IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 16th November 2010, 22:58
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Съжалявам за случилото се. Нямах предвид точно теб като споменах за злобата, но другата сладурка, която е недоволна и пострадала говори доста жлъчно и за жалост, наистина,комплексирано.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 17th November 2010, 09:26
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Лоша ринопластика ?? Бях обезобразена! Беше сгафил абсолютно всичко!Ако беше само една грешка иди дойди но да оклепаш всичко възмножно не е просто лоша ринопластика! И за каква злоба говорим ?Била ли си 2 години обезобразена и всеки да те гледа като маймуна в зоопарка?
want, аз мисля, че съм виждала твои снимки из форума. Наистина си права. Много съжалявам за това, което ти се е случило. Аз лично нямам обяснение как може да се стигне чак дотам както е в твоя случай.
Радавам се, че всичко е приключило добре за теб. Надявам се никой да няма твоята съдба, без значение чии услуги ще реши да изпозлва за операцията си.
Отговори с цитат
  #243  
Стар 17th November 2010, 09:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
ти сега недей говори така, че като те чуе момата и ще почне да тръби, че нейните снимки са ползвани не на едни, ами на 5 симпозиума

Аз ти вярвам Уонт /въпреки, че твои снимки не съм виждала/, ноооо....въпроса не е само в това.
така ли с каква цел да твърдя неверни неща,хм???
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #244  
Стар 17th November 2010, 10:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Съжалявам за случилото се. Нямах предвид точно теб като споменах за злобата, но другата сладурка, която е недоволна и пострадала говори доста жлъчно и за жалост, наистина,комплексирано.
Истината се вижда от хората,които не ползват постоянно думата злоба,от която те самите страдат като масова алергия/бг епидемия/
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #245  
Стар 17th November 2010, 17:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

марисабела, когато се опитваш да звучиш умно, звучиш най-тъпо. Няма нужда от тези напъни, просто бъди себе си
Отговори с цитат
  #246  
Стар 22nd November 2010, 12:03
xristo8 xristo8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: PAVLIKENI
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morska_valna
ОК Sibi, ще прочета всичко. Но току-що ми казаха, че във ВМА е корифеят на носовете, скулпторът. И на всичкото отгоре за 70лв щяла да стане цялата ми ринопластика. Премалях, зави ми се свят. И затова избързах с въпроса.
zdravei koi lekar i kade to4no sa ti kazali 4e za 70 lv 6te ti napravi riinoplastika kaji molqte za66toto i az iskam 6te ti bada mnogo blagodaren
__________________
XRISTOV
Отговори с цитат
  #247  
Стар 22nd November 2010, 13:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
марисабела, когато се опитваш да звучиш умно, звучиш най-тъпо. Няма нужда от тези напъни, просто бъди себе си
Не се опитвам ни най-малко.не обичам да се старая толквоа много в думите
а как звучи,никак не ме засяга
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #248  
Стар 22nd November 2010, 21:31
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ipsinia
Здравейте на всички!
На 11 Декември ми предстои първата операция. Носът ми е счупен от приблизително 15години (в момента съм на 22) и избрах Доц. д-р Емил Георгиев. Преди да сте решили да ме критикувате относно избора искам да обележа, че някой от най-близките ми се подложиха на различни видове инетрвенции при д-р Георгиев и недоволни в моето обкръжение за сега няма. И все пак колкото и да съм сигурна ми се ще да прочета някое по-актуално мнение от някой минал през ръцете на д-р Георгиев в последно време.
Благодаря ви предварително
Аз съм с 2 ринопластики и утни при Доц.Емил Георгиев и съм доволна от резултата.Имам снимки самото след 1 вата операция,втората ми беше на 7септембри и още не съм се щракала.Тези дни ще се кадросам и ще кача снимки тук за да прецениш
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #249  
Стар 22nd November 2010, 21:33
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране

Упс...съжалявам за грешките,но това е от смотаната ми клавиатура
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #250  
Стар 22nd November 2010, 21:36
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xristo8
Цитирай:
Първоначално написано от morska_valna
ОК Sibi, ще прочета всичко. Но току-що ми казаха, че във ВМА е корифеят на носовете, скулпторът. И на всичкото отгоре за 70лв щяла да стане цялата ми ринопластика. Премалях, зави ми се свят. И затова избързах с въпроса.
zdravei koi lekar i kade to4no sa ti kazali 4e za 70 lv 6te ti napravi riinoplastika kaji molqte za66toto i az iskam 6te ti bada mnogo blagodaren
ХАХАХАХХАХХАХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХХХХХХХХХА!!!!!!!!!!
Абе вие луди ли сте-70лева?!САмо анестезията е поне 100(местната)
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:27.