IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2012, 22:01
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Хохох, и аз се смях, като прочетох тва за коремните преси
Младеж, ако искаш поне МИНИМАЛЕН видим резултат, прави по 1000 на ден. Да, хиляда!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd March 2012, 01:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ако ще 15 000 коремни преси да прави на ден, ако ще да ги прави с 100 кила тежест на гърдите, няма да се види преса докато не се изчисти мазнината отгоре... А тя не се чисти с коремни преси...

За отслабване се процедира в този ред:
1. Хранителен режим.
2. Аеробни тренировки.
3. Спане.
...

Колко просто звучи, а колко трудно е за изпълнение.. питайте мен!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd March 2012, 02:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ей това с отслабването за сватби не мога да го разбера, НО това, което би ти помогнало е диетата на Майкъл Търмънд (дано съм написала името му правилно). Потърси я онлайн или си купи книгата. Бързото сваляне на килограми е вредно и ще си ги лепнеш обратно много бързо... до следващата сватба
Лиле, от скромния ми житейски опит съм се убедила, че тези, които са се докарала до положение да свалят 10 кг за 2 седмици преди сватбата си, обикновено никога нямат време за спорт, защото много работят и после са изморени. Освен това не могат да спазват диети и да се ограничават, защото имат някакви гастрити, колити, ....ити, които сами са си диагностицирали.. И/ИЛИ принципно нищо не ядат или я карат само на ябълки и айрян и пълнеят.. Или им пада кръвното ако не ядат торти и припадат по улиците... Освен това са финансово ограничени и не могат да си позволят фитнес, СПА, хранителни обавки, масажи и пр..
Кауза пердута.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd March 2012, 11:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Абе Нелка така е и не е така. Ако изключим някакво заболяване, на което да се дължат килата отгоре в повечето случаи си е яко плюскане и неспазване на режим и като дойде време за "сватба".... почват да се тюхкат.


За коремните преси те подкрепям на 100000%. Ти си виждала каква преса имам аз, а не е постигната с некви неистови бройки коремни преси. Работя за корем, но чак пък по 1000 айде нема нужда
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd March 2012, 14:04
marti_bmw marti_bmw не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
ако ще правиш по 30 на ден по добре нищо не прави
Ами по колко трябва???
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd March 2012, 20:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението


За коремните преси те подкрепям на 100000%. Ти си виждала каква преса имам аз, а не е постигната с некви неистови бройки коремни преси. Работя за корем, но чак пък по 1000 айде нема нужда
Дам, най-хубавите кореми, които съм виждала, не са работили никога предимно за корем. Просто прекрасен лек релеф, прибран силует, а не нацепен надут коремен мускул, което на мен лично ми е супер отблъскващо. Лиле, зввиждам ти благородно! И аз не тренирам корем, но моя е мн далеч от твоя..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd March 2012, 21:42
marti_bmw marti_bmw не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ако ще 15 000 коремни преси да прави на ден, ако ще да ги прави с 100 кила тежест на гърдите, няма да се види преса докато не се изчисти мазнината отгоре... А тя не се чисти с коремни преси...

За отслабване се процедира в този ред:
1. Хранителен режим.
2. Аеробни тренировки.
3. Спане.
...

Колко просто звучи, а колко трудно е за изпълнение.. питайте мен!
Здравей, увеличих коремните преси на по 100 сутрин и вечер и понякога по обяд по 50.За хранителния режим вече сладкото съм го спрял от 3-4 дена, и ям повече плодове.За тренировките не съм много по аеробиката.А относно спането ми е любимо събота и неделя по рано от 12-13 не ставам а пък през седмица през седмица както сега съм 2 смяна по рано от 11 не ставам.Иначе благодаря на всички за съветите
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd March 2012, 23:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marti_bmw Виж мнението
Здравей, увеличих коремните преси на по 100 сутрин и вечер и понякога по обяд по 50.За хранителния режим вече сладкото съм го спрял от 3-4 дена, и ям повече плодове.За тренировките не съм много по аеробиката.А относно спането ми е любимо събота и неделя по рано от 12-13 не ставам а пък през седмица през седмица както сега съм 2 смяна по рано от 11 не ставам.Иначе благодаря на всички за съветите
Марти, на колко си години ако е удобно да питам?

Ако си над 18 може спокойно да почваш да работиш с тежести, щом кардиото не те кефи. Интервалното натоварване от тежки серии е дори по-добро за изгаряне на мазнини от кардиото. А ако се консултираш с някой "разбиращ" от фитнес, може да си спестиш много време и усилия, прекарани в коремни преси. Още повече, че ако ги правиш в къщи без надзор, има вероятност да не ги изпълняваш правилно и да стане сакътлък.

Виждам, че си се амбицирал, поздравление за което! Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th March 2012, 10:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Марти е на чукуринаесе години бе Нелка... писал го е в първия си пост
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th March 2012, 11:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Марти е на чукуринаесе години бе Нелка... писал го е в първия си пост
Верно. Млъквам тогава...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
диета, отслабване, проблеми, секс, училище

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спешноотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.