IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 8th August 2008, 20:56
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

и аз се появих най- сетне, прекрасни и отслабнали Дюканки!!! аз си ви чета, добре дошли на новите попълнения! момичета, обаче като ви чета се плаша направо! какви са тези преяждания, повръщания, не дърпайте дявола за опашката!УМНАТА!!! Дюкан е един прекрасен начин да се отървете от старите си лоши навици и да започнете на чисто с отношение към храната и към телата си!
относно мойте преживявания с Дюк... последните килца са трудни за сваляне всички ме натискат да започвам захранването, но аз си искам 60кг и точка!!!
Nastiya не си сама, наясно си че винаги ще намериш подкрепа! макар отдавна да съм на диетата, незнам причината за несвалянето! възможно е тялототи да е в шок, особено ако скоро си спряла лекарствата! аз качих от хормони, а и от похапване, но щом почнах режима тръгнах адолу в кг., макар и бавно в началото, после за нула време стопих доста кг.! за 7 дни ударен -3, а за първия 1 месец около 6,5кг- което е повече от добре! стискам палци, но не се отказмай!
demarka направи си ударния- 5 дена примирно, кг не са много и са от скоро, така че може и да имаш късмета да ги смъкнеш по- лесно. относно редуването- има въриянти и то доста- може и 5/5, може и 3п/7пз или 4п/6пз, което на теб ти действа най добре, това си е индивидуално! аз например в послидно време съм на 3 дни протеини + зеленч.и 7 дни ЧП. но това си е мое решение!
за храната- има рецепти и в нета, аз пия мляко, ям месоооо, пържолки и яйца, всякакви постни шумки, та дори и телешки салам, извара (но не и сирене)в микрувълнова можеш да правиш чудеса- варени яйца,гювечета с яйца шумка и извара, а посли и с зеленчуци, аз си правя и крем карамел в микровълновата! приготвяй си сосчета, те много разнообразяват следващия път напрово ще напиша някой рецептички за улуснение!
аз ще бягам за сега целувки, голям пост се получи, но какво да се направи
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th August 2008, 08:11
demarka demarka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: svilengrad
Мнения: 6
По подразбиране

мисля че трябва да е целия за да си задържиш килограмите които си свалила и да не се върнат когато започнеш да консумираш въглехидрати отново
Отговори с цитат
  #73  
Стар 9th August 2008, 09:32
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Както е казала Demarka, да не я повтарям,но все пак - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и четирите етапа иначе смисъл от диетата няма...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 9th August 2008, 12:50
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Ей sweety_, вземи порови из останалите теми за режима на Дюкан, прочети внимателно всичко и после пак си задай въпросите, защото явно и ти не си убедена точно какво искаш да направиш. Не ме разбирай погрешно - не се заяждам. Просто ти търсиш бърз резултат за кратко време. В такъв случай за мен този опит е равносилен на нищо
Отговори с цитат
  #75  
Стар 9th August 2008, 20:13
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране ПОМОЩ

Момичета, припомнете ми, защо по дяволите се мъчим с тези диети...
Цял ден се чусвам много отпаднала и нещастна и се боря с желанието да се натъпча с шоколад, слдолед и пица!
Как се справяте в такива ситуации?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 10th August 2008, 11:57
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

здравейте момичета несъм писала отдавна ....и сега само "прелитам"
първо да кажа имам ужасно много работа и ядове ...хората ходят на плаж и почивки аз се заривам с повече и повече работа направо ще се побъркам .... но да се похваля с килата вече 7 -8 дни вися на 77,5кг обаче онзи ден влетях в един магазин за дрехи понеже двата панталона с които ходя в последно време почнаха да ми стоят като "развлечен чувал" ииииииииии влязох в панталони номер 50 .... да напомня преди 5месеца и няколко дни започнах с добре опънати по дупето ми панталони 58 номер .........страхотно е усещането че влизаш в НОРМАЛНИ ДРЕШКИ ....

milamila_77..... заслужава си ...да изтърпиш режима ...хей заради чувството че си ЛЕКИЧКА ...затова че има дрешки и за теб в масовите магазини ...затова че лятото обличаш лепнали по теб панталони и блузи без да се налага да "скриваш " прещипнатите си сланиники с прави сака ..това което виждаш в гоялмото огледало - вижадш и усещаш че и ти имаш талия и женски форми ..............и да ти споделя един мои трик за преодоляване на желанието за нережмни "пържоли картофки шоколади и подобни" ....за себе си съм си внушила че имам "временна алергия" към тези храни ..и ха съм хапнала и хапка ха на другия ден ще съм цялата в обриви .... и че това не е вечна а временна "алергия ".... и да ти кажа отдавана вече нямам пристъпи на "неистово желание да хапна нещо от чинията на съседа по маса " .....
Отговори с цитат
  #77  
Стар 10th August 2008, 12:25
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Благодаря Sweety_, благодаря ПРР!

Не знам какво ми стана вчера, благодаря момичета за подкрепата...
Въпреки това не издържах на всички тези нещастни чувства въртящи се в главата ми и си хапнах пуканки и шоколад...
И понеже пуканките бяха доста солени - познайте какво... Очите ми са подпухнали от задържаната вода и изглеждам като китаец в огледалото
Но това беше вчера. Продължавам с нови сили днес!

БЛАГОДАРЯ за насърчителните думи!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 10th August 2008, 14:22
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, мили Дюканки,

На истерясалите момичета - горе главата, това както каза НПП е временна алергия Няма такива положения, ще си скачаме на хорото, на което сме се хванали и това е. На мен ми иде да счупя огледалото всяка сутрин и изпадам в яка истерия след всеки неуспешен опит да си обуя любимия бял панталон 46 номер и като видя как хвърчи копчето и ми иде да... Направо кошмар,а както знаете аз ВСЕ още нямам никакъв резултат,но не се отчайвам...Поне засега. Milamila_77 на теб подутите очи са ти "наказание", за дето ядеш нережимна храна. Да не се повтаря, че ще има наказания . А пък на въпроса на sweety_ за триците. Повярвай ми сама ще ги потърсиш като разбереш без тях колко е трудно да ходиш до "усамотеното място". А иначе триците служат за увличане на калории, намаляване на холестерола и по-лесно "облекчаване" в тоалетната. За колата лайт - дават я полезна, че подтискала желанието за сладко, че то нали сладко не се консумира Прегледай и този сайт: http://dukanskirecepti.wordpress.com/ има адски полезна информация
Тука сме, за да помагаме. Аз поне днес съм спокойна....Дойдоха ми така дългоочакваните гости и след тях ще видим дали все пак има и едно кило в минус за стимулиране. Много ми се иска, че като не виждаш смисъл ,как да продължаваш
Май постът ми стана много дълъг обаче имам и аз няколко въпроса, ако някой може да ме посъветва ще е супер. Значи въпросите ми са свързани със следните храни: Пушени пуешки меса, в които пише, че има соев протеин до 2%, а Дюкан казва, че трябва да се избягва соята. Това важи и за пуешките шунки. Другите продукти, които ме смущават са "Ескизата 0,2 % масленост", в която пише, че има захар, а същи и пушената класическа сьомга, която в състава и влиза отново захар. Вие консумирате ли ги тези храни? Защото аз съм в определено чудене за тях, но ги хапвам
Хайде ,милички, много целувки и прегръдки от мен и много, много минусчета.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th August 2008, 15:35
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Виновна съм!



И сега си плащан... Очите ми са подути и смъдят, пия много вода и пишкам през 15 мин... Добре, че е неделя.

Едва ли ще се повтори - много е страшно като се погледнеш в огледалото
Отговори с цитат
  #80  
Стар 10th August 2008, 16:51
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте, Дюканчици сладки

Аз малко се позагубих пак, но трябваше да нормализирам теглото си и горе-долу успях. Сега отново съм на килограмите, които бях преди мистериозното покачване. Следващата цел е да преборя последните 2 кг или поне 1. И тук искам да кажа, че не хленча за това, че задържам, то при мен месеци наред не мога да сваля последните килца, а нямах много за сваляне и това не си е обикновено задържане… ще се пробвам още 1-2 седмици с 2-та фаза и ако не става, ще мина в 3 фаза, защото като не подхранвам психиката ми с резултатчета, започвам да се обезверявам и мога да залитна по забранените храни…

Иначе, момичета, днес съм си вкъщи и съм на ПЗ и се разпрах от ядене, значи като си остана у нас, направо не знам какво ми става, УЖАС
Абе тежък слувай съм Но стига за мен!

milamila_77, разбирам те много добре, приеми спокойно нещата, от терзания смисъл няма, посегнала си към “забранени плодове”, но се постарай и си кажи, че това ще е за последно, защото иначе пътят към крайната цел, ще е много по-дълъг… Ние сме с теб, за да те подкрепяме и понякога изказваме някое и друго приятелско и отрезвително конско, но то е само за да се върнем в правите редици и да имаме успехите на npp, например (специално поздравче!) и на много други момичета.

Nastiya, и за теб! По повод въпросчетата ти, мога да отговоря на някои само. Аз си купувам опакована, нарязана шунка Леки (в зелена опаковка, до 3% соев протеин), не мисля, че има проблем с нея, хапвам си и Ескуизата по малко с палачинката (и дори не съм обърнала внимание на захарта). И сьомга съм яла, макар и в малки количества и рядко, заради ценичката й.

sweety_, demarka, добре дошли в сплотената ни групичка! Пожелавам ви много успехчета!

damata_chochi, за успехите, само така да ти върви и занапред!

tirra , borti , selvaggia, frani - поздравчета и мноooго !!!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:13.