IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1361  
Стар 27th March 2011, 22:20
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

ужас, съвсем се обърках.... имах пълно доверие на доктора. А и другото което е, тъй като моята гърда е доста малка в момента, ако се сложи подмускулно имплант, долния ръб ще дойде доста под гънката на гърдата ми и така ще се получат две гънки, това също ме навежда на мисълта че 300 са си добре.... охх да взема да отида при още някой на консултация да се премеря с по-големи и да чуя и неговото мнение
  #1362  
Стар 27th March 2011, 22:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
долния ръб ще дойде доста под гънката на гърдата ми и така ще се получат две гънки, това също ме навежда на мисълта че 300 са си добре....
Не е съвсем така...имплантът се центрира и според ареолите ти, в случай че не с налага обиране...в случая аз бих се доверила на преценката на доктора, който съм избрала, но просто бих поискала да обсъдим възможността за малко по-голям кубик, пак повтарям - само ако ти е харесал резултатът с 290 отгоре. Говоря и малко на сляпо, де...все пак не зная каква проекция сте се спряли - това също е важно, тъй като тези с ултра хай проекция са по-изпъкнали и ще ти дадат по-близка представа за това, което си мерила, тоест - ще бъдат мааааалко по-малки от това, което си харесала/мерила. Но пък не на всеки гръден кош стои добре най-високия профил! Да уточня - не оспорвам решението й - тя има най-професионален и обективен поглед върху сегашното ти състояние, от всички нас тук, които просто обсъждаме възможостите....
  #1363  
Стар 28th March 2011, 07:53
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Момичета, днес ми е 4 ден от операцията и почти нямам болка, освен в страни от гадната лента, но на места особено отдолу под зърната гърдите са безчувствени, над разрезите, нормално ли е? Иначе зърната и над тях и отстрани си усещам.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1364  
Стар 28th March 2011, 08:52
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Не е съвсем така...имплантът се центрира и според ареолите ти, в случай че не с налага обиране...в случая аз бих се доверила на преценката на доктора, който съм избрала, но просто бих поискала да обсъдим възможността за малко по-голям кубик, пак повтарям - само ако ти е харесал резултатът с 290 отгоре. Говоря и малко на сляпо, де...все пак не зная каква проекция сте се спряли - това също е важно, тъй като тези с ултра хай проекция са по-изпъкнали и ще ти дадат по-близка представа за това, което си мерила, тоест - ще бъдат мааааалко по-малки от това, което си харесала/мерила. Но пък не на всеки гръден кош стои добре най-високия профил! Да уточня - не оспорвам решението й - тя има най-професионален и обективен поглед върху сегашното ти състояние, от всички нас тук, които просто обсъждаме възможостите....
да да, знам , никой не оспорва компетентното й мнение, но тя дори не ми обясни тогава за видовете профили, аз сега чак като чета видях различните разновидности и мисля , че не ми допада висок профил , а и другото за което се притеснявам е, че зърната може да дойдат доста нагоре, тъй като стартът е нула, тоест в момента са си доста нагоре, едва ли един висок профил ще ги свали надолу
  #1365  
Стар 28th March 2011, 16:28
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Aз ще лягам "под ножа" в четвъртък.
Надявам се да мина без много болка, както и бързо да се възстановя.
Вие кога / на кой ден - излизхате навън ( сред хора, на забавления) ?
  #1366  
Стар 28th March 2011, 16:30
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от дафи Виж мнението
Aз ще лягам "под ножа" в четвъртък.
Надявам се да мина без много болка, както и бързо да се възстановя.
Вие кога / на кой ден - излизхате навън ( сред хора, на забавления) ?
Аз на 4-ти ден
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1367  
Стар 28th March 2011, 16:32
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Дано и аз. Че не съм се "хвалила" никъде и не мога да отсъствам дълго..)
  #1368  
Стар 29th March 2011, 16:22
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
Wink

Най-напред,Allien,ЧЕСТИТО!!!В петък се сетих за теб и се чудих как е минала операцията.Припомни ми само колко кубика,какви импланти и какъв профил сложи последно?
А за излизането на 4тия ден бях на кафе с приятелки.Разбира се ,нищо не разбраха.
Силните болки са първите 24 часа според мен.За лягането настрани успях на 3тата седмица и пак мибеше некомфортно сутрин.
Имам един въпрос-има ли момичета оперирани през ареолата?Минаха почти 2месеца от оперияцията ми,белезите се заличиха почти напълно,но все още ми е неприятно,когато докосвам ареолите си.Нормално ли е да е така?Колко време ще продължи?
  #1369  
Стар 29th March 2011, 17:17
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз съм 8-ми ден и е абсурд да се говори за излизане...Първо, че съм още с дренажи, но дори да ги махнат утре, ти целият си облепен в лепенки, не можеш да си измиеш дори мишниците, не можеш да сложиш хубава дреха, боли отвсякъде, опъва, не можеш и токчета да сложиш, защото с тях ужасно тръска и усещането е още по-гадно, ходиш прекалено бавно...въобще работата е доста сериозна.
Аз силно се съмнявам, че тези, които казват, че не ги боли и излизат едва ли не след 24 часа - СЪС СИГУРНОСТ са с надмускулно /ако лекарят им твърди, че са подмуслкулно, значи просто ги лъже/!!!
__________________
Ordnung muss sein!
  #1370  
Стар 29th March 2011, 17:20
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

ее, различен организъм, различна мускулатура, едва ли всички с по-леки болки са надмускулно и излъгани от доктора си
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:24.