IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 7th March 2009, 15:19
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ани, аз дори съм убедена, че тия цветове по рекламите едва ли са правени с Лореал Права си, дори и фризьор може да те направи на нищо, ако не разбира от боядисване. Като живеех в Кипър си бях намерил един, който се беше специализирал само в боите, той боядисваше, а друг стрижеше. Та от него знам, че това не е просто да наклепаш, има си тънкости. Единствен той е успявал да ми докара косата от гарваново черно до платинено русо без грам жълто и без да ми изгори косата. Адски добър беше тоя пич.
Отговори с цитат
  #592  
Стар 7th March 2009, 22:03
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

еххх,честито на пичките с добър фризьор,но нашата фирма такъв късмет-нЕма! Последния път ходих в един добър салон,но фризьорката като ме видя с толкоз тъмна коса и ми отказа(понякога от светлината доста чернея),щяла да ми бута няколко тона,незнам какво още,и то ще ми докара първо кестеняв цвят.Толкова ли е трудно да се бутне 1 нюанс боя? След време пак трябвало да ходя за моя цвят-мечта.Не ми пречи да отида,но за една процедура трябва да подготвя 150 евро .Тъжно ми става!Затова сега се точа да отида в някое салонче с ученички и да им се оставя(поне си имат учителка,която ще ми даде най-добър съвет).Незнам,ако е толкова сложно с мен,то какъв зор виждат девойките с естествено супер-черен цвят?
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #593  
Стар 7th March 2009, 22:35
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тони, за съжаление е така, със сигурност с един път не става. За мен ми трябваха три седмици и четири ходения.... бе накрая става една цена, дето перука можеш да си купиш направо Това с ученичките като че ли не е лоша идея, ама само ако са под наблюдение
Отговори с цитат
  #594  
Стар 7th March 2009, 23:15
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

нали,добре съм го измислила с ученичките айде другата седмица ще пиша пак какъв е резултата и ако има някакъв проблем,пак ще свикаме Съвета
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #595  
Стар 8th March 2009, 01:56
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_nl
здравейте,мацки .Току-що се регистрирах и ето 1 въпрос(експресен,поради липса на време)- искам да си направя по-светъл цвят на косата-лешник.естествения ми е мн тъмно кестеняв с последно боядисване преди 4 месеца с безамонячна на Лореал(черно).ще ми обясните ли за този цвят лешник-из каталозите би трябвало да е написан като златисто-кестеняв или си е лешник .Кой фирми предлагат този цвят?вчера видях един цвят на Лореал Еxellence-светъл бронз 5.34,но незнам дали от този цвят се получава въпросния лешник.По късничко ще пиша повече.Между другото-форума е чудесен,от 2 месеца съм само гост(от мързел да се регистрирам),но имам само добри впечатления

Първо трябва да ти се махне 4ерната коса и едва тогава да се боядисашОтиди на професионален фризьор сама няма да можеш да го направиш.Фризьорите имат специални каталози и някои от цветовете се постигат с смесване на 2 бои!От години ползвам Лореал Мажирел(професионална боя) и съм много доволна!
Отговори с цитат
  #596  
Стар 8th March 2009, 02:02
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Тони, за съжаление е така, със сигурност с един път не става. За мен ми трябваха три седмици и четири ходения.... бе накрая става една цена, дето перука можеш да си купиш направо Това с ученичките като че ли не е лоша идея, ама само ако са под наблюдение
В една друга тема разказах как от тъмно кафяво минах на русо само за 1 ден без никакво изгаряне на косата така 4е става и с едно посещение при фризьора Верно че прекарах цел ден в салона но крайния резултат беше това което искам
Отговори с цитат
  #597  
Стар 8th March 2009, 11:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Абе не на всяка коса става
Зависи колко червени пигменти имаш, на мен лично колкото и анти ориндж концентрат да са ми блъскали на главата, не става от първия път и тва си е. Всички фризьори са ми казвали, че дори и на чисто небоядисана коса да дойда, голям зор е да се докара моята глава до това русо, което исках.
П.п. Иначе за тия 4 пъти и аз бях цял ден в салона всеки път бе мойта коса е упорито животно, не мога да я понасям
Отговори с цитат
  #598  
Стар 8th March 2009, 21:15
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

охх,тресе ме някаква несигурност с мойто черно,но ми идва едно въпросче на главата-никъде не съм виждала,а и не съм чела как би изглеждала жена с лунички,малко лице и руса коса? Аз съм точно така-имам лунички,по малки и меки черти на лицето,с един по-месест връх на нослето(съвсем леко,но аз ги забелязвам тези детайли)?Дали русото ще стои добре или луничките ще се открояват повече,отколкото с черна коса?Виждали ли сте такава комбинация и как ви се струва?Аз никога не съм мислела да ставам блонди,но сега ме зачовърка любопитството от тези форуми
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #599  
Стар 8th March 2009, 23:14
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Според мен луничките са по-естествено явление за светлите хора, отколкото за тъмните. Това ме кара да мисля, че русото няма да е проблем, а напротив. За самото лице...няма как да кажа Стискам палци да ти направят хубаво русо
Отговори с цитат
  #600  
Стар 9th March 2009, 13:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Руса коса и лунички веднага ме асоциират на Geri Halliwell- аз лично най й се кефя именно с руса коса
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.