IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd May 2006, 13:54
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Малвина, Бравос и от мен, ефектът на положителната енергия от всички нас е видим. Радвам се , ама много!
Много ти благодаря и на теб! Наистина почувствах че ме мислите и съм Ви страшно признателна на Всички!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 3rd May 2006, 16:00
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Мили дами!
Побързали сте да избухнете срещу "Хирург", но е факт, че той единствен от българските пластични хирурзи има доблестта да напише в този форум, че това е професията му.
Включването му означава и че форумът ни се разпростира и към техните среди, сигурно ще бъде препратен като линк и какво по- хубаво от това? Самите лекари ще ни четат, ще виждат, че обмен на информация има, ще бъдат по- коректни и отговорни. Някои имат нужда
Освен това той написа нещо много важно - възможно е проблемът на Truth да е породен от гел Нямам информация д-р Ефремов да е поставял такъв А ако наистина петни името му?
Truth,
наистина ти така и не обясни във форума от какво са породени проблемите и неволите ти. Зная, че си го правила на лични - моля те, драсни и на мен няколко реда, че съвсем се обърках.
От друга страна, Хирург, възможно е да бъркате и това да не е въпросната пациентка.
Нека не сме толкова импулсивни всички!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 3rd May 2006, 20:38
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Truth,
струва ми се, че микой не те заплашва...реакцията е може би малко пресилена. Лекарят, ако е такъв, е защитил позиция, което е нормално. Ние ти се доверяваме и всяка от нас много ти съчувства, бъди сигурна. Но не се чувствай заплашена, едва ли е така.... Късмет!!

Hirurg,
Г-н Доктор, в случай, че сте наистина, всички ние се отнасяме с голямо уважение към професията Ви, този форум затова съществува, всички искаме да изглеждаме по-добре, доколкото е възможно, и обменяме инфо за Ваши колеги, мисля, съвсем коректно. Тук никой не напада никого и не се дразни, общият тон на дискусиите и разговорите е по "женски" неагресивен, за разлика от други форуми, ние така сме го направили и държим да си остане такъв. Ако сте забелязали, във форума постват мнения и други медици - др. Венелинов, Aset, мисля има и др, всеки в своята област. Те не крият самоличността си, всеки свободно може да се консултира с тях. Те правят впечатление на всички с бързите, изчерпателни и компетентни отговори, без значение дали това излиза реклама като вторичен ефект. Аз мисля, че пациентите напр. на д-р Венелинов ще се увеличат, с мен в това число, заради гореспоменатата отзивчивост и компетентност. Можете и Вие да направите същото, ние бихме се радвали да задаваме въпроси направо на Вас, или на Ваши колеги, които биха им отговаряли направо във форума. Както решите. Но ние ще продължим да излагаме впечатленията и мненията си тук, и другаде, затова е нетът, и освен да работите перфектно, не виждам друг начин да задържите пациенти...За жалост е така. Защото успешни или не, ние всички поставяме живота и самочувствието си във ваши ръце и си плащаме. Вие кажете какво да правим, ако прескъпите операции се окажат неуспешни, или дори с опасни за здравето ни последици???
Успех!!!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd May 2006, 21:58
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

Малвина, радвам се за теб!!! Сега тъкмо ще изпиташ още по-силно щастието от новия красив и здрав бюст. Успех в показването
Отговори с цитат
  #125  
Стар 3rd May 2006, 22:34
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Malvina успех и от мен. Много се радвам, че всичко при теб е о.к.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 3rd May 2006, 22:38
marina f marina f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofiq
Мнения: 4
По подразбиране kakwo e tolkowa stranno pri Truth

momi4eta.kakwo q nagrabiha tezi hirurzi,mai guzen negonen bqga,mai naistina mnogo se e napatila Truth ot tazi klinika,kakto i az mejdu drugoto
__________________
wajnoto e da sme hubawi,dori i da sme sgre6ili wednuj,neka da ne se otkazwame zaradi nekadurnici)))
Отговори с цитат
  #127  
Стар 3rd May 2006, 22:42
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Truth, ако наистина си имала инжектиран хидрогел и си преживяла последствията от него, напълно ти съчуствам и се надявам да споделиш повече с нас. Поне ще намеря сродна душа по проблема.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 3rd May 2006, 22:59
marina f marina f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofiq
Мнения: 4
По подразбиране

Тruth,според мен,ти наистина си победител в тази битка-поздравления,защото каквото и да ти казват,както и да говорят,че си обиколила всички хирурзи в София,това е твое Право ,ти си с парите си и нерешения проблем на клиника Малинов и е вйжен крайния резултат.Така трябва да постъпва всяка една от нас.
__________________
wajnoto e da sme hubawi,dori i da sme sgre6ili wednuj,neka da ne se otkazwame zaradi nekadurnici)))
Отговори с цитат
  #129  
Стар 4th May 2006, 06:48
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Какъв е този хидрогел?"Прародител" на силикона ли е,сега слага ли се?
Отговори с цитат
  #130  
Стар 4th May 2006, 07:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
Какъв е този хидрогел?"Прародител" на силикона ли е,сега слага ли се?
да. но вече е забранен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:45.