IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 4th March 2009, 20:00
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от heavenkata
искам нещо шантаво..
може би нещо... пружинесто....
хахаха
може може..
__________________
жия
Отговори с цитат
  #582  
Стар 6th March 2009, 16:00
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

здравейте,мацки .Току-що се регистрирах и ето 1 въпрос(експресен,поради липса на време)- искам да си направя по-светъл цвят на косата-лешник.естествения ми е мн тъмно кестеняв с последно боядисване преди 4 месеца с безамонячна на Лореал(черно).ще ми обясните ли за този цвят лешник-из каталозите би трябвало да е написан като златисто-кестеняв или си е лешник .Кой фирми предлагат този цвят?вчера видях един цвят на Лореал Еxellence-светъл бронз 5.34,но незнам дали от този цвят се получава въпросния лешник.По късничко ще пиша повече.Между другото-форума е чудесен,от 2 месеца съм само гост(от мързел да се регистрирам),но имам само добри впечатления
Отговори с цитат
  #583  
Стар 6th March 2009, 18:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Според мен го направи при фризьор и то такъв, който разбира от боядисване. Щото има ли боядисвано преди това, при домашни условия трудно ще постигнеш еднакъв цвят навсякъде. Има едни плескала, които най- напред свалят останалата боя, разпитай се за нещо такова. Иначе за цвета, би трбявало лешник да си се води
Отговори с цитат
  #584  
Стар 6th March 2009, 21:59
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

аз при фризьор ще се правя,но като гледах из каталога на Лореал,не го намерих тоз лешник. ..чудничко,що така...Проблема е,че не живея в България и предполагам,че доста ще се трябва да се червя,докато обясня на фризьорката,че искам коса с цвят лешник .Да не би да е микс между 2 цвята?Гаранция-Франция че доста ви забавлявам с невежеството си,но така го искам този цвят(цял живот съм била чернокоска,затова съм толкова ентусиазирана за новото амплоа)...ако имате инфо,споделяйте,дами,че другата седмица съм на фризьорския стол .
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #585  
Стар 6th March 2009, 22:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

toni_nl, тук по ТВ тече реклама на Лореал Кастинг с Пенелопе Круз точно на цвят лещник. Ще загледам кои номера са (показват 3 кутии). И аз много искам да направя своята тъмно кестенява коса лещник, но ме притеснява обезцветяването. Мисля, че то много гори косата, а само боя върху боя с този тъмен цвят няма да стане.
Отговори с цитат
  #586  
Стар 6th March 2009, 22:35
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

ооо,таз рекламка съм я гледала май,Пенелопето развява едни прави,светли коси,но нещо не ми харесва този цвят(наистина ли е лешник?).От серията Еxellence(Лореал) има едно светло бронзово 5.34-нещо по тъмничко ми се иска,но съ6тия цвят .А за обезцветяването-вече толкова съм ентусиазирана за промяна,че страховете от провал съм ги оставила в миналото.Сигурно от 2 години вече се глася за НОВО.. .То не чаках къна да падне,то не чаках безамонячната да падне ...Иначе косата ми е здрава и с дебел косъм,затова съм по обнадеждена
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #587  
Стар 7th March 2009, 00:00
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Някои чувал ли е за Witch-hazel http://en.wikipedia.org/wiki/Witch-hazel или по-точно http://www.dickinsonsusa.com/product_main.html. Май е доста разпространен продукт тук, аз от скоро го ползвам и съм доволна, добре почиства и освежава кожата, а струва само $2-3.Казват, че помагало и при акне...
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #588  
Стар 7th March 2009, 00:49
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
toni_nl, тук по ТВ тече реклама на Лореал Кастинг с Пенелопе Круз точно на цвят лещник. Ще загледам кои номера са (показват 3 кутии). И аз много искам да направя своята тъмно кестенява коса лещник, но ме притеснява обезцветяването. Мисля, че то много гори косата, а само боя върху боя с този тъмен цвят няма да стане.
че защо да не стане,като гледах боите на Лореал(Екселенце) и попаднах на един светъл цвят,май златисто-кестеняво беше(на опаковката е една китайска мадама с къса коса) и като погледнах отзад-може да свалиш почти черна основа.Направо ми се зави свят от еyфория .Незнам обаче дали сваля боя,но със сигурност ще разузнавам тези дни .А на мен също не ми се иска да си мисля за обезцветяване,защото ме е страх да не се окаже,че още имам черничко,въпреки,че от 1,6 година все си подрязвам косата,но каквото и да е-ще го бъде лешника .А ако някоя мацка от форума пусне link-че с този цвят,направо ще си умра от щастие(аз все търся,но нищо не намирам)
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #589  
Стар 7th March 2009, 02:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Лешника като цвят си е лешник навсякъде, няма кво да се червиш, в бая страни съм се боядисвала, та знам от опит Също така от опит знам, че Лореал е боклук, иди да те намажат с професионална боя, щото с тва ще станеш като петниста хиена- корените ти, на които няма боя, че изсветлеят повече, а боядисаните краища ще си останат тъмни
Отговори с цитат
  #590  
Стар 7th March 2009, 08:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ооо, определено за такова нещо трябва да се отиде при добър фризьор, пък той да прави, каквото трябва. Мен даже и от фризьор ме е естрах каква ще ме направи, че съм мургава и да не стана рижава като циганка. После да си опустоша косата от ПРЕбоядисвания.
А цвета на ТВ или монитор няма как да е еднакъв при всички ни и да е реален.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:14.