IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 6th January 2018, 12:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mumG Виж мнението
Подкрепям и разбирам напълно написаното от Caprice. Аз поставих импланти при др. Заякова и след това ги махнах пак при нея. Не е перфекционист в работата си определено. Свикнах с белезите си, но мисля че по-скоро имам кожа позволяваща формирането на добри белези, защото вторият път бях като драна и шита, на едната гърда останаха като с ръбове самите белези.
...
mumG, какво наложи махането на имплантите?
Съжалявам за белезите/ръбчетата, сигурно е можело да не се получи така, но ... знам ли, съдба, а и вече е факт. Ултразвук за позаличаване на белезите? Или вече си престанала да го мислиш?
Отговори с цитат
  #762  
Стар 8th January 2018, 12:18
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Ina.ina махнах импалнтите, не само заради постоянния дискомфорт, но и визията. Високо поставени, в горната част на гръдния кош, там където нормално гърдите не стоят, липсата на естествена визия ме дразнеше много. След емоционално изказване миналата година относно работата на Зякова, профилът ми беше блокиран веднага, не можех да отговоря на интересуващи се потребители с въпроси към мен...... След година виждам че отново мога да публикувам....вече с много резерви относно форума съм. За жени като мен, на които не им е било удобно да пътуват до София и са се решили да се доверят на местен хирург е хубаво да виждат и други гледни точки / аз бях подведена от липсата на негативни коментари във форума / колкото и глупаво да звучи към днешна дата... Хубаво е да имаш едно наум. Задължително поне през 3 различни хирурга на консултация, нещо което аз не направих.....
Отговори с цитат
  #763  
Стар 10th January 2018, 08:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Много хора не правят даже 2 консултации, пък за 3 ... И аз съм така (само с 1 консултация), резултатът не е идеален, но то такива мисля са единици.
Аз пък се учудвам, че са те блокирали (мислех, че вече никой не следи нищо, щото то почти няма хора тук).
Отговори с цитат
  #764  
Стар 10th January 2018, 12:10
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Действително малко хора пишат в момента, аз хвърлям едно око като човек с 2 операции. Имам нужда от леко попълване на определени места с моя тъкан / в едната гърда там където е бил импланта в горната част има липса на тъкан, в другата е по-слабо изразено, но пак се усеща липса на тъкан /, но взех да се примирявам вече. Към този момент не планирам нищо, не обръщам внимание на белезите...Явно е трудно постигане на добра визия, а аз имах и доста материал и това още повече затруднява работата, и после и болките може би моята тъкан притисната дискомфортно от импланта и някак си избутана встрани към подмишниците. Имплантите и те не съвсем на място...
Преди година се бях засилила към клиника около Слънев бряг / др. Романски исках да посетя, но докато видя че работи там вече беше приключил и консултации даваше Юрий Анастасов/ за леко попълване на празнота в едната гърда с моя тъкан, но се отказах, май не ми се подлага на никакви интервенции вече....
Отговори с цитат
  #765  
Стар 10th January 2018, 13:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И аз направих само една консултация, защото ми се струваше ненужно от повече. Не съм хирург и нямам представа как трябва да ми се направи операцията и да отида при няколко различни и да ми изкажат различни мнения, как ще преценя чие мнение е най-вярното??Напротив, само ще те объркат. Аз се ориентирах за хирург по мненията на хората и разглеждане на хиляди снимки след операцията. Това ориентирване продължи няколко години, докато стигна до самата операция.
Отговори с цитат
  #766  
Стар 10th January 2018, 19:32
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

И аз мисля,че е излишно човек да ходи при няколко хирурзи,които най-вероятно ще изкажат различни мнения и няма как човек да не се обърка още повече и дори да направи най-лошия избор от тези,които е посетил.
Те са лекарите,те трябва да разбират и да знаят какво е най-добре да се направи.
Ние как може да знаем кое би било най-добре.Можем единствено да кажем какъв размер искаме(ако имаме право на избор).
Аз мисля,че колкото и малко хора вече да пишат тук,всяко едно мнение е ценно.
Точно заради споделените(абсурдни) грешки на някои хирурзи във форума от 3ма избора ми се сведе до 1.
Отговори с цитат
  #767  
Стар 26th January 2020, 16:56
Jia Jia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета, и аз вече няколко години обмислям идеята за увеличаване на бюста. Правих консултации преди ок. 2 години при д-р Тонев и д-р Георгиев. Тъй като понастоящем живея във Варна, започнах по-сериозно да следя и раздела с отзивите за д-р Заякова. Планувам да запиша консултация при нея и вече сериозно да взема решение къде и кога ще се подлагам на това. Везните ми клонят към Заякова от гл.точка на това, че съм с малко дете и основните грижи полагам аз, като не мога да разчитам на баби, и провеждането на “процедурата” тук на място ще ми бъде най-удобна. Гоня естествен бюст, ненабиващ се и в никакъв случай “бомбастичен” Може ли някой да ме насочи само дали и евентуално през колко години се налага подмяна на импланти, че някак си не се виждам на 50 години пак под ножа...
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #768  
Стар 18th January 2023, 00:17
Angela22 Angela22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2023
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, някой който скоро да е правил Блефаропластика при Д-р Заякова? Моля да споделите мнение, последен видим коментар е от 2007г. Благодаря…
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:45.