IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th March 2017, 20:48
n a t y y n a t y y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 1
По подразбиране ефект след повдигане на гърди

здравейте, изчетох всички сходни теми, но не намерих отговор на въпроса, който най-живо ме вълнува, а именно какво да очаквам като промяна и ефект в размера на гърдите във времето след операцията? дали след първоначалния оток, следва спадане, а оттам и промяна в размера и намаляване или пък се наливат още? моля за отговори от момичета правили този вид корекция. става въпрос за повдигане на гърди, без импланти.
операцията ми беше миналата седмица при доц. Тепавичарова. все още не съм виждала гърдите си, тъй като не съм сваляла сутиена. но дори така, през сутиена и надничайки отгоре съм доволна от резултата. преди носех сутиен с размер 75 D, птозата беше 2-3 степен, с асиметрия, а оперативната техника - с разрез котва.
тъй като съм свикнала с голям бюст, се притеснявам да не станат много малки гърдите ми, ако разликата в следоперативния период е голяма с тази в следващите месеци.
бих искала да избегна ако мога поставянето на импланти. чисто психологически ще ми е трудно да се подложа на втора подобна операция.

Последно редактирано от n a t y y : 13th March 2017 на 20:53
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd March 2017, 08:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Отоците може да са малки или големи - съответно ще спаднат по-малко или повече гърдите. А за наливането после или смаляването на гърдите - това зависи от хормоните в огранизма ти, от храненето ти, от това дали отслабваш или качваш кг и по-точно къде сваляш първо и къде качваш първо. Та, няма еднозначено отговор на въпроса ти.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th January 2018, 16:17
lucky89 lucky89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Правил ли е някой скоро повдигане, момичета.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th March 2018, 12:01
LittleD LittleD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lucky89 Виж мнението
Правил ли е някой скоро повдигане, момичета.

Аз се оперирах преди 5 дена - само повдигане, Т- образен белег (котва)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ефектследповдиганенагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:45.