиви и за Ники Георгиев и за Тонев.Аз препоръчвам да отидеш на няколко консултации и след това да решиш кой е твоя доктор.Там ще ти обяснят подробно за операцията,кои са подходящи импланти за теб,ще видиш снимки.

2.Цените зависят от марката импланти и от клиниката,където ще ти ги поставят.Варират от 2500 до 5000 евро.

3.Винаги когато решиш,можеш да махнеш имплантите и предполагам,че гърдите ти ще възвърнат първоначалния си вид.Е,може и да поувиснат малко,тъй като кожата е била разпъната.

4.По принцип могат да изкарат и 10 год.Това е индивидуално.Ако рязко напълнееш или отслабнеш,може да се променят и да се наложи подмяна прим на 5 година.

5.Като ходиш на солариум,трябва в началото да си пазиш белезите,за да не се пигментират.Иначе после,няма проблем.

А бюста на Теди Велинова въобще не ми харесва. Гърдите й са раздалечени.

Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th January 2008, 12:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Забравих да пиша,че бюста на Теди Велинова въобще не ми харесва. Гърдите й са раздалечени.
Сегашните й гърди стоят доста по-добре - това са снимки на предишния й бюст...

Иначе по темата: много зависи от това къде искаш да бъдат и разрезите - през ареолата, през мишниците или под гърдата - защото всеки доктор има свой предпочитан метод и момента, в който решиш да отидеш при точно определен - той ще се опита да те убед, че неговия начин е най-подходящ. Затова е хубаво да бъдеш наясно първо със себе си. Има значение и подмускулния вариант ли ще избереш или надмускулния - различните хирурзи имат различни мнения и по този въпрос. И после важни са и парите, които си приготвила - при някои цените са значително по-ниски, други пък имат високи цени и препълнени графици.... Така че...разходи се из темите и си създай своя гледна точка какво искаш като начин на достъп и поставяне, като цена, като мнения за различните хирурзи - а кубиците и марката импланти са ти последна грижа За да се сдобиеш стакъв бюст като на Теди първия - при наличие на твой собствен и 300 сс ще са ти достатъчни мисля... И все пак е хубаво да чуеш минимум две мнения, но докторски Успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th January 2008, 12:35
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Според мен на момичето с въпросите бюста и сега си е готин и секси и незнам дали ще има мъж ,който да и устои .Много добре се връзва с нежната и фигурка
А бюста на Тиди Велинова е наистина доста не красив ,че да не кажа и грозен.
Твоят е 100 пъти по-хубав от нейният
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th January 2008, 14:20
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Позволявам си да изкажа мнение.

Гърдите на момичето от първите 4 снимки са много по-хубави, отколкото гърдите на последните 3 снимки.

Харесват ми особено много зърната, много са възбуждащи. Освен това гърдите изобщо не са малки. А на толкова слаба фигура по-големи гърди се опасявам, че ще стоят неестествено.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th January 2008, 14:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Гърдите на момичето от първите 4 снимки са много по-хубави, отколкото гърдите на последните 3 снимки.
А на толкова слаба фигура по-големи гърди се опасявам, че ще стоят неестествено.
Льофи, и аз споделям твоето мнение - ако моите гърди изглеждаха като нейните след двете раждания - НЯМАШЕ за нищо насвета да се подлагам на операция и да тегля кредити и пр. Само че тя не ни пита дали да си слага или не - а иска мнение за конкретни резултати, които търси... Затова и не се опитахда я разколебавам; едва ли аз и ти бихме й променили виждането за себе си Иначе наистина, макар да е - имаш страхотни гърди, мила! Възхищавам ти се искрено - много нежни и красиви
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th January 2008, 14:27
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Позволявам си да изкажа мнение.

Гърдите на момичето от първите 4 снимки са много по-хубави, отколкото гърдите на последните 3 снимки.

Харесват ми особено много зърната, много са възбуждащи. Освен това гърдите изобщо не са малки. А на толкова слаба фигура по-големи гърди се опасявам, че ще стоят неестествено.
И аз мисля така! Момичето си има хубави гърди и сега.А с импланти ще бъдат още по-по.

Хората са казали:От качествено платно,става хубава картина!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th January 2008, 15:15
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

И аз не бих се оперирала ако имах такива гърди.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th January 2008, 18:22
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Дано на това момиче му дойде акъла в главата и не пипи изобщо тия ПРЕКРАСНИ ГЪРДИ. Лично аз искам точно такива и нито грам повече.На височина и кила сме почти еднакви /аз съм 2км. по-тежка / и незнам за какво ти е повече
Раждала съм 3 пъти и чак сега се замислям за силиконови импланти ,защото от кърменето гърдите се стопяват. Ако не си раждала НЕ ПИПАЙ ГЪРДИТЕ СИ ,защото са страхотни
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МожелимнениесъветчеСнимкисегажеланрезултат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:38.