IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 17th November 2010, 20:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

това е гел със същия ефект на ботокса,само че без вредата от него
АЗ не се наемам да те съветвам какво да правиш-сама трябва да си прецениш.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #312  
Стар 19th November 2010, 12:54
Dendrinna Dendrinna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Мерси. Все още проучвам и не бързам с решението. Ще се допитам и до дерматолог, само да намеря малко време.
__________________
Умерено любопитна...
Отговори с цитат
  #313  
Стар 19th November 2010, 21:17
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За ботокса по добре стойте по- далечот него, но както е писала marisabela вече има други средства даващи подобен ефект без тези вредности. Разбира се всеки случай е различен и всеки си решава сам.
Отговори с цитат
  #314  
Стар 20th November 2010, 14:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
За ботокса по добре стойте по- далечот него, но както е писала marisabela вече има други средства даващи подобен ефект без тези вредности. Разбира се всеки случай е различен и всеки си решава сам.
да,майка е на 45,дадох й този гел да се маже и като я видях след 3 месеца се шокирах в какво невероятно състояние й е кожата.Тя няма кой знае какви бръчки,защото е с мазна кожа.Наз.гънки също се бяха загладили.Хубавото на този гел,че е био и няма препоръки за възраста.Аз също го ползвам от време на време.Мирише уникално на растения,влияе като аромо терапия...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #315  
Стар 20th November 2010, 21:39
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Как ше е био, ако съдържа ботокс? Ботулиновият токсин явно не отговаря на изискванията за биокозметика. Иначе още колко отрови щяха да са обявени за био и да ни тровят с тях.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 21st November 2010, 01:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Как ше е био, ако съдържа ботокс? Ботулиновият токсин явно не отговаря на изискванията за биокозметика. Иначе още колко отрови щяха да са обявени за био и да ни тровят с тях.
прочети пак внимателно дългия ми пост,никъде не съм споменавала,че гелът съдържа ботокс...хахахахаха.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #317  
Стар 21st November 2010, 09:41
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Права си. Не съм обърнала внимание, че написаното в поста за ботокса не е част от състава.
Отговори с цитат
  #318  
Стар 22nd November 2010, 11:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Права си. Не съм обърнала внимание, че написаното в поста за ботокса не е част от състава.

случва се
Но е ъбсурдно да съдържа ботокс гел за лице,който съдържа само естествени неща.Даже е обяснено кой е този антиоксидант,който има ботокс ефекта,но не и неговата вреда
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #319  
Стар 22nd November 2010, 13:17
Dendrinna Dendrinna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Много ме заинтригува този гел. Ако не е тайна каква е цената му и по лекарско предписание ли се ползва?
Иначе и аз трудно рискувам и ми се иска да се справя с проблема си без ботокс. Лошото е, че при мен самата честота на мимиката задълбочава бръчките. Не знам дали гела ще повлияе на самият мускулен "навик". Като казвате че има същият ефект без дефектите, това значи ли че отчасти парализира движението на мускулите (което е и моята цел)?
__________________
Умерено любопитна...
Отговори с цитат
  #320  
Стар 22nd November 2010, 13:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dendrinna
Много ме заинтригува този гел. Ако не е тайна каква е цената му и по лекарско предписание ли се ползва?
Иначе и аз трудно рискувам и ми се иска да се справя с проблема си без ботокс. Лошото е, че при мен самата честота на мимиката задълбочава бръчките. Не знам дали гела ще повлияе на самият мускулен "навик". Като казвате че има същият ефект без дефектите, това значи ли че отчасти парализира движението на мускулите (което е и моята цел)?
MYOXINOL (HIBISCUS) - Тези, получени с помощта на биотрансформации, пептиди от семена на хибискус, намаляват съкращаването на лицевите мускули и пречат на образуването на бръчки. Тези растителни пептиди се борят с бръчките така, както и ботулиничния токсин, премахвайки механичните фактори, които се явяват причина за появата на линиите.Този иновационен активен ингредиент действа в две направления, биологически - забавя стареенето на клетките и механически - понижава съкращението на лицевата мускулатура.

Цената е близо 140лв,не ти трябва лекарско предписание,защото е козметичен продукт,който се ползва само вечер.
Ако искаш да го пробваш ще ти го купя на по-ниска цена/приблизително 90лв се получава.
Само да добавя,че аз изгода нямам от това,просто искам да помогна.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:54.