IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th September 2009, 08:57
Аватара на kardoula
kardoula kardoula не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

...в тефлонов тиган, без мазнина. Обикновено са варени всъщност, но писва
__________________
Think positive!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th September 2009, 13:30
Аватара на Усмивката
Усмивката Усмивката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Щом е без мазнина не виждам проблем. А колкото до варените - самата аз в продължение на няколко месеца всяка сутрин ядях по 2 цели яйца и нищо не ми стана. Само ги намразих още повече
__________________
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго."
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th September 2009, 11:05
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

qica s maslo ! za holesterola - ne qicata go vdigat, nito masloto, v koeto gi gotvish (MASLO, ne margarin, ne olio !!! NITO zahtin !! toi se konsymira sus salati). tova, koeto t.nare4etine "holesterolni qica" i podobni hrani mogat da napravqt e da povishta kiselinnosta v tqloto...ottam kruvonosnite sudove iztunqvat, a za da gi "zapulni", otganizma zapo4va da im trypa holesterol. Za da se predotvrati celiqt tozi proces, trqbva da s enamali kiselinnostta, da se poddurjat normalni stoinosti, togava organizmut nqma nyjda da si trupa holesterol, tui kato i kruvonosnite sudove shte sa ok. Reshenieto e prosto - VODA! Voda! 3 litra voda na den, qj qica, ako iskash i po 5 na den...az qm po 2-3, ponqkoga po pove4e (jena, 50 kila, 25 godini)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th September 2009, 15:16
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Усмивката
Щом е без мазнина не виждам проблем. А колкото до варените - самата аз в продължение на няколко месеца всяка сутрин ядях по 2 цели яйца и нищо не ми стана. Само ги намразих още повече
и при мен е така,допреди няколко месеца закусвах само с яйца,бях си екстра,само сето сега като видя яйца ми се повдига
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th September 2009, 12:14
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daliqastro
До колкото знам от майка ми, която е лекар,младежите до двайсет и .... няколко имали нисък холесерол и не се влияе от това какво се яде. Тоест ако си примерно на 22 и ядеш неща които по принцип ще ти повишът холестерола ,ще имаш същото ниво на холестерол с някой на тази възраст който пък се пази . ( Майка ми редовно прави изследвания и работи в лаборатория..би трябвало да е достоверен изсточника )
Уви, не би.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th September 2009, 17:46
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

жълтъка е вреден съдържа холестерол и повишава лошият холестерол, освен ако нямаш Желязодефицитната анемия
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th September 2009, 20:49
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от грамофон
жълтъка е вреден съдържа холестерол и повишава лошият холестерол, освен ако нямаш Желязодефицитната анемия
Би ли ми обяснил как попиваша лошия холестерол?
Би ли ми обяснил кой и защо е лошия холестерол?

Лъжа ли се, като смятам, че няма да можеш да ми отговориш?
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th September 2009, 22:55
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хранител
Цитирай:
Първоначално написано от грамофон
жълтъка е вреден съдържа холестерол и повишава лошият холестерол, освен ако нямаш Желязодефицитната анемия
Би ли ми обяснил как попиваша лошия холестерол?
Би ли ми обяснил кой и защо е лошия холестерол?

Лъжа ли се, като смятам, че няма да можеш да ми отговориш?
хвана ме натясно, хубаво е имам интернет ето http://howtoeat.info/index.php?optio...B4%D0%BD%D0%B8
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th September 2009, 07:27
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

mhm, shte si pozvolq da te citiram i da se povtorq sled tova:
"защото неговото високо количество увеличава риска от натрупването му в кръвоносните съдове" - i edinstvenoto, koeto ni ostava e da normalizirame kiselinnostta i da piem VODA, za da ne se natrypva toi v kruvonosnite sudove...mnnogo ymelo si zatvarqsh o4ite za prednoto mi mnenie...prosto e obqsneno, no otkazvam da pisha ferman, koito iska, shte si go obqsni po-slojno - vidqhme,4e vsi4ki mojem da boravim s Google....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заяйцата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:38.