IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th June 2008, 11:56
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране Ринопластика при Ильо Стоянов - 4500 лв......

Преди малко се връщам от консултация и при Ильо Стоянов, който пък ме грабна много с професионализма си, но за сметка на това ми обяви 4500 лв. На някой до сега казвали ли са му такава цифра, защото не знам някакси ми се струва доста...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th June 2008, 12:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Чак пък толкова! А като гледах носовете му в "Пълна промяна", изобщо не останах очарована
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th June 2008, 12:57
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

няма значение кой колко е очарован.важното е че човека си направи реклама с предаването което му вдига и цената
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th June 2008, 13:26
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Мислите ли, че заради пълна промяна си е вдигнал толкова цените? Може би е много добър специалист, но аз някакси си мисля че това е много за една най-обикновенна ринопластика, в смисъл такъв, че нито имам изкривена преграда нито проблем с дишането или др... Самият той ми каза, че 4-5 часа след операцията могат да ме изпишат и дори няма да нося гипс ами само някаква лепенка и то една седмица... Което ме навява на мисълта, че май съм лек случай...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th June 2008, 13:31
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

А в сайта му каква е цената?Не ми изглеждаш на наивно момиче ама такава цена за рино? Не винаги цената е критерии за отлични умения на доктора
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th June 2008, 13:54
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Преди 7 месеца цената при Ильо Стоянов беше 3600лв. ,
а сега 4500лв.
И като видях какви грозни носове е направил
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th June 2008, 14:47
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Еми аз не видях в сайта му да има цени, дори не мисля че има някакви точно и конкретно определени, струва ми се че за съжаление ги решава за всеки индивидуално...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th June 2008, 14:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Ринопластика при Ильо Стоянов - 4500 лв......

Цитирай:
Първоначално написано от fizzy
Преди малко се връщам от консултация и при Ильо Стоянов, който пък ме грабна много с професионализма си, но за сметка на това ми обяви 4500 лв. На някой до сега казвали ли са му такава цифра, защото не знам някакси ми се струва доста...
Олелееее...толкова ли ти е зле носа бе, мило...? Извини ме за черния хумор, но и други правят нослета и то се справят добре за далеч по-ниска цена... Добре провери нещата, преди да извадиш такива пари, ако си ги приготвила де...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th June 2008, 14:55
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fizzy
Еми аз не видях в сайта му да има цени, дори не мисля че има някакви точно и конкретно определени, струва ми се че за съжаление ги решава за всеки индивидуално...
Значи му изглеждаш-лачена............. Сори че и аз се бъзикам ама тая цена направо ме Провери добре,защото и парите имат значение.........
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th June 2008, 15:01
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране Re: Ринопластика при Ильо Стоянов - 4500 лв......

Цитирай:
Олелееее...толкова ли ти е зле носа бе, мило...? Извини ме за черния хумор, но и други правят нослета и то се справят добре за далеч по-ниска цена... Добре провери нещата, преди да извадиш такива пари, ако си ги приготвила де...
Ами в една друга тема бях сложила снимки, сега ще дам линк... честно казано не мисля, че носът ми е най-грозния на света, освен това не искам кой знае колко огромна промяна. Той д-р Стоянов като ме видя, сам ме попита защо смятам, че носът ми бил ужасен като според него много си ми отивал на лицето
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприИльоСтоянов4500лв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:02.