IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th March 2009, 12:47
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Подбирам хората около себе си много внимателно - такава съм и в реалността и във виртуалното пространство. Регистрации в сайтове за запознансва нямам защото ми се стува твърде досадно(имах за известно време но бързо ги изтрих )Но все пак мисля че света в който живеем превърна интернет пространството в още едно място където човек може да контактува и да се запознае с готини хора. Просто това не трябва да се превръща в самоцел и да бъде единственото ни място за общуване. Аз лично имам такива познанства - малко са но смея да твърдя че са все готини хора, с които се виждаме и поддържаме връзка А дали става въпрос за сайт за запознанства, форум или скайп общо взето е все тая - разликата е по скоро в нивото на общуване. Затова не ми харесват сайтовете за запознанства но това не означава че не уважавам избора на тези които ги ползват - те си знаят защо
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th March 2009, 12:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

A как се "трие" регистрация?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th March 2009, 12:53
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Ами повечето сайтове за запознансва мисля че имат такава опция...не че ги знам всичките ама поне в елмаз можеше....преди в аха-то не можах да изтрия профила, но премахнах абсолютно цялата информация от профила си
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th March 2009, 12:56
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

ясникнко..........
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th March 2009, 12:58
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Че то форума какво е? Аз във форума съм срещнала толкова много нови приятели, форума ми е "връзката ми" с България. И в сайт със запознаства се запознах и с мъжа ми преди 7-8 години. Не виждам нищо ненормално и асоциално в моето поведение
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th March 2009, 13:53
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

И аз не виждам нищо лошо и ненормално в запознанствата по интернет. Ако нямаш късмет да срещнеш човека на работа или в приятелския кръг (който с годините се стеснява до 2-3 души) къде да го търсиш, по кръчмите и дискотеките ли! А и не става въпрос за търсене, пак си е до късмет. Никой, никога от нищо не е застрахован.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #37  
Стар 24th March 2009, 13:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
A как се "трие" регистрация?
упс...някой да не го е закъсал...?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th March 2009, 14:05
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
A как се "трие" регистрация?
упс...някой да не го е закъсал...?
Не........ама имам една регистрация в Елмаз.....(защото търсих една позната)......е не я намерих и искам да се махна от там.....
Отговори с цитат
  #39  
Стар 24th March 2009, 14:22
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Преди година бяха казали по новините за мъж и жена,които се запознали от такъв сайт, и той я изнасилвал цели 2 часа в горичката зад семинарията.Изводите си ги направете сами.
Имам една позната,която още в началото ,когато имаше само един такъв сайт си беше написала името и фамилията,а те не бяха често срещани,и си говори с човека отсреща ,и той я пита дали това е истинското й име ,и тя казва да. И отваря нашия човек указателя с телефоните и адресите....
След 20 мин. й звъни телефона вкъщи:"Чакам те пред блока"....

Ако ми се случи, направо ще го прИбия от боИ....
Ще види той един блок, едно чудо
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 24th March 2009, 14:53
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Дореее, не се оправдавай, знаем че си търсила Мистър Пропър - хахахахахаха
Не съм имала никога регистрация, но по-предният ми съквартирант имаше и зарибяваше някви мацки и ако му се вържеха ги отрязваше - не било вече интересно... Веднъж трябваше да прескочи до магазина и ми каза да поддържам огъня с една, с която си чатеше... и аз пиша глупости... по едно време тя го пита:"Ама верно ли живееш с момиче?" и аз от негово име отговарям "Да", следва забиващият въпрос: "А виждал ли си й дамските превръзки?" - хахаххаа, след това не въздържах и такива простотии й написах... ами да, това май ми е единственият допир до такъв сайт
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквомислитезасайтоветеоттипазазапознанства
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:09.