IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th January 2010, 15:49
furn furn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 8
По подразбиране Моля за съдействие!

http://media.snimka.bg/5313/016880809.jpg

Момичета, моля помагайте. На снимката горе са моите "устни", не случайно в кавички, защото през последната година напълно се стопиха. Винаги съм имала малки устни, но напоследък изчезва и малкото, особено от долната устна като че ли остана половината . Очевидно трябва да направя нещо и то в най-скоро време. Следя форума от месеци и мога да кажа, че от съвършено неинформиран човек, сега, благодарение на вас, добих основна представа за нещата. Искам не големи, а нормални и с естествен вид устни. Разбирам, че най-доброто към момента е липофилинга, но първоначално ще сложа временен филър, за да видя как ще изглеждам. Проблемът ми е с избора на лекар и моля за ориентири в тази посока. Никога не съм правила каквито и да е естетични процедури и нямам идея как да подходя. Ще бъда благодарна на всеки съвет относно специалист в София, както, разбира се, и за вида на филъра, и с какво според вас да започна, за да няма драстична промяна - контур, попълване на обем или и двете.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th January 2010, 13:56
furn furn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Май положението е трагично и никой не може да помогне
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th January 2010, 15:28
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Положението не е трагично. Моите, преди корекцията не бяха хипер тънки, но горната беше незабележима на фона на долната...Аз ходих при д-р Бърдаров в Кожното на Александровска и бих ти го препоръчала горещо.На мен едно момиче ми го препоръча от тук и не съжалявам,че я послушах.Много добър специалист! А и аз търсех д-р, който специално работи с филъра фаворит за мен - Теосиал кис. Много изчетох и много питах и накрая се спрях на този филър, защото казват,че бил най-траен.Доволна съм наистина много от продукта и от поставянето.Човека определено си разбира от работата.Сега са поспаднали леко, но още си ми стои контура най-вече.Но то е ясно, че при първото поставяне не си личи толкова...Ефекта е с натрупване А и аз спортувам здраво и това също има значение.. С по-ускорен метаболизъм съм и по-бързо разграждам к-ната.Мацката, която ми препоръча д-р Бърдаров каза, че на нея той и е поставил първия път и е държало доста месеци..Индивидуално си е явно.дано съм била изчерпателна и да съм помогнала Стискам палци да намериш решение и да се похвалиш с нови джучки скоро
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th January 2010, 11:04
furn furn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 8
По подразбиране

*pussycat*, даваш ми ценна информация и съм много благодарна, защото, както е видно, наистина имам проблем - почти липсва долна устна /дори на снимката изглеждат по-добре и по-големи отколкото са реално/. Лекарят трябва да е наистина добър, защото ще трябва не просто да запълни и разкраси устните ми, а изцяло да ми направи устни. Иначе за д-р Бърдаров съм чела и чувала добри отзиви, препоръчаха ми го за премаване на пигментни петна в Медефект, но не така и не отидох.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th January 2010, 11:21
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

А аз си мисля,че ПЕРМАЛИП импланти ще оправят работата.Аз също имах много тънки устни и исках нещо постоянно и не фрапиращо....получи се много готино и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th January 2010, 12:10
furn furn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Да, ще мисля за постоянно уголемяване, но първо искам да се видя и възприема с по плътни устни.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th January 2010, 20:11
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
А аз си мисля,че ПЕРМАЛИП импланти ще оправят работата.Аз също имах много тънки устни и исках нещо постоянно и не фрапиращо....получи се много готино и съм много доволна.
Беше обещала снимчици
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th January 2010, 23:28
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Да! По-добре първо с киселина, за да можеш да свикнеш с разликата...А иначе и на мен ми се иска нещо постоянно или поне по-дълготрайно, защото определено си харесвам устните повече като са по-обемни, но....шубе ме е за такава интервенция.Тези пермалип на каква цена бяха?И на мен ми е интересно как изглеждат устните с тези импланти Знам, че е голяма зарибявка и няма спирка... Сега едва се сдържам да не отида за още една инжекцийка, а всички покрай мен казват, че са си ми супер все още и нямам нужда.Но...пуста женска суета. Но действително, изражението на лицето се променя.Сега вече не ме е срам да изляза без червило и молив.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th January 2010, 10:51
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от furn
Май положението е трагично и никой не може да помогне
Чак пък трагично... не се депресирай, има и много по-плачевни случаи.
Пробвай с ХК, количество по преценка на лекаря, обем + контур.
Относно специалист - аз винаги си хваля моята, защото отговори на очакванията ми (но за да не правя излишна реклама, погледни в темата ми по въпроса или пиши на лични).
След като видиш ефекта от ХК, можеш да добиеш по-реална представа как би искала да изглеждат устните ти и съответно да добавиш още или след определен период да пристъпиш към друга интервенция - импланти или липофилинг.
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th January 2010, 17:34
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране Re: Моля за съдействие!

Цитирай:
Първоначално написано от furn
http://media.snimka.bg/5313/016880809.jpg

Момичета, моля помагайте. На снимката горе са моите "устни", не случайно в кавички, защото през последната година напълно се стопиха.
Furn, по каква причина взеха да намаляват?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъдействие
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:40.