IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th February 2012, 08:17
Belatrics Belatrics не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 3
Question Slim Weight Pro-капсулите за отслабване

Здравейте ! Интересувам се от тези капсули .. Много ги хвалят, но ми се ще да чуя още няколко мнения ,преди да направя каквото и да е било решение! Много ще съм благодарна на тези които са наясно за тях да си дадат мнението ! Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th May 2013, 17:35
kremena_kam kremena_kam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здрасти,доволна съм от тези хапчета,и от 2 опаковки имам напредък,и то доста голям напредък.Пробвай ги няма да сгрешиш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th June 2013, 15:38
manu-chao manu-chao не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Защо да хвърляш толкова много пари, когато има много по-евтини и по-ефективни решения? За отслабване ти препоръчвам шуслерови соли комбинации.. Аз лично останах изключително очарована и ти гарантирам добри резултати, но пък ти си знаеш - ако парите не са ти проблем, може да пробваш и slim..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st June 2013, 08:10
barbarit barbarit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Как точно действат тези соли много ми е интересно за разбера?
___________________
блиндирани врати vrati входни врати метални пощенски кутии
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st June 2013, 14:18
manu-chao manu-chao не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Спомагат за правилната обмяна на веществата и за пречистване на организма, като ускоряват изхвърлянето на токсините. В интернет има доста информация..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th September 2013, 09:15
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Здравейте,
Аз също дълго търсех ефикасно решение за борбата с килограмите и по-точно с излишните мазнини около бедрата и корема
По принцип не исках да давам много пари и комбинирах Ацетил Л-карнитин на прах на фирма Прима Форс с Йохимбин от същата марка. Ацетила съдържа 500 дози от 0,5 грам, но аз лично предпочетох да взимам по един грам сутрин и преди тренировка. Йохимбина го взимах само преди тренировка по 1 капсула. общо двата препарата ми стигнаха за 3 месеца и ми излязоха доста изгодно. Ефекта е презадоволителен. Намалих обиколката на бедрата си с повече от 2 сантиметра
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st September 2013, 10:06
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Не си губи здравето и парите за такива недоказани продукти,насочи се към нещо качествено и доказано.Аз лично ти препоръчвам л-карнитина на primaforce да го комбинираш с някой термогенен фетбърнър,при мен най-голям ефект имаше Amix Thermocore.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd September 2013, 13:07
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Аз съм на същото мнение. Забрави за китайски, корейски и всякакви хапчета, които ти "гарантират" отслабване. Тези соли също няма да има особен ефект. Да, полезни са за организма, но видим и по-бърз ефект няма да видиш. Подкрепям избора на л-карнитин с фет бърнър в горният пост. Може да добавиш омега 3, аз лично от Bulk powders съм страшно доволен и излизат много изгодно. Има ги в България. Отделно ти препоръчвам и Cla на Haya labs. Ще останеш доволна.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th September 2013, 12:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Belatrics Виж мнението
Здравейте ! Интересувам се от тези капсули .. Много ги хвалят, но ми се ще да чуя още няколко мнения ,преди да направя каквото и да е било решение! Много ще съм благодарна на тези които са наясно за тях да си дадат мнението ! Благодаря предварително
Абе хора,вие полудехте направо.Забравете за тия рекламки с хапченца и тн.,това е търговска стратегия,лежаща на отчаянието на хората,търсещи бърз ефект.Всичко е за пари!Плюс това са вредни,не е ли здравето най-важно,хм?!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th June 2016, 13:43
Rositza Mihova Rositza Mihova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Вече 3-ти месец го пия и никакъв резултат!!! Как не ви е срам да лъжите и заблуждавате хората!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SlimWeightкапсулитезаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:31.