IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd January 2008, 19:26
mokro_kote mokro_kote не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 10
По подразбиране Диета за качване на килца :)

Здравейте приятели.От известно време следя форумчето ви, допада ми много това,че помагате на хората,които са като мен - малко неграмотни и непросветнати в отношението с яденето..

Искам да попитам някой има ли като моя проблем - не качва килограми,каквото и да яде и колкото и пъти дневно да го прави?Принципно нямам проблем с апетита и обичам да си хапвам много. На 19 години съм,висока съм 1.60 и съм 42 килограма. Мисля,че имам нужда от поне още 5 кила отгоре.

Моля ви кажете ми какво да ям, кога да го ям,ако трябва дори някакъв режим да започна, просто дори и да се чувствам добре в тялото си, сама виждам,че имам нужда от малко килограми. Никой не вярва когато му кажа,че съм на 19 и на моменти ми става супер неудобно. Ще се радвам ако ми помогнете.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th January 2008, 13:03
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

какво ядеш и по колко,дай едно примерно меню за деня
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th January 2008, 19:23
mokro_kote mokro_kote не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
какво ядеш и по колко,дай едно примерно меню за деня
Нямам определено меню за през деня, ям каквото има,каквото е сготвено и в работата нямам много време за ядене,нито имам голям избор на храни,затова хапвам по малко.
По принцип когато съм почивка и съм си в нас се тъпча с какво ли не, пържа си картофки,хапвам салатки разни,шоколад,пуканки ям почти всеки ден..дюнери и хамбургери хапвам редовно...
Не ям много здравословно,но се опитвам да напълнея,затова гледам да са по-мазни нещица и в по-големи количества от тях...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th January 2008, 19:30
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mokro_kote
Цитирай:
Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
какво ядеш и по колко,дай едно примерно меню за деня
Нямам определено меню за през деня, ям каквото има,каквото е сготвено и в работата нямам много време за ядене,нито имам голям избор на храни,затова хапвам по малко.
По принцип когато съм почивка и съм си в нас се тъпча с какво ли не, пържа си картофки,хапвам салатки разни,шоколад,пуканки ям почти всеки ден..дюнери и хамбургери хапвам редовно...
Не ям много здравословно,но се опитвам да напълнея,затова гледам да са по-мазни нещица и в по-големи количества от тях...
блазе ти... е, аз съм 44кг, 164см, ама трябва да внимавам какво и колко ям
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th January 2008, 20:00
mokro_kote mokro_kote не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maroon
блазе ти... е, аз съм 44кг, 164см, ама трябва да внимавам какво и колко ям
Да ти кажа аз изобщо не си завиждам и не си блазя, искам поне още 5 кила. Ето днеска ходих на шопинг,търсих си дънки мой размер в поне 20 магазина и накрая си купих такива,които са ми леко свободни и пак не са по мен. Нямаш си на идея какъв ужас е когато тръгна да си търся панталон,имайки на предвид,че съм ужасно капризна особено за панталоните.
Просто ми се иска веднъж да отида в магазин, да пробвам нещо,което ми хареса, да бъде моя номер и да заспи по краката ми.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th January 2008, 09:35
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Ами според мен днес например каквото ядеш се опитай след това да сметнеш колко калории са за целия ден-например ако са 1600-ги увеличи с 800-900. Започни да ядеш сладко всеки ден и по мазни тестени неща-разни закуски,чипс,кроасани такива неща...Не ми се вярва след няколко месеца да няма резултат
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th January 2008, 10:16
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Моля те, недей да се тъпчеш с мазнотии! Напълнява се когато приемаш повече калории, отколкото израходваш, нали тва си го знаеш

Важното е обаче и качеството на храната. Тия пържени истории ги забрави, защото си вредиш на здравето.

Яж яйца, месо, салати, хляб си хапвай, просто яж по много. Щом не можеш да си купуваш на работа нещо нормално за ядене, прави си вкъщи, но не се тъпчи с полуготови и готови храни, защото са супер кофти за организма.

Ейнджъл фейс девил харт добре ти го е казала (от къде го измисли тоя ник, момиче)) - сметни си калориите, има калкулатор в Телцето и просто приемай повече, но от качествена храна.

Успех
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th January 2008, 12:18
shrink shrink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
Моля те, недей да се тъпчеш с мазнотии! Напълнява се когато приемаш повече калории, отколкото израходваш, нали тва си го знаеш

Важното е обаче и качеството на храната. Тия пържени истории ги забрави, защото си вредиш на здравето.

Яж яйца, месо, салати, хляб си хапвай, просто яж по много. Щом не можеш да си купуваш на работа нещо нормално за ядене, прави си вкъщи, но не се тъпчи с полуготови и готови храни, защото са супер кофти за организма.

Ейнджъл фейс девил харт добре ти го е казала (от къде го измисли тоя ник, момиче)) - сметни си калориите, има калкулатор в Телцето и просто приемай повече, но от качествена храна.

Успех
Аферим дето се казва на чист български за това мнение. Напълно съгласна.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th January 2008, 14:58
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
Яж яйца, месо, салати, хляб си хапвай, просто яж по много.
Картофи и ориз.....не ги забравяйте.Мисля,че трябва да се храниш поне по 4-5 пъти на ден през интервал от 3 часа, да повечко да се храниш,но не и да се тъпчеш...
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th January 2008, 09:15
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

ами от къде ли Shrink изглеждам малка и сладка, а външния вид малко лъже нали и винаги ме подмладяват с 5-6 години и ме мислят за скромна, тиха и кротка,а аз изобщо не съм нито едното
та иначе за напълняването..съгласна съм за ориз и картофки (с повечко кашкавалче) ..повечко хлебец (бял)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетазакачваненакилца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:27.