IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4091  
Стар 19th December 2016, 17:02
Аватара на Milenkkka
Milenkkka Milenkkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета,имам няколко тревоги моля ви,помагайте на около 2седмици съм вече подмускулно.. става въпрос за едно оплалване от ден-два като тежест и пробождане в лявата гърда.. обяснявам си го като слизане на импланта но много ме тревожи нормално ли е!? Усеща се като се протягам,поннлога просто както си стоя.. другата рбота е, че дясния слиза поооо... бавничко и я нямам тази тежест долу до белега,както е при левия... моля ви кажете на някоя да се е случвало!? Заболя ме вече главата от притиснение...
Отговори с цитат
  #4092  
Стар 19th December 2016, 17:14
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenkkka Виж мнението
Здравейте момичета,имам няколко тревоги моля ви,помагайте на около 2седмици съм вече подмускулно.. става въпрос за едно оплалване от ден-два като тежест и пробождане в лявата гърда.. обяснявам си го като слизане на импланта но много ме тревожи нормално ли е!? Усеща се като се протягам,поннлога просто както си стоя.. другата рбота е, че дясния слиза поооо... бавничко и я нямам тази тежест долу до белега,както е при левия... моля ви кажете на някоя да се е случвало!? Заболя ме вече главата от притиснение...
Миленка, аз съм почти на месец. Също като при теб - лявата е по-проблемна. Още ме пробожда от време на време, по-твърда е, по-надута отдолу и по-безчувствена. Предвид всичко, което прочетох тук и това, че сме съвсем скоро оперирани, надявам се тези неща да са в рамките на нормалното. И Лили каза по-горе, че има още време тъканите да се отпускат.
Отговори с цитат
  #4093  
Стар 19th December 2016, 17:32
Аватара на Milenkkka
Milenkkka Milenkkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 7
По подразбиране

Не мога не издържам дясната слиза по-бавно а тази все едно течност има,пипам,масажирам температури нямам... много ме е страх аз съм.при Георгиев.. сега се чухме,било нормално,явно защото импланта слиза ли знам ли.. почвам да усещам подобно от днес и в дясната... оттока между циците не е огромен,поне това.. ако не друго..
Отговори с цитат
  #4094  
Стар 19th December 2016, 17:45
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenkkka Виж мнението
Не мога не издържам дясната слиза по-бавно а тази все едно течност има,пипам,масажирам температури нямам... много ме е страх аз съм.при Георгиев.. сега се чухме,било нормално,явно защото импланта слиза ли знам ли.. почвам да усещам подобно от днес и в дясната... оттока между циците не е огромен,поне това.. ако не друго..
Миленка, ама много е рано още. Не се страхувай. Аз първите две седмици бях много зле, почти само в леглото ги изкарах. После първите два дни на работа, в пет вече не можех да дишам, надуваха се страшно и почваха да болят. А работя на бюро, никакво физическо натоварване. Сега вече са по-добре нещата, ама навсякъде пише, че трябват месецИ, за пълното възстановяване.
Отговори с цитат
  #4095  
Стар 19th December 2016, 17:57
Аватара на Milenkkka
Milenkkka Milenkkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 7
По подразбиране

Не знам защо в сайта не мога да пиша на лично... а така ми се иска някой да си споделяме.мъките,тук не.мога да ти пиша,какво говориш зле аз вчера си правих баница с яйца и сирене,хвърча,само това ме притиснява,че сега ги чувствам дори по-чужди от първите дни.. и защо едната по бързичко слиза
... не знаммммм
Отговори с цитат
  #4096  
Стар 19th December 2016, 20:18
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenkkka Виж мнението
Не знам защо в сайта не мога да пиша на лично... а така ми се иска някой да си споделяме.мъките,тук не.мога да ти пиша,какво говориш зле аз вчера си правих баница с яйца и сирене,хвърча,само това ме притиснява,че сега ги чувствам дори по-чужди от първите дни.. и защо едната по бързичко слиза
... не знаммммм
Миленка, защото това са две отделни операции. Всяка си се възстановява отделно. Те цицките не знаят, че са чифт
Отговори с цитат
  #4097  
Стар 19th December 2016, 20:30
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

На мен ИС на консултацията ми каза, че болките след операцията били като силна мускулна треска и че след 3-4 дни спокойно мога да се върна на работа. Четох и по форумите, че момичетата карали коли и си правели почти всичко сами малко след операцията. Ама при мен хич не стана така. Хем и в клиниката сестрата ми каза, че съм с висок праг на болка... От третия ден до края на втората седмица бях много зле. Силни режещи болки, не можех да си вдигам ръцете, като вървях гръдния ми кош сякаш почваше да се свива... Така че при всеки организъм явно е различно.
Отговори с цитат
  #4098  
Стар 19th December 2016, 20:33
Аватара на Milenkkka
Milenkkka Milenkkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 7
По подразбиране

Определено,мен сега ме боли лявата малко.. и като дишам си я усещам една пулсираща болка,тревожи ме много това че все едно направо ми ръбят.
. Не ги чувствам добре... преминавала ли си през този период да ти "боцкат" направо имплантите.
Не мога да разбера какво става,отделно.сърбежи но тази гърда ме притиснява... другата не почти нищо и импланта си седи малко.по-горе а другата долу до белега е тежка
... така я усещаммммм.....
Отговори с цитат
  #4099  
Стар 19th December 2016, 20:33
Аватара на Milenkkka
Milenkkka Milenkkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 7
По подразбиране

Ааа дааа и като се наведа особено усещам.като боцкане и "движене"
Отговори с цитат
  #4100  
Стар 19th December 2016, 20:40
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Това, което със сигурност става, е, че мускулите и кожата се разтягат. Вероятно от там са и бодежите и режещата болка. Кожата и мен ме сърби, почнаха и шевовете да ми дърпат. Аз имам проблем повече със стягането на мускулите - все едно някой почва много силно да ми стиска гърдите. Това като вървя по улицата и като ми е студено.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:25.