IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3691  
Стар 18th November 2015, 17:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
При мен, колкото повече време минава, толкова повече се психясвам. Дясната ми е по-твърда, малко по-отекла и като масажирам, имплантът скърца..Това до кога ще продължава? В петък стават 2 седмици от операцията...Зърната са ми супер чувствителни, чак до болка, от лентата ми изтръпва всичко, ама и аз по цял ден стоя с нея, махам я нощем...Изобщо сякаш очаквах по-бързо да отшуми дискомфорта...Всичко това нормални неща ли са? Имам болка при масажите, но не е нетърпимо нещо, а лека болка. Повече е страхът...Оф, не знам...Откачам да не би да се случва нещо нередно..В понеделник бях при доктора - каза, че няма никакви притеснения...Дайте и на мен снимки, че и аз искам да видя...Мале, голямо любопитство Мейл: kosara@abv.bg
Нормално е още да имаш оплаквания (да, не е приятно, знам), още повече че носиш лента. Не се психясвай! Разсейвай се с нещо/някой.
Отговори с цитат
  #3692  
Стар 18th November 2015, 19:39
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
При мен, колкото повече време минава, толкова повече се психясвам. Дясната ми е по-твърда, малко по-отекла и като масажирам, имплантът скърца..Това до кога ще продължава? В петък стават 2 седмици от операцията...Зърната са ми супер чувствителни, чак до болка, от лентата ми изтръпва всичко, ама и аз по цял ден стоя с нея, махам я нощем...Изобщо сякаш очаквах по-бързо да отшуми дискомфорта...Всичко това нормални неща ли са? Имам болка при масажите, но не е нетърпимо нещо, а лека болка. Повече е страхът...Оф, не знам...Откачам да не би да се случва нещо нередно..В понеделник бях при доктора - каза, че няма никакви притеснения...Дайте и на мен снимки, че и аз искам да видя...Мале, голямо любопитство Мейл: kosara@abv.bg

Всичко, което си описала е нормално. Още малко и ще отшумят всичките ти проблеми! За скърцането, ти си с Мотива нали при Рачев беше? И двете ми приятелки, които се оперираха при него са със същите и на двете им скърцаха при масажите споко За лентата бях писала преди време, слагай си я над тениска или по-висок потник, да не е директно върху кожата. И не е лошо и да поспиваш с нея, но малко по-разхлабена
Отговори с цитат
  #3693  
Стар 18th November 2015, 19:40
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Дили Мили дай да видя и аз да попълня колекцията cvetibratoeva@abv.bg
Отговори с цитат
  #3694  
Стар 18th November 2015, 20:56
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

С Мотива при Рачев, да. Цял ден стоя с нея, днес даже бях забравила да я разпусна, към 17 часа вече бяха тотално изтръпнали...Направо не мога да си представя да спя с нея ...Да отшумява вече, че аман...Да не говорим и двете ми аборигенчета как ме терорят непрекъснато..Уф!
Отговори с цитат
  #3695  
Стар 18th November 2015, 21:00
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

DiliMili, на мен също ми харесаха придобивките ти . Със здраве да им се радвате! Снимките колко време след операцията са правени?
Отговори с цитат
  #3696  
Стар 18th November 2015, 21:05
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
DiliMili, на мен също ми харесаха придобивките ти . Със здраве да им се радвате! Снимките колко време след операцията са правени?
Благодаря ти и на теб бързо възстановяване.Снимките са от миналата седмица,значи на месец и една седмица са правени.
Отговори с цитат
  #3697  
Стар 18th November 2015, 21:09
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Дили Мили дай да видя и аз да попълня колекцията cvetibratoeva@abv.bg
Цвети пратих ти.
Отговори с цитат
  #3698  
Стар 18th November 2015, 21:12
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Момичета,пак да питам за тези сутиени откъде и какви си купувате,че вече луднах,нещо нищо не ми е удобно сякаш.
Отговори с цитат
  #3699  
Стар 18th November 2015, 21:32
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DiliMili Виж мнението
Момичета,пак да питам за тези сутиени откъде и какви си купувате,че вече луднах,нещо нищо не ми е удобно сякаш.
Много добре са ти гърдите! Със здраве да си ги носиш!
Относно сутиените в моя умрял град или от За- За или от HM купих си няколко и да ти кажа си ги нося даже с банелите(не знам колко е правилно, но не ми пречат). Трябва да си уцелиш чашката, а като ти гледам снимките си сигурно Е? Сега се сетих един ден бях с по-прилепнала блуза и на мен ми се беше отбелязал шева на сутиена...
Отговори с цитат
  #3700  
Стар 18th November 2015, 21:42
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Много добре са ти гърдите! Със здраве да си ги носиш!
Относно сутиените в моя умрял град или от За- За или от HM купих си няколко и да ти кажа си ги нося даже с банелите(не знам колко е правилно, но не ми пречат). Трябва да си уцелиш чашката, а като ти гледам снимките си сигурно Е? Сега се сетих един ден бях с по-прилепнала блуза и на мен ми се беше отбелязал шева на сутиена...
Благодаря ти и твоите са прекрасни,сега ги видях от линка ти,със здраве да ги ползваш също и много да те радват.Иначе на мен подгръдната ми е 72см,гръдната ми е 93см и си взех няколко 75D,чак за чашка Е не съм сякаш.Много благодаря за отговора ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:02.