IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1391  
Стар 25th November 2007, 23:44
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

хехехех дам ама се намират
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
  #1392  
Стар 25th November 2007, 23:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Аз не мога да си представя кой ще е този супер тъп любовник-спонсор дето ще губи пари в безмислени клипове, като е напълно наясно, че нищо няма да се върне и изобщо смисъл няма
Някой "бизнесмен", който се чуди как да си изпере мръсните парици
  #1393  
Стар 25th November 2007, 23:47
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Може ли аз да отговоря?
Никой в България не печели пряко от песните, които издава, дори и чалгарите.Извън нашата любима страна има система, която пази авторите и техните права, която е малко сложно да я обяснвам, но общо взето всичко става с подкрепата на Държавата и с нейния контрол.В България чалгарите печелят от участия, частни партита и концерти.За един тукашен потребител е много лесно да влезне в един свободен сървър и да се сдобие с желаната песен безплатно - иска се само регистрация.
Всички останали, които се занимаваме с музика се опитваме това да е професионално и да носи печалба изнасяме продукцията си извън страната, просто защото там правата ни са гарантирани.Има много имена на наши DJ-и, които съм убеден, че не сте и чували, които печелят достатъчно доволно.DJ-ите печелим и от участия.Колкото повече и по-добра продукция вадиш на пазара, толкова повече ти се чува името и съответно идват покани да пускаш на различни места.Цени разбира се знаете, че не мога да Ви спомена, но знайте че имаш ли участие извън страната печелиш повече от колкото някой чалга певец.
Ще минат още доста годинки докато нещата в България се регулират и когато и ние ще можем да печелим в собсвената си страна...
  #1394  
Стар 26th November 2007, 05:17
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
Тайна похвали се какво стана с пуйката
Ммм, много добре се получи, направо не мога да повярвам, че толкова добре се справих, с желание всичко става, естествено и с малко помощ(Благодаря, Апо )!Обаче още не можем да я изядем, много голяма се оказа тази птица
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
  #1395  
Стар 26th November 2007, 11:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Моля Знаех си аз, че ще ядете една седмица пуйка Само веднъж съм пълнила пуйка и повече не искам и да чуя Мноу големи, ужасТ
  #1396  
Стар 29th November 2007, 15:48
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Magikka разбра ли работоното време на КАТ........трябва да ходя да си подам документите за шофьорска книжка и не мога да измисля кога да стане тоя номер имаш ли представа приблизително колко се чака?????
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
  #1397  
Стар 29th November 2007, 22:03
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

и аз трябва да си подам документите за шофьорска книжка. Днес бях на БЧК и смятам утре да отида до КАТ, но разбрах, че там голямо чакане пада. Някой знае ли каква е цената за експресно издаване на книжката и задължително ли е да се носи и дипломата за средно образование, понеже моята не е в нас и трябва да се разкарвам, за да я взема?
  #1398  
Стар 29th November 2007, 22:07
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

диплома за средно?Не Десита,за първи път чувам,поне Аз преди 8 години не съм носила.
  #1399  
Стар 29th November 2007, 22:08
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

ами бързата поръчка май беше 40 кинта, иначе задължително ти трябва диплома поне за основно образование.......имаш ли представа за колко време приблизително можеш да си свършиш работа
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
  #1400  
Стар 29th November 2007, 22:11
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
диплома за средно?Не Десита,за първи път чувам,поне Аз преди 8 години не съм носила.
еми това е поредната простотия дето са измислили.....въпреки, че си има логика.........смешно е да не можеш да си прочетеш листовките и да си изкараш изпита.......въпреки, че това въобще не ги спира събратята от малата да си купят книжката
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякакви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:20.