IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2008, 18:41
Wengo Wengo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
По подразбиране Уголемяване на пениса!

Значи моля за всякаквя информация, как варират цените със или без силикон..... Кои лекари ще ми препоръчате и как да се свържа със тях. Може ли да се прави подобна операция ако си под 21 години?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2008, 19:31
vinaria vinaria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 52
По подразбиране

Колко точно ти е голям?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd February 2008, 08:43
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Удължаване на мъжки полов член
Операция, при която удължаването става за сметка на осжвобождаването и изтеглянето на члена надолу след прерязване на връзка между него и срамната кост и пластика на кожата. Средното удължаване е около 1,5- 2 см. Белегът е отлично скрит в окосмената част. Анестезията е обща. Една седмица след операцията пациентът започва да разтяга члена посредством тежест (около 4 кг) няколко пъти на ден в продължение на 2 месеца.

Удебеляване на мъжки полов член

В основата му стои липофилингът- вземане на мастна тъкан от различни места на тялото и последващото й инжектиране подкожно по протежението на члена. Получава се натурален ефект, но с течение на времето част от автотрансплантанта се резорбира, което налага повтаряне на процедурата.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd February 2008, 20:50
ivo08 ivo08 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Никой не отговори на въпросите на момчето ясно и точно, всички пишат само за цици в повечето теми, а за това не се знае много! Обърнете внимание!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd February 2008, 20:55
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo08
Никой не отговори на въпросите на момчето ясно и точно, всички пишат само за цици в повечето теми, а за това не се знае много! Обърнете внимание!!!
Какво точно очакваш да му отговорим.Нали за да го насочиш конкретно към доктор и да му отговориш това което пита трябва да си преминал през такава интервенция.Коя от нас мислиш че е ,че да му отговори.Що не му отговориш ти ?
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd February 2008, 21:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране Re: Уголемяване на пениса!

Цитирай:
Първоначално написано от Wengo
Значи моля за всякаквя информация, как варират цените със или без силикон..... Кои лекари ще ми препоръчате и как да се свържа със тях. Може ли да се прави подобна операция ако си под 21 години?
Ами Азис се довери за тази операция на Николай Георгиев. Влез в сайта му и виж, сигурно пише. Или пък отиди на консултация направо.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd February 2008, 21:49
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Д-р.Кънев от болница"Вита" поставя силикон за удебеляване.
П.П.Не съм сигурна какво можеш да си докараш с това.Аз на твое място бих разучила евентуалните усложнения...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th February 2008, 16:00
ivo08 ivo08 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Ами Азис се довери за тази операция на Николай Георгиев. Влез в сайта му и виж, сигурно пише. Или пък отиди на консултация направо.

Д-р.Кънев от болница"Вита" поставя силикон за удебеляване.
П.П.Не съм сигурна какво можеш да си докараш с това.Аз на твое място бих разучила евентуалните усложнения... Rolling Eyes
Ето това е оттовор, а не колко ти е голям то много ясно че няма да е много щом пита за такава операция, помислете преди да пишете някакви работи срещу някой, ами ако не можете да помогнете не пишете
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th February 2008, 17:58
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo08
то много ясно че няма да е много щом пита за такава операция, помислете преди да пишете някакви работи срещу някой,
Ние така си питаме тук
Доста мъже си мислят само че им е малък, всъщност си е супер. Та за това питаме, да не би да има излишни притеснения момчето. :P
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th February 2008, 20:35
Wengo Wengo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
По подразбиране

14 дължина и 14 дебелина. Значи аз лично си нямам проблеми, но с приятелката ми нещо не върви, защото я чувствам широка и като съм в нея ми пада доста често..... Това вече е проблем! Та разполагам с няколко спестени лева и съм решил да ги вложа в члена си. На 20 год. и половина съм, чувал съм че членът при някои расте до 21 години, ама хич не смятам да го чакам (то се е видяло явно че ... ). Та моля някои ако има информация за такъв тип операция, малко по обстойно ако може.... Четох че и доста хора не са доволни от единият вид операция за удължаване (този чрез рязането на някакви тъкани), защото им обещавали от 2 до 4 см, а получавали само 1, 1.5см удължаване ..... Затова питам и за другите типова операции.... Моля без просташки и селски отговори, ако има такива си ги запазете за вас..... Благодаря предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уголемяваненапениса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:23.