IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1371  
Стар 29th March 2011, 17:22
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Просто не е възможно! Боли си ужасно...Освен това до 10-ти ден си с превръзка, мишниците ти са запечатани, къде ще ходиш с този ужасен вид...Не си правете илюзии )
__________________
Ordnung muss sein!
  #1372  
Стар 29th March 2011, 17:22
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

момичета имам още един въпрос - ако разрезът е през ареолата или подмишницата, как докторът успява да направи този джоб и да напъха импланта вътре? възможно ли е при този вид поставяне корекциите да се налагат по-често, смисъл забелязали ли сте дали при момичета по този начин е по-голям процента от нужда на втора операция?
  #1373  
Стар 29th March 2011, 17:24
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Просто не е възможно! Боли си ужасно...Освен това до 10-ти ден си с превръзка, мишниците ти са запечатани, къде ще ходиш с този ужасен вид...Не си правете илюзии )


лелее, а аз си мисля само седмица отпуска да си взема и да се върна , нямам избор, не мога да отсъствам просто..... боли не боли, поне съм на бюро
  #1374  
Стар 29th March 2011, 17:25
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ели, аз мога да ти кажа - ДА! Рискът е много по-голям, не се поставят прецизно, още при поставянето може да се нагънат, засягат се и лимфни възли доста често. Моята лекарка не ги практикува тези методи именно защото рискът е много голям!
__________________
Ordnung muss sein!
  #1375  
Стар 29th March 2011, 17:38
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Лъки, молиМ те- до преди операцията си засипваше всички теми с въпроси ( ок, нормално е), а сега стана най-големият експерт
  #1376  
Стар 29th March 2011, 17:49
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

има ли тук момичета , които са се оперирали в София и на следващия ден пътуват, примерно до Варна? издържа ли се такова пътуване ?
  #1377  
Стар 29th March 2011, 17:57
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Момичета, днес ми е 4 ден от операцията и почти нямам болка, освен в страни от гадната лента, но на места особено отдолу под зърната гърдите са безчувствени, над разрезите, нормално ли е? Иначе зърната и над тях и отстрани си усещам.
Мила,съвсем нормално е и при мен беше така-абсолютно по същия начин ,но минава определен период от време и всичко си става ОК,НЕ СЕ БЕЗСПОКОЙ.Вече съм на 2 месеца почти и все едно не съм правила операция,ще видиш че и при теб ще е така!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1378  
Стар 29th March 2011, 18:01
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Да са ни живи и здрави хирурзите,които ни даряват с красиви гърди и самочувствие!)
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1379  
Стар 29th March 2011, 18:09
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli Виж мнението
Мила,съвсем нормално е и при мен беше така-абсолютно по същия начин ,но минава определен период от време и всичко си става ОК,НЕ СЕ БЕЗСПОКОЙ.Вече съм на 2 месеца почти и все едно не съм правила операция,ще видиш че и при теб ще е така!
Мерси много за отговора мила , при мен нещата за сега поне си мисля, че вървят много добре. Оттока значително спадна, болка няма, освен опъване на разрезите, но сигурно е нормално при здравяването.

Лъки не мисля, че е редно да изказваш толкова крайни мнения, всеки е различен, не е задължително да си като труп.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1380  
Стар 29th March 2011, 18:16
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Просто не е възможно! Боли си ужасно...Освен това до 10-ти ден си с превръзка, мишниците ти са запечатани, къде ще ходиш с този ужасен вид...Не си правете илюзии )
Аз на 4-тия ден можех да излизам,да си движа ръцете свободно,лентата ми я махнаха на 2-ия ден, нямах дренажи,нито секрети и кървене,така че е строго индивидуално за всеки!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.