IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 8th August 2008, 08:02
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от damata_chochi
Здравейте момичета
Да ви кажа честно малко съм отчаяна, защото за 10 дена ударен режим съм свалила 3,6кг а това ми се струва много малко в сравнение с вашите постижения, въпреки че изпълнявам диетата много стриктно, както се казва се вманиячих в това да спазвам стриктно диетата............ и да ви кажа честно се колебая дали да продължавам диетата или да я спра
днес ми е първи ден от смесения режим, а както чета вашите постове че в този режим се сваля малко и много бавно, и че задържате .........съвсем се отчаях
чудя се ако взема някакви хапчета и с режима , дали няма да се получи , да сваля повечко килца
Успеж на всички Дюк-ески
Мацка незнам какво да ти кажа.Aз с диетата в началото пих и хапчета ,но незнам що за хапчета има в бг.Майками беше искупила всичко и накрая само си остана с разходите.За задържането нали не мислиш че с 10 дни ще свалиш 10 килца.На мен ми трябваха 40 дни за 11 кила и след това дойде застоя.Незнам помислиси добре...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 8th August 2008, 08:29
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Лелелеееее, borti79,

Постингът ти направо ме уплаши. Особено, като се сетя как миналата седмица ме налегна глад и се натъпках с всичко, което ми попадна пред очите... После изпих много вода и го повърнах, защото се чуствах ужасно виновна пред себе си
Но това което видях сега ме ужаси. Обещавам никога да не повръщам на сила, ако ще и цял килограм шоколад да съм изяла...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 8th August 2008, 10:40
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milamila_77
Лелелеееее, borti79,

Постингът ти направо ме уплаши. Особено, като се сетя как миналата седмица ме налегна глад и се натъпках с всичко, което ми попадна пред очите... После изпих много вода и го повърнах, защото се чуствах ужасно виновна пред себе си
Но това което видях сега ме ужаси. Обещавам никога да не повръщам на сила, ако ще и цял килограм шоколад да съм изяла...
То така се почва и накрая (болна от АНОРЕКСИЯ)Абе големи хора сме дайте да не се правим на пубертети и да си спазваме режима както трябва ,но не да се вманиачаваме,гладуваме,пов ръщаме и др. такива.Немога да разбера зощо неможете да устоите.Наистина е трудно ,но се преборете На мен ми беше по лесно да откажа цигарите от сладоледа и в крайна сметка като ми се обърка психиката и като качих 2 кила за,които ми трябваха 2 месеца да ги смъкна се осъзнах.МАЦКИ УМНАТА
Отговори с цитат
  #64  
Стар 8th August 2008, 11:23
demarka demarka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: svilengrad
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте всички и честито за успеха на вече отслабналите...Пиша за първи път по тази тема.Знам от много време за диетата на Дюкан,но чак сега се реших да я започна.На 20 години съм и от скоро тежа 7 кг повече от колкото съм тежала винаги.Висока съм 170 см , в момента тежа 56 кг.На много от вас сигурно няма да им се стори много,но аз винаги съм тежала 50 кг..от както се помня +- 1 кг.Преди 10 месеца ми се наложи да си сменя града в който живея-станах студентка...Отначало първите няколко месеца нямах нито кухня нито дори хладилник(общежития),хране се по заведения за бързо хранене,когато нямах време и по ресторанти най-вече..месеци наред.Повече от половин година не съм хапнала нищо полезно Хапвах си и салатки естествено,но придружени от пържолки , пържени картофки задължително,ястийца със сметана,много обичам сметана Та неусетно качих 7 кг....Разликата видимо е лека,нося си старите дрехи,не са ми умалели.Но това ми тежи страшно много , комплексирам се , нямам желание дори дрехи да си купувам,не се харесвам в нищо,вече съм решила - спрях да се тъпча с McDonald`s i KFC , но на глад не издържам,пропусна ли едно хранене ми става страшно лошо и нямам сила за нищо , нямам жизненост.Затова реших че диетата на Дюкан е перфектна за мен-не се налага да гладуваш.
Започнах я преди 2 дни - решила съм да направя 5 дни ударен режим и 5 смесен,с надеждата да си сваля каквото ми е нужно и да стане с 1 път,най-много 2 пъти да ги редувам.Засега съм много стриктна..
Имам 2 апела към всички по-опитни.Първо искам да попитам дали 5-5 подходящо за мен?И изобщо има ли някакъв смисъл да се мъча 5 дни на ударен режим или при мен свалянето ще приключи още след третия или четвъртия ден ? А другата ми молба е някой да ми предложи още неща които мога да хапвам докато съм в ударен режим-рибата ми е отвратителна на вкус,снощи исках да ям пъстърва,хапнах не повече от 20% и щях да повърна....Карам само на пилешки пържоли , обезмаслено кисело мляко и сирене и кафе.Не пия кока кола лайт изобщо(знам че е много вредна,защото съдържа някакви изкуствени подсладители,които са си отрови направо)Но вече и от пилешко ми омръзна,тежи ми много това че не мога да ям зеленчуци,нямам търпение да мина в смесен режим А още по-нетърпеливо чакам гала вечерите Идват ми на ум много неща , които мога да си схотвя , но разполагам само с микровълнова и едно малко грилче,миналия ден се опитах да си направя кюфтета от телешка кайма ,не мога да кажа че бях очарована....не мога да си варя яйца,което е най-лошото.Моля посъветвайте ме за други храни.А и още нещо - къде в София мога да намеря овесени трици ??
Благодаря на всички , които ще си направят труда да ми прочетат поста,очаквам с нетърпение помощта ви...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 8th August 2008, 12:22
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

damata_chochi, не си сама мила, аз вчера се претеглих, беше ми 4ти ударен ден, а днес вече 5 от намислените ми 10 и повярвай ми шокът е огромен за мен, тъй като не само не съм свалила, ами съм и качила 3 килограма!!! Нямам обяснение, спазвам режима абсолютно стриктно, ям по 3-4 пъти на ден през около 4 ри часа , само режимна храна и няма грам промяна. Даже си и записвам в един тефтер горе-долу количеството и вида на храната. Не знам за теб,но на мен снощи ми се ревеше. Не съм решила да се отказвам, ще си направя ударните дни, но се загнезди едно съмненийце...Вярвай ми, изчетох книгата, изчетох всичко за диетата, а вода си пия по принцип минимум 3-4 литра, ходя си и редовно до "Белия дом" - ще прощавате за искреността и не свалям. Ха кажете ми това какво е?!Направо съм в шок Като имате предвид, че моите излишни килограми са в следствие на лекарства, а нямам вече уж проблем с метаболизма и уж всичко ми е наред според докторите, защо по дяволите не свалям. Дайте някаква подкрепа, защото ми иде да се гръмна. Ако не бях свалила, нямаше да ме е яд толкова,но да напълнея!!!!Направо съм в изумление. Искрено се надявам скоро да ми дойдат женските гости и след това да се претегля, защото вече ще се лудна. Това си е направо наказание. Умишлено стоя далече от кантара да не се вманиачавам,но моят е електронен и една чаша вода да изпия веднага я отразява...Ох...Помощ
demarka, Момичетата с по-дълъг стаж ще си кажат мнението, аз съм още съвсем прясна
Отговори с цитат
  #66  
Стар 8th August 2008, 16:00
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
damata_chochi, не си сама мила,...........
Благодаря че и ти си смен
да ти кажа честно ако не бяха всички тея постове във форома сигурно нямаше да продължа диетата. Днес докао бях на работа си мислех за форома ( като съм на работа, тайничко прочитам форома и след като се прибера ви пиша) и как всички имаме една цел и най вече как се подкрепяме и то .н ............. абе просто реших да продължа режима , за6тото пък ако не бе той аз нямаше да сваля тез килца дори били те и по малко .
Отговори с цитат
  #67  
Стар 8th August 2008, 16:09
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

damata_chochi, Миличка няма отказване Хванали сме се на хорото и ще го играем. При мен добре, че е Tirraда ми слуша оплакванията и болежките и да ме нахъсва, че иначе изобщо нямаше да се хвана...Стискаме зъби и това е
Отговори с цитат
  #68  
Стар 8th August 2008, 16:22
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Nastiya да така е . като сме се хванали на хорото ще го играем до края
Да Tirra е човека които много ни помага и подкрепя
Отговори с цитат
  #69  
Стар 8th August 2008, 16:51
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

damata_chochi, аз на Tirra съм и обещала като се върна в нормален ритъм на живот да я водя из Бургаските потайности за благодарност Ама да не обещавам много, че ..аз един ден съм тук - утре ме няма...не е лесна
Отговори с цитат
  #70  
Стар 8th August 2008, 19:33
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
damata_chochi, аз на Tirra съм и обещала като се върна в нормален ритъм на живот да я водя из Бургаските потайности за благодарност Ама да не обещавам много, че ..аз един ден съм тук - утре ме няма...не е лесна
Ами може и аз да се присъединя
И да кажа само че тази сутрин се премерих и съм вече по малко с 4.5кг НЯМА ОТКАЗВАНЕ , С ВАС ДО КРАЯ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.