IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 9th January 2007, 21:25
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

А добре си е темата
С по 2 легла са стаите с баня ,но не винаги има достатъчно хора да ги запълват тези легла.Пък и нали ще седиш само 1 ден - не е голяма работа.Има си ТВ и е супер местенце за активна почивка
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #112  
Стар 10th January 2007, 08:25
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

вие сигурно се шегувате - там е пълна мизерия и е цяло щастие ако изхвърчиш от там още на следващия ден. Обстановката в коридора и в стаята на мен лично ми действа много подтискащо.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 10th January 2007, 08:33
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Все пак е изключително важно грижите да са компетентни, не навсякъде можеш да си спокоен напълно за това.
Обстановката се преживява.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 10th January 2007, 10:43
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Не смятам че след операцията ще съм ангажирана с това каква мизерия е или съответнo не е. А и никога не съм очаквала да съм в 5 звезден хотел . Само това ми е неприятно че ще съм далеч от нас и то тoчно когато ще имам нужда да има близки до мен (да ми угаждат на глезотенето )
Отговори с цитат
  #115  
Стар 24th January 2007, 11:55
nike nike не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 14
По подразбиране корекция на уши

хора, стига сте се шашкали и разпитвали това не е операция а корекция. Аз на единия ден реших на другия си направих корекцията и вече забравих. На мен хрущяла ми е рязан и ухото ми е като естествено , това че метода не бил хубав са пълни глупости. при изтъняването понякога напрежението остава голямо и ушите могат пак да клепнат
Отговори с цитат
  #116  
Стар 25th January 2007, 00:04
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Предварително се извинявам за леката грубост която ще се усети по-надолу но аз лично точно така приемам написаното от НАИК, и това доста ме засегна!!!!
Браво на теб, за един ден си сваршил цялата работа- уговаряне и запознаване с това което ти предстои, иследвания на кръвта и операцията (иамл си късмет да си бил в отлично здраве една седмица преди това, тъй като мен специално ме предопредиха за това). Не че искам да се заяждам или нещо такова но всяка една маниполация вурху тялото която е извън естествените процеси в него крие някакъв риск, ето защо смятам че е по-добре да се обмисли хубаво, да се поразкара и поинтересува човек (поне аз държа много на моите уши), а не да хуква веднага щом му е кацнала мухата в главата при първия чието име чуе. Все пак за това е тази тема, а не да си кажем аллллл това е супер безобидно, защо да разпитваме като може да си извадим парите и да ги дадем за нещо еи така, а ако не стане от първия път както сме очаквали спокойно ще минем и втори, трети и т.н. докато не остане нищо от тях.
Отново пращам големи извинения но не мога да го напиша по друг начин!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 1st February 2007, 13:00
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

trini ti е абсолютно права!!! Това, че при НАЙК се е получило както трябва без много мислене и избиране на хирург нищо не означава.
Съжалявам, че доскоро и аз приемах нещата така и се доверих на първия срещнат хирург.Сега, след 2 операции, всеки ден се взирам в ушите на детето и ми иде да се гръмна!!!
Ушите могат да щръкнат отново и при този метод, НАЙК, доказателството е пред очите ми. И това се случи бавно и неусетно 3-4 месеца след операцията, когато се успокоих, че може и да са неестествени, но поне са прибрани!
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 2nd February 2007, 10:12
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Това е много неприятно и ме притеснява защото Евстатиев каза че ще ме оперира с изрязване на хрущяла. Не се притеснявам ако щръкнат пак (стига да не е преди бала ми, все пак аз заради него бурзам с операцията), притеснявам се за естествената форма защото ако стане беля няма как да се поправи
Отговори с цитат
  #119  
Стар 2nd February 2007, 11:06
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silly
Бихте ли ме посъветвали за някой добър пластичен хирург във Варна?
И как мога да убедя майка ми че съм напълно сериозна в решението си за пластична операция?
Сили в Варна д-р Янков , не мога да гарантирам за него че е добър защото не съм ползвала услугите му лично , но имам познати които са. Невероятно любезен е и обяснява всичко подробно. Няма пилене .. за каквото прочетох някъде, разрез зад ухото. операциата трае 2 часа с местна упойка , лента на главата каза 1 месец, 1те дни не се мие косата, май тази лента колкото повече я носиш по добре. операцията струва 800 лева, консултацията 20 , В Варна още : Заякова( работи с Янков в Камий на Почивка )
Отговори с цитат
  #120  
Стар 2nd February 2007, 11:12
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Това е много неприятно и ме притеснява защото Евстатиев каза че ще ме оперира с изрязване на хрущяла. Не се притеснявам ако щръкнат пак (стига да не е преди бала ми, все пак аз заради него бурзам с операцията), притеснявам се за естествената форма защото ако стане беля няма как да се поправи
тринити права си всяка манипулация крие риск , по добре е консултации с повече лекари
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:47.