IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th May 2006, 14:43
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th May 2006, 15:11
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Чудесно! А детството ти дали обхваща 1990 година, когато по време на световното първенство в Италия, на осминафинала между Холандия и Германия Рийкард се изплю в лицето на Руди Фьолер?
Честно казано тогава още не гледах футбол, малко по-късно се запалих и само съм чувала за този инцидент, но не знам дали ти знаеш, повода е бил расистка обида от страна на немеца...аз щях направо да го ритна тоя шваб...а Рийкард после се извинил публично, много е несправедлив света!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th May 2006, 16:24
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами кво да ти кажа - с подобна реакция напълно осмисля расистките обиди. Може да е бил прав, но ако е човек с достойнство просто не може да направи подобно нещо. Независимо от повода, за мен това не е човек когото мога да уважавам.

Проблема с расизма е, че голяма част от негрите не могат да се отърсят от комплексите. (типичен пример Ето'о). Подобни комплексари дават мотивация на обиждащите. Ако никой чернокож не се обижда, то и публиката няма да има стимул да проявява расизъм. Ще си вика, ще вика пък накрая ще спре.

Покъртителна беше картинката на един мач между Барселона и Сарагоса. Публиката обижда Ето'о, но в Сарагоса имаше още 4-5 ченокожи. Ако повода беше основателен, трябва те да се не по-малко обидени. Роналдиньо също е черен. Ама останалите си играят спокойно. Етоото обаче по средата на мача вдигна някакъв ужасен скандал и тръгна да напуска терена. Това ако не е комплексар, не знам какво е.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19th May 2006, 17:28
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Малиии хора я оставете този фyтбол и вижте 4ere6ka какви ги е изкарала!

Плодовете почнаха да зреят вече, малий.......
Аз незнаех че има такива сортове от ранните череши....
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19th May 2006, 17:34
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

[quote="liophy"]никого не настъпваш. просто приеми, че на нас мъжете ни пука малко повече за футбола, обичаме да се асоциираме с отбора на който сме фенове и заедно с другите фенове сформираме задочни общества. Нормално е да говорим "ние"

Така е !!! Forca Lazio , Visca Catalynia
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th May 2006, 17:40
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

За расизма: аз в Африка съм живал доста време(2.5г ) и там расизма срещо белите е доста голям, но това не ми е пречело да имам и приятели чернокожи, зависи много от самият човек, и как е бил възпитаван, щот ако my е било повтаряно цял живот че белите са натрапници, робовлделци идруги подобни кво очаквате; а същото се отнася и за белите, ако на едно дете my се повтаря постоянно че черните са животни, маймуни, необразовани и тн. същата работа........
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19th May 2006, 18:58
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Покъртителна беше картинката на един мач между Барселона и Сарагоса. Публиката обижда Ето'о, но в Сарагоса имаше още 4-5 ченокожи. Ако повода беше основателен, трябва те да се не по-малко обидени. Роналдиньо също е черен. Ама останалите си играят спокойно. Етоото обаче по средата на мача вдигна някакъв ужасен скандал и тръгна да напуска терена. Това ако не е комплексар, не знам какво е.
Преди да имам приятели тъмнокожи и аз като теб не знаех какво им е на тях, но сега вече имам друго мнение по въпроса. Правилно ли е да си вървиш по улицата и някой кретен да им подвикне "Ей, маймуно", аз веднъж щях да зашлевя шамар на един такъв, просто съм си такава, търся справедливост. В случая за мен комплексар е този, който обижда! Трябва малко толерантност бе хора
Малко се отклонихме от темата, но по повод думите на майро "а същото се отнася и за белите, ако на едно дете my се повтаря постоянно че черните са животни, маймуни, необразовани и тн. същата работа........" искам да кажа, че да в България на децата им се повтарят, че черното е символ на нечистоплътност и т.н .... и затова им е такова отношението към черните.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th May 2006, 22:23
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
Аз бях за Барса, защото треньора ми е любимия футболист от детството :
Чудесно! А детството ти дали обхваща 1990 година, когато по време на световното първенство в Италия, на осминафинала между Холандия и Германия Рийкард се изплю в лицето на Руди Фьолер?


И то цели ДВА ПЪТИ единия път по време на мача и като се пребираха за съблекалните даже маи като се замисля бяха ЦЕЛИ ТРИ ПЪТИ не съм гледам мача (за инцедента) но преди 3-4 години гледах запис и бях потресен тогава бях с моя тренюр по футбол и тои ни обесняваше как не трябва да правим така независимо колко ни предизвикват.

Колкото до Барселона Арсенал пак мисля че Арсенал са мноооого по добрия отбор въпреки резолтата
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20th May 2006, 02:44
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Кликвайки на линка от сигнатурата на liophy която ме отведе на сайт в който случайно видях новината за Анри и отдолу коментарите ми направиха голямо впечатление.
Явно тази купа много ви е вдигнала самочувствието. Че да се изказвате така остро-селяндурско или просто тези които са се изказали така са някви хлапенца с жълто покрай устата мислейки си, че като изкажат мнение тип:
Цитирай:
Samuel Eto'o -ТОВА МОМЧЕ НА*БА ЦИГАНИТЕ ОТ АРСЕНЪЛ
Цитирай:
Тиери Анри Е К*РВА
Тъпа селяндурска работа. Типично селско изказване.
Обаче искам да поздравя автора на това мнение:
Цитирай:
ЕИ ТЪПАН НЕ ЗНАМ КОИ ДОБЛИЖАWА АНРИ ПО СПЕЦХЕЛИНИ ТУРНИРИ ... АМА МИ СЕ СТРУWА ЦХЕ НЕ ГО ДОБВЛИЖАWАТ И ПО ЕГН
и да му пожелая ако все още не е завършил да остане на поправителен по Български език и Литература.

Защо винаги победителите трябва да се присмиват, подиграват дори да усират победените по такива мега селяндурски начини които говорят само колко ниска култура имат имат горе цитираните автори?

ps; Цитатите са цензурирани!
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20th May 2006, 15:36
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Защо винаги победителите трябва да се присмиват, подиграват дори да /// победените по такива мега селяндурски начини които говорят само колко ниска култура имат имат горе цитираните автори?
Абсолютна селяния! Като тези малоумници, които си мислят, че да си футболен фен означава да се мъкнеш пиян по стадионите, да плюеш семки и да псуваш до побъркване! Или че да се сбиеш с феновете на противниковият отбор е висша форма на мъжественост и фенска побкрепа и любов!

А има такива фенове на Играта, които живеем с Футбола!
Пък даже и някои от тях да сме жени, представете си! 8)

А в часовете преди финала фенове на Barca и Arsenal са си стискали ръцете и са се радвали заедно на площад Трокадеро.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ArsenalBarca
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:31.