IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 29th October 2007, 11:34
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NowIAm
Здравейте, хубав форум!
Изчетох всички постове и имам 1 въпрос. Как протича отопластиката не при клепнали уши и при такива с голяма мида? Тази процедура по сложна ли ли е? Благодаря предварително!
Здравей, ние също много си харесваме форума . Отговор на въпроса смятам че ще получиш по-бързо ако кажеш за каква коерекция питаш ако НЕ СА клепнали и такива с голяма мида.
Отговори с цитат
  #202  
Стар 29th October 2007, 23:46
NowIAm NowIAm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Цитирай:
Първоначално написано от NowIAm
Здравейте, хубав форум!
Изчетох всички постове и имам 1 въпрос. Как протича отопластиката не при клепнали уши и при такива с голяма мида? Тази процедура по сложна ли ли е? Благодаря предварително!
Здравей, ние също много си харесваме форума . Отговор на въпроса смятам че ще получиш по-бързо ако кажеш за каква коерекция питаш ако НЕ СА клепнали и такива с голяма мида.
Съжелявам за правописната грешка .....имах предвид ".. Как протича отопластиката не при клепнали уши А при такива с голяма мида?"
Отговори с цитат
  #203  
Стар 30th October 2007, 00:36
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

аз лично не знам но 100% има някой който знае
Отговори с цитат
  #204  
Стар 1st November 2007, 19:04
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Към всеки, който се интересува специално за корекция на уши.
Правил съм си такава операция на 2 пъти при д-р Тонев.Първия път ушите върнаха, а втория път се получи добре, но липсва симетрия - дясното ухо ми е по-клепнало от лявото.
Като цяло по принцип тукашните пластичните хирурзи ибягват тази операция, защото използват метод, при който не се налага да се реже от хрущяла.Просто махат част от кожата зад ухото и след това зашиват, разчитайки че кожата ще държи ухото.Оправдават се с това, че след операцията не личало с този метод.Не това обаче явно е причината.Причината е , че по този начин е по-лесно и много по-малко време отнема.до колкото се интересувах по този начин за 40 мин. ти оправят и двете уши.Когато, обаче ти се реже и част от хрущяла операцията е поне 1 час и 30 мин и е по-сложна за изпълнение.В края на краищата и при двата варианта се налага ниосене на лента и пазене някои да не ти удари ухото случайно.Случват се доста често връщания на ушите, а това говори че се налага отново да посетиш хирурга си и отново да ти направи операция, което нито за него нито за Вас е добре.
Най-голямата ми мъка бяха 3-те месеца, в които не свалях тъпата лента от ушите си.До толкова те е страх да я свалиш, че се чудиш дали да се изкъпеш.След това още 3 месеца спиш с лентата, но самия факт че 6 месеца се пазиш някой да не ти удари ушите или като се обличаш да не ги "срещнеш" с някоя дреха те докарава до там, че по едно време изпадаш в параноя.Дори когато правя секс понякога, когато половинката иска да ми отхапе ухото се дърпам инстинктивно.
Като цяло това е неблагодарна операция.Правил съм си я два пъти, резултата е задоволителен и не мисля изобщо отново да се полагам на същите лишения.Стига ми толкова.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 1st November 2007, 23:50
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

^Reason

3 месеца? Абе това е адски много време! Явно просто не си случил на точния лекар!
Адски тъпо от страна на хирурга е да разчита само на кожата да държи ухото назад, все пак тя с времето ще се отпусне и ще си стане пак като преди. Незнам какъв лекар си че да не го знаеш това
Все пак като ти гледам снимката в профила наистина малко стърчат отгоре, но са си добре ушичките!

При мене вече минаха 3 седмици от операцията. Неска лекарката ми каза, че мога да си махам лентата през деня и само вечер да спя с нея. Даже ми били леко травмирани ушетата от тва носене хах..
Страх ме е да не станат пак като преди, тъй че пак ще си я нося още 1 седмица

Ай после може да пусна някоя снимка, направо като нормални ушета изглеждат, в смисъл все едно че не са ми правили никаква операция
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #206  
Стар 2nd November 2007, 09:55
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Reason, извинявай но няма да се съглася с теб. На мен никои не ми е предложил интервенция само с рязане на кожата. Аз се оперирах при доц.Евстатиев, въпреки че в началото исках да съм с пилене на хрущяла, накрая бях с изрязване, операцията протече час и 30мин. и за сега съм доволна и бих се подложила отново ако се наложи
Отговори с цитат
  #207  
Стар 2nd November 2007, 11:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

trini_ti, нямам опит с всички хирурзи в България, кой какви методи използва.Операцията ми беше преди 3 години и до колкото знам тогава повечето изполваха метода приложен при мен.Тонев е обаятелен човек и аз му повярвах, без да се колебая и без да си направя малко труда да се консултирам с други лекари.След като се случиха фаловете при него се поинтересувах, аджеба защо се получава така.По-горе съм описал защо.Е за 4 години, кой знае, след толкова много връщания на уши предполагам нашите хирурзи може пък да са си научили урока.Ще ми е интересно, ако някой реши да си прави такава операция и отиде при Тонев за консултация той какво ще му обясни.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 2nd November 2007, 11:57
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Еми тези който са ходили при него, нека сподели мнение.
Отговори с цитат
  #209  
Стар 2nd November 2007, 14:54
MapTo_D MapTo_D не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до MapTo_D
По подразбиране

Здравейте!
Аз съм от Варна и съм решил да се позложа на тази интервенция! Искам да питам запознатите по-добре от мен с тази материя дали д-р Заякова е най-добрият ми избор...свързах се с клиниката където работи и ме покани на консултация, но все още не смея да отида а и ако трябва да съм честен не съм си осигурил 1200-1400 лв. които казаха че ще са ми нужни ( това не е ли много ?!? )
Предварително благодаря на отзовалите се!
Отговори с цитат
  #210  
Стар 2nd November 2007, 14:59
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Специално за тая операция аз не бих жалил средства, стига да съм убеден че ще я правя само веднъж и никога повече.Правят я и за по-малко, но ако Заякова е най-добрият хирург за парите намаше да ми пука.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:04.