IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 14th October 2009, 18:00
Аватара на NIKATA
NIKATA NIKATA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 214
По подразбиране

Абе я да питам аз тук знаещите. Ако към следобед съм моооооооооого гладна може ли пак малко тици да си забъркам?!?!?!?!
  #102  
Стар 14th October 2009, 18:19
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

лейди много се харесвам на снимката благодаря ти
  #103  
Стар 14th October 2009, 18:24
Аватара на Ralna
Ralna Ralna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте. Аз съм нова във форума, и тъй като не съм много навътре в темата направо ще попитам.
Имам хормонални смущения, в следствие на което напълнях и то доста. Отидох при ендокринолог. Изписа ми хапчета за хормоните и към тях хапчетата за отслабване Reductil 10mg. Каза ми, че трябва да спазвам здравословна диета, със спорт. Спорта, добре, но за диетата много се колебаех. В момента съм последна година студентка и време за висене по диетолози и т.н. просто не намирам. Затова си купих книгата на Д-р Пиер Дюкан, "Как да отслабнем завинаги - Трайно отслабване на 4 етапа". Ендокриноложката ми, каза, че каквато и диета да ползвам ще помогне, но аз все пак искам да попитам, дали може да се съчетае тази диета с хапчетата които трябва да пия?
И предварително се извинявам, ако съм пуснала мнението си не където трябва.
  #104  
Стар 15th October 2009, 07:10
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Ама къде се изгубихме всички? Тирка съвсем изчезна. Толкова отслабнахме , че зачезнахме вече
При мен всичко е под контрол , след тулумбичките си правя 5 дни П, уцелих вече 60 кг и си продължавам. като си направя сметката - за 19 дни с едно нарушение съм -5,5 кг!
Айде, да ми дадете медал, целувки от мен и ви чакам тук да се похвалите!
  #105  
Стар 15th October 2009, 07:52
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Ralna първо
Дюканките са страхотни и тук ще ти хареса
аз да ти кажа хич не ги одобрявам тия хапчета - направо си ги мразя /не съм ги пила но за мен това не е начина да отслабнеш - просто е вярвам да отслабнеш от хапчетата а според мен ще е от диетата/
Иначе незнам колко килограма имаш за сваляне - ако са повече от 10 - скачай смело при Дюкан
ако са по малко можеш да се ореантираш към разделно хранене например
Диетата на Дюкан не толерира гладуването така че това е основното което и харесвам, а и не е толкова трудна за спазване колкото си мислят много хора
Поздравявам те за решението да подобриш външния си вид и ти пожелавам искренно успех в начинанието
  #106  
Стар 15th October 2009, 07:53
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ralna
Здравейте. Аз съм нова във форума, и тъй като не съм много навътре в темата направо ще попитам.
Имам хормонални смущения, в следствие на което напълнях и то доста. Отидох при ендокринолог. Изписа ми хапчета за хормоните и към тях хапчетата за отслабване Reductil 10mg. Каза ми, че трябва да спазвам здравословна диета, със спорт. Спорта, добре, но за диетата много се колебаех. В момента съм последна година студентка и време за висене по диетолози и т.н. просто не намирам. Затова си купих книгата на Д-р Пиер Дюкан, "Как да отслабнем завинаги - Трайно отслабване на 4 етапа". Ендокриноложката ми, каза, че каквато и диета да ползвам ще помогне, но аз все пак искам да попитам, дали може да се съчетае тази диета с хапчетата които трябва да пия?
И предварително се извинявам, ако съм пуснала мнението си не където трябва.
Добре дошла
Според мен тук най-меродавно е мнението на докторите.Щом са ти казали, че може с всяка диета, значи-може. Давай смело напред и ти желая успех!
  #107  
Стар 15th October 2009, 08:00
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ralna, добре дошла. Дай малко инфо за себе си - години, ръст, килограми. Колко искаш да свалиш, от колко време ти е проблемът и т. н. Направи ми впечатление, че се стряскаш от диетите, а не се стряскаш от хапчетата за отслабване. Това, че ти ги е изписал лекар, не ги прави по-малко опасни. Има и такива хапчета с фибри да ти подуват стомаха и уж да убиват чувството за глад. Те са почти безобидни, но затова пък и нямат никакъв ефект. Само плацебо ефект - в случай, че им повярваш. Не знам какви са твоите, но мен ако питаш, по-добре диета без хапчета за отслабване. Не искам да слагам всички ендокринолози под един знаменател, но имам някои сериозни наблюдения. Като например, че те много често са дистрибутори на разни добавки, мазила и др. п. и са готови да ти намерят куп болести, за да ти тикнат някое бурканче или шишенце в ръцете. Срещу скромните - от 40 лв нагоре. Твоите хапчета за отслабване от аптека ли са?
За спорта - всички казват, че е най-доброто, аз сигурно съм единствената, която ще ти каже: не се презорвай. Поне не сега. Не си длъжна да ми вярваш и да ме слушаш. Прави леки упражнения, разходки, поне докато свалиш малко килца. Пожали сърцето си. И по-добре сваляй сланините, а не ги трансформирай в мускули. Т.е. ДИЕТА МУ Е МАЙКАТА
  #108  
Стар 15th October 2009, 08:40
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

ох, и аз да се оплача. на дюкан съм от 1.09 и ефекта е изключително добър. преди около 2 седмици започна да ме подпира черния дроб. водата ми е поне по 2 литра на ден - не броя кафетата и чайовете. аз от край време си пия много вода. както и да е. в момента минах на режим прочистване и отслабването ми дори се засили, от което съм супер доволна. сутрин си правя фреш от моркови, разреден с малко топла вода. поне 500 мл. и това до обяд. на обяд хляба на Дюкан със салата от домати или пресни сурови гъби, червен лук, балсамов оцет и малко зехтин. вечерята е класическа по Дюкан - чести протеини. Много добре се чувства тялото ми на такова хранене и горещо го препоръчвам на онези, които изпитват затруднения или телесен дисконфорт. ще се върна на класическия Дюкан след месец.
на всички слабеещи - много минусчетааааааа
  #109  
Стар 15th October 2009, 12:08
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Тити, колко свали за тия 10 месеца и колко ти остава? Мислиш ли, че проблемът с черния дроб е от режима? Далилка го спазва от още по-дълго, но не помня да се е оплаквала от нещо. Всъщност какво му е на дроба ти, да не е жлъчка, камъни или нещо подобно, да не караш някой хепатит и да не знаеш? Въобще ходи ли на лекар? Разпитвам те, защото при черния дроб самодиагнозата и самолечението не е добра идея.
  #110  
Стар 15th October 2009, 12:11
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Аз сега се замислих 1.09 какво означава - януари 2009 (както го прочетох) или 1-ви септември. Ако е второто - много е рано за поражения от режима
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:39.