IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #141  
Стар 15th March 2011, 23:05
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

гвен доста точно го е казала- птозата при подмускулните е по-скоро свързана с предишна такава....според мен при малък начален старт без птоза, и като изключим явления, разтягащи тъканите( раждане и т.н), рискът от птоза е малък...всичко зависи от тъканите...тъканите, разтегнати без импланти, като има сложиш тежест от 300-400-500 гр ще се разтегнат много повече от такива, които не са били разтегнати преди това...въпрос на еластичност и съединителна тъкан......друг фактор за еластичността са годините...аз имам много стегнати тъкани, гърдите ми и след 2 раждания имаха момински вид, а след операцията заякова сподели,че рядко е виждала такива тъкани и то на моиет години с 2 раждания...и въпреки,че тъака или ианче не нося голяма тежест ( 300 сс) , спя и ходя със сутиени, защото не подценявам годините и напредването им, където тази тежест, макар и не толкова голяма, в един момент може да окаже влияние( и да нямах импланти все някога щеше да се появи увисване и разхлабване на еластичните тъкани на гърдите)...стегнатостта и маладостта са до време...така че пазенето е задължително- дори и в случаи като моя...!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 15th March 2011, 23:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Уф, с тия ситни букви шсе сбръчкам, начи
ш'те опънем де... препоръчвам голЕм цайс в твоя случай
цайс, не цайс, кат седна на единия палтоп ( щото седам където добарам), не ти скивам буквите ако ще и лупи да си сложа , при което отстрани най-вероятно, наведена като бабичките със сбръчкано от зор да прочета чело, съм доста смешна картинка
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #143  
Стар 15th March 2011, 23:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

е така сеа ше ми излезе име зарад вас, че нарочно сбръчквам хората тук, да завличам клиентела... Е те затУЙ тряа да се слагат по-големки вимета, за тиА дет не могЪт да чИтЪт, барем да виждЪт поне
Отговори с цитат
  #144  
Стар 15th March 2011, 23:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
От тичане нищо няма да ти стане със спортен сутиен,от опит ти го казвам
Във фитнеса съм виждала кофти случаи на прекалено избутани нагоре импланти.
Мариса, аз питам за години напред, а ти едва ли имаш толкова стаж в тичане с импланти

А това с избутването нагоре, как се е получило, нали точно там е мускула ?
Аз във фитнеса изобщо не работя нито за гърди, нито за ръце, така че не ми е проблем.

Теда, моята кожа е тънка и НЕеластична (само на циците) , но нали имплантът се държи от мускула, той всъщност не и тежи на кожата, какъв е рискът с увисването тогава ?
И това което казвате за бременност, кърмене, отслабване, надебеляване, само за собствената жлеза ли се отнася ?
Имплантите как се влиаят от тези фактори, и изместват ли се спрямо мускула с времето ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #145  
Стар 15th March 2011, 23:50
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
е така сеа ше ми излезе име зарад вас, че нарочно сбръчквам хората тук, да завличам клиентела... Е те затУЙ тряа да се слагат по-големки вимета, за тиА дет не могЪт да чИтЪт, барем да виждЪт поне
ха ха , тез с големите вимета не ги мисли - колкот повече им увисват, толкова повече ше им се изглаждат бръчките
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 15th March 2011, 23:52
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

миске, кока, как и колко ше с еразтегнат твойте тъкани може да ти отговорят най-точно в канал 2001
а иначе - преразтягането на тъканите е общ процес...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #147  
Стар 16th March 2011, 00:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Мариса, аз питам за години напред, а ти едва ли имаш толкова стаж в тичане с импланти
Сори,само 2 години.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #148  
Стар 16th March 2011, 00:18
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Мариса, аз питам за години напред, а ти едва ли имаш толкова стаж в тичане с импланти
Сори,само 2 години.
Оф, че съм смотана, забравих, че имаше и преди импланти.

2 г. е добър период за проба.
Я кажи, по колко км. и с каква честота бягаш ? Не говориш за бягаща пътека , нали, щот` там няма нищо общо с истинското бягане ?!
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #149  
Стар 16th March 2011, 00:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

еее,за бягаща пътека говорех
Не повече от 5 км на максимум 8,9.
Но отдавна не съм,защото спрях завинаги.Значи не съм точен пример за това,което те интересува.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #150  
Стар 16th March 2011, 00:35
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
еее,за бягаща пътека говорех
Не повече от 5 км на максимум 8,9.
Но отдавна не съм,защото спрях завинаги.Значи не съм точен пример за това,което те интересува.
Мда, 5 км. на пътека, не са като 5 км. истинско бягане, пробвала съм и изобщо тия пътеки и килими нямат нищо общо с реалното тичане

Ще пробвам след 2-3 месеца и ще видим.
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:09.