IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th June 2009, 08:19
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране Бъркам ли ?

Здравейте !
Искам да попитам дали "режимът",който прилагам /не,че е точно режим,както си личи от кавичките,защото чат-пат си позволявам по някоя глезотия /,би ми помогнал.Правя следното :
Закусвам с кафе /без мляко и захар/,два яйчни белтъка и 2 резенчета пуешко филе/шунка.
Обядвам с кренвирш и домат или пилешки гърди с домат,или пък просто някакви задушени зеленчуци.Понякога с печена скумрия с някаква салата.До скоро си взимах Активиа за закуска,но се отказах от нея,защото не ми вдъхва особено доверие
Вечерям я със салата,я с таратор - което имам под ръка.
Пия по два литра вода на ден,след 19 часа не приемам нищо,освен нея.
Тренировките си правя вкъщи - грам-грам и половина л-карнитин,20 минутно разтягане,50-60 коремни преси,2-3 серии за ръце с дъмбели от 2кг,60 до 90 минути крос тренажор....Когато имам възможност,което се случва доста често,тренирам всеки ден,но понякога ми се налага да разредя до през ден.
Бих искала да чуя мнения по въпроса Благодаря
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th June 2009, 08:34
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Забравих да добавя,че хапвам и череши,кивита,пъпеш - по малко,между харененията.Веднъж в седмицата пийвам по една-две бири ,но смятам окончателно да й преустановя приема,защото усещам,че ми пречи.
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th June 2009, 08:39
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

В кои часове са ти храненията и кога е тренировката?
Нямаш въглехидрати, а при тази тренировка е недопустимо просто, общо взето единствените идват от евентуалната салата, която също не е редовна (също и от кренвирша, тъй като предполгам знаеш, в него месо няма, само соя може би). На закуска едното яйце можеш да го ядеш цяло, тоест с жълтъка и ще бъде по-добре. И освен тези 3 хранения, ако направиш още 2 леки между тях (с активия, ако искаш, с ябълка, с ядки, с обикновено кисело мляко) , също ще бъде по-добре.

При тренировката можеш да сложиш разтягане и след крос-тренажора, а разтягане без загрявка не е препоръчително

И все пак не каза нищо за себе си и каква е крайната ти цел евентуално.

Пропуснах да кажа още нещо за кренвирша - забрави го
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th June 2009, 08:41
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Череши, кивита и пъпеш не са от най-препоръчителните плодове, наблягай на ябълките и това се отнася за по-ранната част от деня, а не преди вечеря (след вечеря изобщо нищо не приемаш, както прочетох). Ако евентуално пиеш бира, пий я без да ядеш нищо с приема и, просто бира и преди/след нея също не яж нищо.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th June 2009, 08:55
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Аз първо да ти благодаря за бързия отговор
Закуската ми е в 8:30,обядът към 1:30 ,а последното хранене - към 6:30.Тренировките ми са в различни часове- обикновено между 11 и 13 часа.Понякога,но много рядко,тренирам вечер.
От себе си съм крайно разочарована,защото бях 57кг /174см съм висока ик съм на 22 години/,а за 5 мсеца /преди 2 години/ качих доста и станах 76 .Сега съм 70,посвалих малко.Целта ми е да стигна лека-полека до 60 килограма.Хем искам да е много бързо /както всеки,който иска да е хубав /,хем знам,че не е добре за организма,а и ще заприличам на г*з,ако се стопя толкова рязко.Тия 6 килограма ги свалих за месец и половина някъде и сега забелязвам някоя друга стрия да ми се усмихва оттук-оттам
Кренвиршът го забравям автоматично Купих си някакви соеви неща - шницели,ако трябва да съм по-конкретна,но като чета как се отрича соята,колкото и да е нискокалорична,смятам да забравя и нея.
Сега съм изпаднала в "лека" истерия,защото на 3ти юли има концерт на Дрийм Тиътър в Каварна,ще ходя с мъжа ми,съответно ще останем 2-3 дни на морето иии ... и не мога да опиша какъв ужас ме обзема при мисълта,че трябва да се съблека на плажа пред приятелите му Може би ,ако бях малко по-сериозна и дисциплинирана,вече нямаше да имам поводи за притеснение.
Да,сори за хаотичния пост
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th June 2009, 09:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не се притеснявай за плажа, в крайна сметка, ако се замислиш :

- няма как да постигнеш перфектна фигура до 3 юли, никой не може да го направи
- алтернативата ти е да не ходиш на плаж, което автоматично я изключва - как ще пропуснеш плажа ?!

Така че отивай със самочувствие и да не ти пука от останалите, съмнява ме приятелите му да са идеални.

Ако тренираш сутрин, тоест 2-3 часа след закуската, може така да остане храненето сутрин и на обед. След тренировката изчакваш до 1 час и обядваш. След това обаче е добре (ако обядваш в 13) към 15 да хапнеш 1 ябълка или друг плод, или 50гр ядки. После в 18 вечеряш.

Водата в големи количества (когато не става въпрос за 1 глътка, а за поне 1 чаша) я пий най-малко 30 минути преди хранене или най-малко 1 час след хранене, като имай предвид и следващото хранене. При тренировката можеш да пиеш на малки глътки преди и по време на упражненията, но когато си на крос-тренажора избягвай или отново само малки глътки. Когато приключиш - вече може да изпиеш наведнъж повече вода И 30-60 минути след това да обядваш. Ако е възможно нека тренировката ти е около 11 часа всеки път, избягвай да е вечер. Това не пречи естествено вечер да повъртиш още малко на тренажора, но около 2 часа след вечеря. Само внимавай да не огладнееш Ако евентуално огладнееш и не можеш да издържиш, винаги можеш да хапнеш пилешко месо, яйчен белтък, дори малко салатка с тях, но гледай да си легнеш поне 2 часа след евентуалното късно хранене.

И за другото лято ще си ОК за плажа
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th June 2009, 09:56
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

tinkerbell, имейки предвид колко продължително кардио правиш, храната ти е недопустимо малко. Застоят може да се дължи и на това. Увеличи качествените компоненти в нея - вечерята не бива да е само от салата, добави и нещо белтъчно.

Кренвиршите действително са боклук. Активията също, пълна е с нишесте, хубаво е, че си я изключила.

Соевите продукти също не са особено добър вариант, трудно можем да знаем какво точно съдържат

Успех !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th June 2009, 10:31
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Много ви благодаря за добрите съвети! Започвам да ги прилагам още от днес
Ще досадя с още един въпрос обаче - мога ли да хапвам сирене?Риба от консерва,когато нямам друга ?На пилето не само гърдите,ами и кълката ,без кожа,разбира се ? Понякога картоф ?Е,не е само един въпрос,но съм много "надъхана" вече и искам всичко да знам - какво може,какво не може,по колко трябва и т.н.
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th June 2009, 10:42
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Може, но си намери ниско-маслено сирене, за рибата - не е препоръчително, просто има консерванти Картоф - само на обяд, не на вечеря. Кълка - естествено, че може, но наблягай на гърдите, кълката е по-непълноценно месо и е мазна.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th June 2009, 10:48
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Нискомаслено сирене съм търсила почти навсякъде - в доста квартални магазини,във всички големи вериги - все казват,че няма.А пък аз обичам сиренце И шоколад обичам,и свински пържоли Но така е - красотата иска жертви.
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бъркамли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:01.