IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th January 2012, 18:14
Bella2 Bella2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране Д-р Ильо Стоянов - търгаш или лекар?

Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека. След две деца и кърмения тои успя да направи това,което природата не ъспя - да ги съсипе!!!! Доверих му се - рекламата,взима наи-скъпо,статиите и като една патка попаднах в капана. Не само крайният резултат ,но и усложненията,лекарствата,д ве седмици на легло - дойде ми в повече!!! Как да вярваш на Бг хирурзите,страх ме е да легна под скалпела ,за да ги поправя. Мислех ,че попадам в бутикова клиника,а минах през конвейера на завода за силикони на Д-р Ильо Стоянов!!!!! Не ми остава друго освен да изплача болката си и да се надявам ,че други не биха направили моята грешка... Оправдана ли е рекламата на такива лекари,кой ги контролира и санкционира?????!!!!!!! Защо никой не говори за тях????!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th January 2012, 18:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много съжелявам да чуя това!

Аз имах мамопластика при Стоянов преди 2 седмици и за сега съм доволна. Но аз съм си патила от пластични хирурзи и отидох на тази операция в очакване на най-лошото. И не вярвам в най-рекламираните, от такъва съм си патила. и определено не избрах Стоянов заради постоянното му присъствие в медиите, а по други критрии. Не мога и не искам да го хваля, не разбирам хора, които си прехвалват хирурзите - това наистина може да подведе някой. А всички знаем, че и най-добрите правят грешки. Предстои ми още една операция при него и се надявам отново да съм късметлийка. Защото нека сме релисти - май всичко опира до късмет...

Кога ти беше операцията? Какво ти каза той за асиметрията? До колкото разбрах много момичета имат аиметрии от начало, но после гърдите улягат. Дори много големи асиметрии съм виждала да се заличават до 6 месец. Но те разбирам - когато е на тебе изпадаш в паника.
Ако искаш прати ми снимки за да си изкажа мнението, аз също ще ти пратя.

И още нещо - Стоянов не е от любимците на форума. Ако четеше тук редовно щеше да знаеш, че има момичета , които не са оставали доволни от него. Аз бях наясно с това, когато го избрах.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th January 2012, 19:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз също съм оперирана при Стоянов преди месец и половина. За сега съм доволна. Наистина Бела разкажи ни кога си оперирана при него и какво каза той за незадоволителния резултат.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th January 2012, 22:30
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
май всичко опира до късмет...
Въх ма, НелЕ това откъде го измисли ?

Ако е до късмет, защо избираме докторите с месеци (а някои от нас с години)
Късмет, късмет, ама що не отиде при Сердев или при този с двойно по-ниските цени ?

Според мен, хирургът е от огромно значение за крайния резултат, но важен фактор е и първоначалният старт (както при мен и теб)

Бела, кажи подробности, конкретни факти, дай снимки...щото иначе само на оплюване прилича твоето мнение !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th January 2012, 22:32
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Аз съм реоперирана при Д-р И. Стоянов преди няколко години. Лично аз съм му много благодарна за всичко, което направи за мен. Гърдите ми бяха труден случай, беше ми реоперация. Ситуацията, в която се намирах беше безкрайно неприятна и натоварваща за мен психически. Сега, няколко години по-късно, имам хубави гърди благодарение на него и екипа му.
Не мога да кажа лоша дума за него, защото не го заслужава. Справи се перфектно с моя случай.
Говорихте ли с него след операцията, за да обсъдите резултатите? Колко време е минало от операцията?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th January 2012, 23:33
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Аз също съм оперирана от Стоянов преди 4 месеца.Доволна съм от резултата.Дано си оперирана скоро и нещата да се оправят.При мен също имаше асиметрий първите два месеца,гърдите постоянно се променяха.Сега всичко е наред.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th January 2012, 00:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Въх ма, НелЕ това откъде го измисли ?

Ако е до късмет, защо избираме докторите с месеци (а някои от нас с години)
Страх ме е да застана плътно зад избора си, що се касае до хирург. Нямам пълно доверие на никой. И най-"големите" имат издънки, и най-некадърните имат страхотни резултати. От нас се очаква да изберем този, с най-малък процент издунки.. И от там нататък всичко е Божа работа...

Иначе при Сердев съм ходила.. Точно когато беше най-рекламиран, по времето, в което нямаше форуми и интернет, и провинциалистите вярваха, че всичко, що е на телевизора, е добро..



Ако мацката изчезне, и не се обоснове, аз лично го приемам за спам. Предстои ми втора операция при Стоянов и последното, от което имам нужда е червея на съмнението. Има и момичета, които са съвсем прясни от него и те нямат нужда от драми и притеснения в момента.
Ако докаже, че наистина е некадърно оперирана и доктора не заема никаква адекватна позиция по случилото се, аз ще съм първата, която ще го заклейми! Ако ли не, го игнорирам този пост.

Винаги, когато не съ била доволна от нечия работа, доказвам снимков материал, и оставям другите сами да преценят имам ли право. Понякога съм имала, понякога не.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th January 2012, 14:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Страх ме е да застана плътно зад избора си, що се касае до хирург. Нямам пълно доверие на никой. И най-"големите" имат издънки, и най-некадърните имат страхотни резултати. От нас се очаква да изберем този, с най-малък процент издунки.. И от там нататък всичко е Божа работа...
Ако мацката изчезне, и не се обоснове, аз лично го приемам за спам. Предстои ми втора операция при Стоянов и последното, от което имам нужда е червея на съмнението. Има и момичета, които са съвсем прясни от него и те нямат нужда от драми и притеснения в момента.
Ако докаже, че наистина е некадърно оперирана и доктора не заема никаква адекватна позиция по случилото се, аз ще съм първата, която ще го заклейми! Ако ли не, го игнорирам този пост.

Винаги, когато не съ била доволна от нечия работа, доказвам снимков материал, и оставям другите сами да преценят имам ли право. Понякога съм имала, понякога не.
Да и аз се дразня така, появява се някой за минути с негативно мнение и след това дим да го няма. Е какъв извод да си направим тогава....Да седим да треперим от страх. Да няма хирург даващ 100% гаранция за успешна операция. За момента съм доволна, но все още ми е много рано и се надявам да нямам проблеми. Иначе ще си напиша всичко тук и нищо няма да скрия.Както съм отбелязабла поста на Нелс, не мога да застана плътно зад избора си на хирург и нямам 100% доверие на никого. За това и ме хвана страхова невроза в един момент и имам хиляди притеснения ако нещо ме подпре или наболи.

Последно редактирано от Шоки : 25th January 2012 на 14:51
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th January 2012, 17:43
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Надявам се ,ако е реален човек нещата при него да се оправят и всичко това да се дължи на депресията и стреса покрай операцията.Аз непосредствано след мойта бях недоволно и от избора и от вида и от още много неща от Н€Горгиев.Сега година по-късно ,мога да кажа ,че се е справил добре.Но ,хора дайте си сметка ,че като хвърлите една такава бомба/защото за някои от мойта кръвна групанещо такова би ми звучало точно като бомба/ трябва да се обосновет и най-малкот ода продължите дискусията.Мен лично много ме стресираха ,коментарите на Мариса непоседствено след операцията при Н.Г./въпреки че признавам ,че при нея чисто визуално наистина имаше повод за такива/ но и на мен ми повляха а сга си давам сметка ,че при мен не е имало повод.
Надявам се да е спам Така ,ще е най-добре за спокойствите на всички пресни и на тези на които им предстои операция при него.Пък и винаги ми е ставала супер мъчно за хора с неуспешни операции и незадоволителни резултати.Искрено се надявам да нямя такива сучаи,но за съжаление се случват,но хубавото че в голяма част нещата са поправими Друг е въпроса за психическия товар от дна нуспешна операция!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th January 2012, 17:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Да стискаме палци всичко да ни е наред. За сега съм доволна, но не и застрахована от бъдещи неприятности вече. И да не позволяваме негативните мисли да взимат връх, за да не предизвикваме съдбата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИльоСтояновтъргашилилекар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:36.