IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1291  
Стар 23rd July 2013, 00:03
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Уонт, изобщо не съм се обидила а напротив, сега съм много доволна с добре оформени вежди а не с две чертички. Те и вкъщи ми говориха че съм останала без вежди ама аз не им обръщах внимание. Е сега след три месеца отглеждане станаха страхотни, а аз си мислих че не могат да се възстановяват. Дилиана аз не го обвинявам Авшар но срещу тази цена която платих 9400 евро, това е висока цена дори и за Америка, а и той дори не спомена че има вероятност да не се получи бях подготвена направо за идеален резултат. Даде ми гаранции на 100 процента че ще го оправи. Дори след операцията като дойде да ме види каза че всичко е наред и сега хилуронова горе на костта. Просто ме е яд
Отговори с цитат
  #1292  
Стар 23rd July 2013, 04:49
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

@ Rimi - Отговора на Авшар е политически, казал ти е просто да чакаш. Но ако нещата още сега са видими, не знам как със спадането на отоците ще се подобри . Определено за тази цена би трябвало да си коригира проблема без пари, друг е въпроса дали ти му се доверяваш ...
Отговори с цитат
  #1293  
Стар 23rd July 2013, 06:51
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Рими и аз не оспорвам, че имаш право да си ядосана и разочарована. Но преди да се разбере каква е причината, защо два пъти се получава така и дали проблемът не е някъде другаде не е хубаво да се напада лекаря. Същото важи и за прехвалването, нека да оставим суперлативите и да препоръчваме с две ръце само лекар, от който сме доволни и след 3 години.
Рими, знаеш ли защо му имам доверие на доктора? Преди бях казала, че имам твърдо топче, там където носа се слива с веждата. Толкова твърдо, че бях сигурна, че е кост. На консултацията той ми каза, че до една година е изчезнало. Естествено не му повярвах, защото си беше твърдо като камък и няма начин да е оток. Казах си... този пък какво ме баламосва, да ми каже кост и толкова.
Снощи...заклевам се, това чудо го нямаше. Изведнъж, без да намалява постепенно. Както си го търся да го масажирам само се усети нещо като леко скръцване и изчезна. Същото важи и за твърдата подутина, там където е правена остеотомията. Просто си изчезна. Всеки изминал ден нещата се променят.
Искрено се надявам и при теб да има положителна промяна. Да не би да не може да ти се възстановява костта... не знам, трябва да има медицинско обяснение. Едва ли Авшар не се е постарал. Знаеш го, той прави хиляди носове. Винаги се чака за консултация, защото оперира до вечерта. Моята операция, макар и първа му отне 3.5 часа. Прецизен е според мен. Настоявай да ти даде логичен отговор и да търсиш решение точно по проблема.
Отговори с цитат
  #1294  
Стар 23rd July 2013, 10:00
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Unikalno izglejdas as vidyah i predi operasiya
Отговори с цитат
  #1295  
Стар 23rd July 2013, 10:01
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Golyama razlika s predisniya vid
Отговори с цитат
  #1296  
Стар 23rd July 2013, 14:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За мен този доктор е постъпил некоректно, аз въобще не бих си позволил да коментирам неговите професионални умения, според мен си е добър хирург, може да си е добър и в ревизиите, но в случая на rimi той постъпва много некоректно.

Може би и rimi е трябвало да е по настойчива и по остро да си изкаже претенциите, но аз я разбирам, защото тя си е от тези добричките, тихички и отстъпчиви хора и точно тях най много ги мачкат, то това си е закон.

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Отидох за вдлъбването отгоре и познайте какво ми сложиха пак хилоронова питах го, ще се налага ли друга операция той каза че не е необходимо и че едва ли не така щял вече да остане носа завинаги.


То вече е минало, но според мен е трябвало на консултацията да го питаш директно, това може ли да се оправи с още една операция и да му намекнеш за голямата сума и неговите гаранции за 100% успех, защото ако си го питала точно това - "ще се наложи ли друга операция" е доста по различно !

Лошото е, че и двете страни са допуснали грешка, защото тези неща трябва да се уточняват още преди операцията и директно да се пита ако не се получи, това, което сме се разбрали, ще направи ли още една операция за негова сметка, ако случая разбира се е такъв, че може да се коригира недостатъка с още една операция.

Доктора има и той вина, защото ако знае, че няма гаранция на 100% защо не го казва на пациента на консултацията, хем после няма да има проблем с оплакване от пациенти. Той обаче подвежда по този начин клиентите и после след операцията, защо не казва ако знае, дали това вдлъбване може ли да се оправи с операция или не. Той не е казал дори - нека изчакаме още време, да видим как ще се възтанови носа и тогава ще видим дали може.

Айде, че стана много дълго мнението ми, но определено и двете страни имат вина, но на доктора е по голяма по отношение на коректността, той според мен се опитва да си спести нова операция, дори и да знае, че може да оправи проблема !
Отговори с цитат
  #1297  
Стар 23rd July 2013, 19:17
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Eй сега, ще се снимам и ако успея до вечерта да кача снимки ще е супер. Сега в момента носа с хиaлуроновата е супер, изглежда идеален .Аз сега го харесвам много.Преди да ми бие филъра имаше вдлъбване отгоре на костта Но ме притеснява ако се абсорбира този пълнител какво става. ако носа наистина остане в този вид, какъвто е сега добре, но иначе какво се случва Уонт, аз ще кача снимките тук, защото с тези лични нещо не мога да се справя. Hяма проблем за мен аз приемам всякакви мнения и не мога да се обиждам на никого все пак сме различни хора, всеки си има собствен характер и мнение.
Отговори с цитат
  #1298  
Стар 23rd July 2013, 19:26
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Отговори с цитат
  #1300  
Стар 23rd July 2013, 19:39
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

1069859_409429109177390_562048660_n.jpg
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.