IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th May 2007, 03:17
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране БАНСКИ

Първо да се застраховам и да кажа, че търсих, но не успях да намеря такава тема, и затова пускам !

Та искаше ми се да имаме темичка за БАНСКИТЕ . Нали идва: лято > море > плаж > бански .
Та идеята ми е в тази тема да показваме баснки, които ни харесват

Ето и някои нещо, които ми грабнаха окото от едно сайтче .
Ето например този бански на мен ми допада . Както и този. На victoria's secret почти всичките модели ми харесват , но ето няколко, които ми грабнаха окото . Ето този, този също от доста време си го харесвам . Този е много сладък(ехх... да имах.. такова телце , по цял ден щях да ходя по бански ) .


Хайде и Вие покажете какво Ви харесва !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th May 2007, 06:38
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Аз си купих ТОЗИ миналата година, ама много си го харесвам, а и все още ми става мисля да не го сменям
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th May 2007, 07:18
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Тонка, като някакво детенце сиииии, много добре ти стои банския!
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th May 2007, 10:06
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Аз си купих ТОЗИ миналата година, ама много си го харесвам, а и все още ми става мисля да не го сменям
Все още ти става, ли! Та той ако не започне да ти се свлича скоро...по-вероятно да се наложи да го свиваш, отколкото да ти стане малък
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th May 2007, 10:12
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Лошото при банските,е че се скапват ,раздърпват се ,увисват ,избледняват ,дори и много да си го харесвам след една година за следващата е станал на парцал ,особено ,ако се плицикаш в басеин
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th May 2007, 10:53
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

това е доста добра идея от страна на flakita да обсъждаме бански. точно сега е наистина момента за това! ето няколко предложения и от мен- като заговорихме зав Victoria`s Secret ето нещо и от там което ми допада, това не е от Викторията, но също не добро , и това, това,
това,
това, това, това, това, това, и това, това в синичко е хубавко, и още, това също, цък, цък, това шаренкото, това е сладурско с поличка, и в кафяво, sexy, на шарени райенца, харесвам комбинацията между кафяво и розово, като за flakita, ммм..., нещо и за любителите на целите бански, още нещо, в африкански стил, и това не е лошо, стилен класически цял бански, пак в кафяво, цял ама... по нестандартен, малко по-лъсквко, оригинално, и това също, това, св добавка с панталонче, с флорални отиви, цял бански, кфяво в комбинация с зелено, пак в кафяво, абе тая година май ще е доста актуално, 2 в 1, син леопард, зеленко, пак син леопард, като предишното ама цял бански, и това е добро, това, цял в жълто, ммм.., още един сладурски, с панделка отзат, тпзи е секси, и този, същие но в цял ръст, това ми харесвамного, но е за по цицести, ето този е за мен , и в бяло, това е сладко, и това, с поличка, в бежово, още нещо стилно, в жълтичко, пак цял, синьо, мм...да, тъмно зелен, шарено и много много сладурско, пак, това е от фаворитите ми,това също, тюркоаз и много хубава шапка за летните дни, в бронз
оь изморих се вече! това е от мен, надявам се всеки да открие нещо за себе си ENJOY!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th May 2007, 10:58
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

леле Буби, ти акакво направи? ще биеш и кака Apoklistika с това обилие от линкове.

Аидеее, отиде ми работния ден!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th May 2007, 11:01
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

katie какво да правя в днешния свободен ден за мен освен да си бъбря с вас (е може един шопинг да направя после), ама попаднах на един сайт одеве и то толкова много бански че... свят ми се зави, избрала съм ви най доброто, според мен де! аиде гледкайте там има много интересни неща
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th May 2007, 11:05
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ааа, кака Апоклистика тази тема ще я подмине аз влизам в пърия магазин, купувам си една прашка и това е, не съм фен на банските
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th May 2007, 11:24
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Aз съм фен на Магистрал(тъй се казава марката)
всяка година си взимам по 2-3 чифта бански и все с един и същ си ходя
много са хубави и издържливи като материи, а като кройка каквото не ми допадне ми го поправят.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БАНСКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:12.