IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 8th July 2013, 17:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Така не може да се каже, без да се види цялото лице и формата, дали прав или извит ще е най добре, хайде няма нужда да вадя снимки на чипи мъжки носове, всичко е индивидуално на един ще му отива на друг не, и ние без да сме видели цялото лице е трудно така да предполагаме, кое ще му стои по добре, но за това е добре да се направи корекция с фотошоп и човек така най лесно ще си прецени !
Отговори с цитат
  #342  
Стар 8th July 2013, 17:57
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Така не може да се каже, без да се види цялото лице и формата, дали прав или извит ще е най добре, хайде няма нужда да вадя снимки на чипи мъжки носове, всичко е индивидуално на един ще му отива на друг не, и ние без да сме видели цялото лице е трудно така да предполагаме, кое ще му стои по добре, но за това е добре да се направи корекция с фотошоп и човек така най лесно ще си прецени !
Така е, има и мъже с чипи носове, на които им отива. Обаче изпитвам съмнения, че Джамбазов ще му направи хубав чип нос. Може просто с извивка да го направи, обаче няма да изглежда като натурален хубав мъжки чип нос. И друго си мисля, може и да греша - чипите носове нямат ли по-голям ъгъл между носа и горната устна, отколкото правите? В такъв случай може и повдигане да се наложи за чип. Наистина трудно може да се прецени конкретно от тази снимка дали чип или прав ще му отива повече.

Последно редактирано от кукумицинка : 8th July 2013 на 18:00
Отговори с цитат
  #343  
Стар 8th July 2013, 18:48
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

и според мен този нос е супер лесен. ако само се отстрани гърбичката, ще е супер.
Отговори с цитат
  #344  
Стар 8th July 2013, 19:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз съм против чипите мъжки носове! Всеки такъв се смята за неуспешна ринопластика. Колкото и да е желан от притежателя си...

Носът и горната устна при мъжете трябва да сключват 90 градусов ъгъл. Това е правило. При жените е 120 градуса.
А за извивките на Джамбазов при мъжките носове може да се изкаже Кийри, който се чуди сега какво да прави...

Има мъже с натурално чипи носове, и искат оперативано да си ги изправят.

Доста си поиграйте с фотошопа, преди да помолите хирурга си за чип нос. Веднъж отнета коста, трудно се възстановява...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #345  
Стар 8th July 2013, 19:34
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Няма такива неща, като на мъжете не им стои чип нос добре, а на жените да, за кои мъже говорим, носа изцяло си зависи от формата на лицето, а не от това мъж или жена. Айде погледнете някой афро американец, ами то там почти няма мъж, който да не е с извит нос и широка сплескана камба и точно такъв нос им стои много добре и на големите джуки, череп и всичко.

Не ми харесва, когато се говори все под общ знаменател, а това е грешно много грешно и не збравяйте - има огромна разлика от извивка до извивка, какво си представяте под чип, може да е съвсем малко извит, но да не е прав и това пак се води чип.

И за да не си помисли точно това, което ще си помислите, не е това, аз лично за мен съм почти убеден, че няма да ми се върже извит нос макар и да не съм правил фотошоп, това го отбелявам да не си помисли някой, че аз искам такъв и за това имам това мнение !!!

Аз съм против слагането на всичко под общ знаменател, но това си е мое мнение !
Отговори с цитат
  #346  
Стар 8th July 2013, 19:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз принципно не обичам да категоризирам, но... дай ми пример на мъж с чип нос и ще го разгледаме..

За расите си прав, но лепни един черен нос на бяла мутра и гледай къв кошмар се получава!

Говорим за натурален look, нали? Не за изгъзици?

Значи , мъжки нос с извивка, с голям въпрос, но може. Примерно на Брат Пит:



Но сам виждаш, че и неговия не е чип - изчисли градуса м/у устната и колимелата.

Наистина не се сещам чип мъжки нос, който да ми харесва в контекста на цялото мъжко лице!
Имай и предвид, че ние, жените, харесваме в мъжете различни неща, от тези, които вие харесвате в жените... Т.е. ако на един мъж му харесват чипи носове на жени, е много глупава идея да сметне , че по принцип харесва чипи носове и си дялне такъв...

същата работа е с жените и големите мускули - аз харесвам жени с големи мускули, даже ми е секси. Но аз принципно харесвам големи мускули. За жалост , мъжете не са на моето мнение за жените с големи мускули...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #347  
Стар 8th July 2013, 20:04
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Според мен и от пола си зависи как ще стои един нос. Оказа се, че след операцията носът ми много прилича на този на баща ми (той не си е правил ринопластика), но докато на него като мъж му отива този нос (доста правилен, но масивен), на мен като на жена ми стои малко грубо.
Отговори с цитат
  #348  
Стар 8th July 2013, 20:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ами мисля, че аз явно имам грешна преценка за чип нос, но все пак не съм толкова знаеш, като вас по тази тема, признавам си. Точно ето такъв нос, като на Брад Пит си мислих, че се води чип и това е моя грешка, а не случайно споменах за разликата от извивка до извивка. Точно такъв нос, като Брад Пит ми харесва на мен, но аз не мислих, че това се води прав нос, явно има още да уча по тази тема !
Отговори с цитат
  #349  
Стар 8th July 2013, 21:02
lacheto6 lacheto6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте отново имам няколко въпроса,моля тези,които са си правили ринопластика да отделят 1-2 минути и да ми отговорят,защото много се притеснявам :/ Операцията ми беше на 5.07,а днес ми махнаха всичко и си видях новия нос.Нормално ли е 4 ден след операцията горната устна и разстоянието от нея до носа,както и върха на носа да не си ги чувствам както преди,даже не мога да се усмихвам широко както преди? Кога ще се оправи това трябва ли да слагам лед под очите и на бузите,за да ми спаднат подутините ? и ще ми спадне ли самият нос,защото въпреки,че формата ми харесва,старият ми нос беше толкова тесен и с малко връхче и ноздрички,само леката гърбица беше проблемът,поради който исках ринопластика,а сега е доста широк и с голям връх.. всички около мен ми повтарят,че това е,защото има отток и подутини,но аз толкова се притеснявам да не остане така..моля ви,кажете ми мнението си !
Отговори с цитат
  #350  
Стар 8th July 2013, 21:15
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

ще кача и снимка в анфас но просто показвам какво представлява в профил и е отвратително грозна работа ...колкото до другите неща не бих променял нищо дори не бих си го помислил защото при по рязка промяна вече вс се променя не знаеш как ще ти стои дали ще отива формата на лицето и т.н
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:26.