IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1341  
Стар 24th March 2011, 07:58
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
офффф това обновление направо ме побърква, нито мога да виждам снимките, нито да се ориентирам къде има ново мнение и въобще пълна лудница
и аз се пообърках,даже вече успях да изкажа мнение за доктор който въобще непознавам.ужассссс.добре, че има редакция.но главните букви не ми излизат при изпращането.

Последно редактирано от pimcidinci : 24th March 2011 на 08:06
  #1342  
Стар 24th March 2011, 20:11
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Защо се налжи втора,при кой беше първата?
първата ми беше при Скерлев. имам 390сс ментор, капковидни. лятото бях пускала снимки във връзка с моите проблеми.сега съм уж ок, харесва ми резултата, имам и напречни белези-тип близалка, май се казва...ще пусна снимки да кажете мнение, че сега съм с лепенки само.малко ме е страх въпреки повдигането, да не ми увиснат пак....въпреки че нося почти винаги сутиен...
__________________
390cc
  #1343  
Стар 24th March 2011, 20:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kisha Виж мнението
.малко ме е страх въпреки повдигането, да не ми увиснат пак....въпреки че нося почти винаги сутиен...
Дано всичко е наред този път...
  #1344  
Стар 25th March 2011, 12:22
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
Smile

Здравейте момичета! И така, първо да благодаря на всички ви за това, че споделяте опита и проблемите си тук, защото цялата тази информация ми помогна да си изградя една мисля добра представа за възможните резултати и усложнения след мамопластика. Идния месец смятам да се срешна с 2-мата хирурзи, на които се спрях за да взема окончателно решение, кой да ме оперира и да насрочим дата. Изчетох много и се надявам да взема правилното решение и скоро да се радвам на прекрасни резултати, каквито са вашите! Има само едно нещо, което всеоще много ме притеснява и това е болката, с която всички се сблъскват. Поради тази причина искам да помоля момичетата, които са се оперирали наскоро, да рзкажат как са се чувствали непосредствено след операцията, след като ефекта от упойката отмине и в следвашите дни?! Кога болката премина в дискомфорт? Какви болкоуспокояващи вземахте и имаха ли резултат при вас? Как се справяхте с ежедневните си дейности, душа и спането? Знам че това са все въпроси, които са задавани неведнъж и голяма част от ветеранките тук са им отговаряли,и именно за това се обръщам към прясно оперираните дами. Мисля че техните впечатления са по-наситени, защото са преминали през всичко това по-скоро. Благодаря на тези от вас, които ще намерят време и желание да ми отговорят! Хубав ден!!!
  #1345  
Стар 26th March 2011, 18:24
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminomimi Виж мнението
Здравейте момичета! И така, първо да благодаря на всички ви за това, че споделяте опита и проблемите си тук, защото цялата тази информация ми помогна да си изградя една мисля добра представа за възможните резултати и усложнения след мамопластика. Идния месец смятам да се срешна с 2-мата хирурзи, на които се спрях за да взема окончателно решение, кой да ме оперира и да насрочим дата. Изчетох много и се надявам да взема правилното решение и скоро да се радвам на прекрасни резултати, каквито са вашите! Има само едно нещо, което всеоще много ме притеснява и това е болката, с която всички се сблъскват. Поради тази причина искам да помоля момичетата, които са се оперирали наскоро, да рзкажат как са се чувствали непосредствено след операцията, след като ефекта от упойката отмине и в следвашите дни?! Кога болката премина в дискомфорт? Какви болкоуспокояващи вземахте и имаха ли резултат при вас? Как се справяхте с ежедневните си дейности, душа и спането? Знам че това са все въпроси, които са задавани неведнъж и голяма част от ветеранките тук са им отговаряли,и именно за това се обръщам към прясно оперираните дами. Мисля че техните впечатления са по-наситени, защото са преминали през всичко това по-скоро. Благодаря на тези от вас, които ще намерят време и желание да ми отговорят! Хубав ден!!!
Здравей, аз се оперирах вчера в клиниката на Ники Георгиев. Всичко мина добре, вече съм си в къщи, при мен болка почти няма по-скоро нещо като силна мускулна треска и дискомфорт. Доктора ми изписа аулин, но се чудя сега дали и да взимам, защото се чувствам добре. Веднага се изкъпах, защото Георгиев слага специално антибактериално лепило, няма лепенки и т.н., това много те облекчава и доколкото разбрах само той го ползва. Няма нищо страшно стига да попаднеш на добър хирург и разбира се да му имаш доверие. Успех!!!
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1346  
Стар 26th March 2011, 19:24
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Много благодаря за отговора, alien777! Честито!!! Пожелавам ти леко и безпроблемно възстановяване и прекрасни резултати ( в което не се съмнявам).Би ли казала малко почеве за това лепило? Това значи ли че няма шевове защото една позната се оперира преди време в Германия и я бяха лепили.Белезите и са съвсем незабележими (а тя си прави пластика на коремната стена,което си е голям белег принципно и гърдите).
  #1347  
Стар 26th March 2011, 19:46
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Има шевове, лепилото един вид запечатва разреза като лепенка, но може да се къпеш веднга, не дразни, много е удобно
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1348  
Стар 27th March 2011, 01:51
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

И мен не ме боля кой знае колко, даже почти никак !


Оперирана съм преди малко повече от месец
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1349  
Стар 27th March 2011, 06:12
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077 Виж мнението
И мен не ме боля кой знае колко, даже почти никак !


Оперирана съм преди малко повече от месец
Да мисче 077, гърдите и сега почти не ме болят, ама гърба не си го чувствам - голям ужас. Кога започнахте да спите настрани??? Първите дни само ластичната лента ли носехте и от кога започнахте със спортните сутиенчета???? Мразя я вече тази лентааааа...
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1350  
Стар 27th March 2011, 10:07
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Еее момичета, много обнадеждаващи ми се виждат вашите коментари!!! Повечето оперирани ,чиито мнения съм чела доста болезнено са преминали през възстановителния период. Страхотно е че не ви болят гърдите, а за гърба си представям...Аз след секциото почти цял месец можех да спя само по гръб и беше доста неудобно.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.