IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th May 2009, 18:29
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

И аз се пиша в тази група. 154 см съм, преди около 2 години бях около 40-41 кг и се харесвах. Тичах 2 пъти седмично по около половин час, правех някакви елементарни упражнения вкъщи от време на време и пак от време на време ходех на плуване.

Успях да се задържа на тези кг няколко месеца, после свалих заради стрес и така и не успях да си ги върна пак. Оттогава насам все надолу вървя и съм стигнала 37 в момента, имах период, в който не се чувствах добре здравословно и успях съвсем да се подредя така. В момента не спортувам, чувствам си тялото, сякаш не е мое... Имам чувството, че всичко ми се лепи на корема, нищо че кантарът не мърда. По принцип имах добре оформено дупе, от което май нищо не остана... Нещо сплескано ми се вижда и не мога да разбера дали е от липсата на кг или се е отпуснало и обезформило.

Та ако ме светнеш и мен как да кача поне още 3-4 кг по правилен начин и на правилните места На всички отстрани отговорът им е "Яж повече". Но не съм сигурна дали е само това, а и в крайна сметка ям, колкото ми се яде, не се ограничавам. Не са някакви огромни порции, по-скоро малки, но не ми се яде повече, имам чувството, че не мога да го побера. Ще ми се да мога да изям 2 Биг Мак-а, примерно .
__________________
When the storm arrives would you be seen with me by the merciless eyes I`ve deceived...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th May 2009, 19:02
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

bittersweet^symphony, той Иванин ме забрави, така че не чакай програмка Иначе това, което разбрах от опит е, че мине ли стресът, мога да кача 1-2 кила.. иначе с ядене няма начин..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th May 2009, 19:07
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не съм, но и твоят въпрос е много труден, винаги се натоварвам като мисля как да напълнее една жена, без да качва мазнини И честно казано гледам да не го правя вече, но като имам свободно време да поговорим само за това, ще ти кажа ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th May 2009, 19:09
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

За никъде не бързам
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd December 2010, 22:01
julito julito не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране

случайно търсех форум за напълняване и открих този,аз също имам проблеми с напълняването 161 съм висока и бях 41 кг,но открих една фирма Natur House се казва и там ми направиха специален режим на хранене и с комбинация с едни добавки(ампули,които възбуждат апетита) сега съм над 44,за два месеца напълнях с почти 4 кг,много съм доволна от тази фирма,сега мисля и да включа и упражнения в къщи,за да се стегна,може би още 2 кг и спирам с наддаването
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th January 2011, 21:32
Аватара на Alexandra93
Alexandra93 Alexandra93 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Пловдив
Мнения: 466
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alexandra93
По подразбиране

И аз исках да напълнея преди и го постигнах с обилно хапване вечер.Получи се и сега имам желяния по-голям задник.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th January 2011, 21:36
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

еми, като те забремени некои нещата ще си станат от самосебеси =)
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th February 2011, 16:40
VikiPavlova VikiPavlova не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 8
По подразбиране

И аз съм слабичка, но повече ми харесва да съм такава, отколкото да се чудя с коя диета да сваля килограми. Разбира се, няколко килца отгоре няма да са излишни, но не бих го поставяла за цел. Насила хубост не става. Дори и да сложиш някой друг килограм, ако имаш бърз метаболизъм пак ще стопят. Освен това, за да напълнееш трябва да си похапваш двойно на това, което си свикнал по принцип, а пък аз нямам никакво желание да се тъпча с излишна храна Ако се чувстваш добре здравословно и при тези малкото килограми, няма защо да се тревожиш.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th October 2012, 20:39
romantichkatavili romantichkatavili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
Question

И при мен е така висока съм 156 и съм 38 кг и мисля ,че отслабвам още . Гърдите и дупето ми се стопиха . Искам малко да напълнея ,просто за самочувствие . МОЛЯ ,ПОМОЩ !!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th October 2012, 14:28
Emma83 Emma83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Малко протеини би трябвало да оправят работата. Консултирай се с фитнес експерт или лекар и ще ти препоръчат.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какданапълнея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:32.