IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 17th August 2008, 10:52
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Здравейте и от мен хубавки фиданки .аз да се похваля за една нощ сам минус 1.500кг. .....Значи след голямото задържане дойде моят щаслив момент да се събУдя и да САМ още по финна... ...след като снощи скрих няколко питиета и бях като отвързано куче.. ...знаетели както не бях ходила на дискотека от царската свадба .......вчера ме огря.. .......бесниях и след толко алкохол минус кила.. .не съм пияница ей да не ме збъркате.. ...само се почерпих. ..И малко згафих с диетата ,но важното ,че има ефект......са отивам да си попеча отслабналото си д....... НА ПЛАЖА ЦЕЛУФКИ И ПОВЕчЕ ТАНЦИ МОМИчЕТА..
Отговори с цитат
  #132  
Стар 17th August 2008, 11:04
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Хехехе ПОЗДРАВЛЕНИЯ borti79!

Радвам се за теб. Важното е, че си се забавлявала и сега се чустваш добре

Продължавай в същият дух!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 17th August 2008, 11:48
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравей niki3011 и Радваме се за твоите постижения. А сега на въпроса - мисля, че четох някъде, че маслините са категорично забранени, зарди въглехидратите и мазнините. Колкото били по-черни, толкова повече въглехидрат имало в тях. Моят съвет е - изчакай, за да не е това причина за задържане по-нататък

Много се радвам за всички момичета и за позитивизма,който излъчвате. Аз ако ви кажа, че живея на морето и не съм влизала още във водата ще ме вземете за откачена, а недай си Боже да ме видите колко съм бяла Ама така е - хората лятно време идват на морето, а аз ще си ходя в Пловдив
Отговори с цитат
  #134  
Стар 17th August 2008, 15:15
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Здравейте Дюк-еси принцеси!
Най-напред добре дошли на новите момичета Dayamanti и niki3011. Да ви кажа момичета - ако има въпроси питайте , колкото и да ви се струват абсурдни , глупави и т.н. Подробностите са важни затова сме тук да си помагаме.
Аз като гледам .... май още дълго ще съм тук! вече три месеца откакто се доверих на татко Дюкан, но честите ми прегрешения ще ме държат сред вас още мн време. Мама и тате ми бяха на гости . Днес ги изпратих по живо по здраво . равносметката е че почти успях да бъда режимна - рибка, салатки, морски деликатеси.... но казах "почти" защото рибата и морските деликатеси бяха пържени или панирани - абсолютно забранено от режима !!!!, а салатите поръсени с обикновено солено и мазно сиренце. Оправдавах се че на заведенията по плажа няма как ! НО ИМА! ПРЕДЛАГА СЕ РИБА НА СКАРА, ПИЛЕШКИ ПЪРЖОЛКИ И ШИШЧЕТА НА СКАРА.... и т.н . Изход има, всичко зависи от нас.
Та така - в големи прегерешения съм. то и затова не мърдам от 79кг от сума време. а и пак се задава МЦ така че тези дни едва ли ще мръдна стрелката, въпреки че съм на чисти протеини.
Хайде стига съм се жалвала.!!!
Специални поздрави на МЕРИ, НАСТЯ И БОРТИ!
ДАМАТА ЧОЧИ ДА ВНИМАВА НА МОРЕТО.... че чичо Нептун ще я накаже ако прегреши!
НИКОЙ ДА НЕ СЛЕДВА МОЯ ПРИМЕР!!! БЪДЕТЕ РАЗУМНИ!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 17th August 2008, 17:03
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Настя,благодаря за уточнението за маслинките! То и аз сега се сещам,че го бях мернала като информация ама един акъл женски закъде по напред .Но иначе не съм си и кусвала докато не се допитам защото не исках да ми тежи на 82-килограмовата съвест. Опитвам се да запаля по режима една моя колежка която е с изхвръкнало дупе и коремче като на в 6-гия месец но тя упорито твърди,че не може да яде толкова дълго едно и също.Щяла да пробва някаква диета в която първия ден се консумират протеини,втория въглехидрати третия плодове и зеленчуци а на 29-тия ден само на вода.Не знам само как ще стане номера със задържането на килцата!Надявам се като види моите по-нататъшни резултати да се вразуми,защото тя много обича да си похапва!Е,от мене толкова мили дами,отивам да изпия едно кафенце с обезмаслено мляко.Пак ще ви пиша.Радвам се,че ви има.Вие сте моя стимул
Отговори с цитат
  #136  
Стар 17th August 2008, 21:28
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Здравейте, Красавици

Не съм писала от 100 години, но ме беше срам , защото малко пооплесках работата с режима. Докато бях в отпуска си позволих няколко сладоледа, хляб, малко алкохол и плодове. Докато бях в Испания качих 2кг, след като си дойдох отидох на нашето си море и там, въпреки, че си хапвах и картофки, свалих 2-та кг. Сега задържам положението с килограмите, но нещо много се изкушавам от плодовете и не мога съвсем да се върна към режима. Хубавото е, че не качвам килограми, но пък и не ги свалям. Все пак от 24 юни съм с Дюкан и съм свалила общо 12кг, което никак не е малко, поне според мен. Мисля от следващата седмица да тръгна на аеробика, но малко ме притеснява операцията .... хм ще опитам пък ако не става, няма да се насилвам.
Моля, някой да вземе да ми се скара хубаво и да ми помогне да вляза пак в правия път, за което ще съм изключително благодарна.

ПП: Поздравления на всички за постиженията и да си избиете негативните мисли от главите, че нещо много сиво звучаха предните няколко страници.

Nastiya - благодарности за интересната и полезна информация.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 18th August 2008, 07:56
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

Здравейте момичета, добре че се завърнаха "старите" дюканки, че беше станало доста скучно само настя се опитваше да потдържа огъня за което съм и много благодарна, а аз като една "затъпяла" от режима учителка по цял ден дежуря в училището сама и освен форума нямам никаква друга работа та затова и честичко досаждам
да се похваля ще се опитвам вече да влизам в 3 режим, но като се събудих вчера с това намерение изведнъж си казах ами на мен нищо друго не ми се яде, какво ще правя , но все някога трябва да се започне нали
тирра благодаря за поздрава и аз поздравявам всички които устояват тук с режима на дюкан и стават все по красиви
Отговори с цитат
  #138  
Стар 18th August 2008, 11:39
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте и от мен днес момичета. Да сте живи и здрави, че ви открих и се запалих по режима...И най-сърдечни благодарности на Тирра, тя си знае защо. Относно информацията, ами аз какво да правя като съм цял ден в офиса и когато имам възможност чета от френски сайтове и по-интересните неща си ги записвам . Всичко е свързано с режима де...А иначе пр мен нещата засега се развиват по следния начин:

Днес ми е 5 ПЗ ден, значи всичко на всичко съм 15 дни на режима, а резултат има. Чувствам се по-добре, стават ми вече някой от старите дрехи и краката ми се поизгладиха от бебешките гънки. А аз вече не бягам, че доста пострадах с крака и не мога сега. Пак се отплеснах Та да се върна към докладната Като килограми не са много,но си казах, че ще си сменя лентичката като закова 70кг . А иначе при мен най-голям проблем е да устискам да не си поръчам бира - за срамотиите - пиех адски много бира А сега освен с режима се оправдавам със спирането на цигарите, че ще запаля отново ако пийна само една и приятелите си ме разбират.
А че режимът действа - действа. Скоро ми се случи нещо, което отново ми вдигна самочувствието Та аз продължавам бавно и славно по режима. Само не знам сега като се прибера за годишнината на татко...Но ще се справя...Моят инат (проклетия) равни нямат
Отговори с цитат
  #139  
Стар 18th August 2008, 16:14
mishi mishi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: sofia
Мнения: 17
По подразбиране здравейте мацки

аз съм вече от 20 дни на диетата и резултата е -7 кила. от които качих два защото му отпуснах края покрай едни 3-дневни празници, но от днес съм пак на протеини и ще ги сваля бързо. Чаках си МЦ-то, ама явно ще ме пропусне тоя месец заради диетата. Иначе се чувствам страхотно, успях да си влезна в някои от старите дрехи а по новите започнаха да ми стават широки, и с най голямо удоволствие чакам деня в който ще ги събера в една торба и ще ги метна в казана пред блока.
Пожелавам успех на всички тръгнали в битката с килата.
__________________
Да превърнем мечтите в реалност!!!!!!!

http://lines.akusherstvo.ru/lineika/379345.gif
Отговори с цитат
  #140  
Стар 18th August 2008, 16:32
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране Re: здравейте мацки

Цитирай:
Първоначално написано от mishi
Чаках си МЦ-то, ама явно ще ме пропусне тоя месец заради диетата.

Изненадвам се колко спокойно го приемаш. Вярно е, че строгите диети имат и този ефект, но все пак притеснителен е този факт. Аз бих отишла на лекар незабавно и ако е от диетата не бих рискувала да си навредя по този начин.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.