IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th March 2011, 19:47
bibiqnka bibiqnka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 6
По подразбиране оперативно премахване на белези от лице

Здравейте!!!Разгледах много подробно темите,но никъде не откривам някой да се е подлагал на интервенции за оперативно премахване на белези по лицето.Консултирах се със специалисти в областта,но отговорите им не ме задоволяват!В моя случай белезите са в следствие от акне и са много дълбоки.След много консултации единственото решение е премахване с "пънч техника".В случая всеки един белег се изрязва и зашива,в следствие на което се получава белег наподобяващ чертичка,който избледнява.Всичко това ми е представено само на теория.Много моля някой който е запознат с процедурата да пише понеже ме интересува какви са последствията-оттоци,възстановителен период и т.н.Вече си записах час за процедурата,която е след седмица.Моля помагайте!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th March 2011, 11:36
monica77 monica77 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей,..аз също като теб имам 2 белега на лицето,които много ме подтискат...аз съм се консултирала само с един доктор, който каза че може да ги изреже но пак ще остане белег...и не знам какво да правя..но имам приятелка която оперативно си махна голяма бенка на лицето в токуда и в момента около 1 година по-късно белега и е като чертичка .. би ли ми пратила на лични към кои доктор си се насочила..благодаря ти и успех!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2018, 10:54
majchka majchka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте ,момичета и мен ме интересува премахването на такива белези и аз имам два такива,които мнго ме притесняват,кажете премахнахте ли ги и къде,ако сте се подложили на тази процедура?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: оперативнопремахваненабелезиотлице
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:14.