IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th April 2013, 15:45
poliivan poliivan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране д-р Ивайло Рачев

Здравейте момичета,изчетох доста от раздела и да ви кажа честно маи и аз се престраших да влезна в групата , Пускам тази тема,защото до колкото знам в Плевенска област нма голям избор на пластични херурзи.Моля ако някои е запознат с работата на д-р Ивайло Рачев да пусне малко инфо ,ще съм ви признателна
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th January 2014, 18:48
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

ЛИЧНО моето мнение след доста посещения и ползване на услугите му, че д-р Рачев (не зная какъв в бил като млад доктор) но сега е придобил страхотни умения, естет е и в главата му дори се намира картинката кое ще седи добре на една жена и кое не. До сега съм се доверявала на преценката му и съм супер доволна и от гърдите и от устните си. Като човек - няма да го кементирам, защото е страхотен казвам го, защото като специалист в моите очи - също. Радвам се, че ми е под ръка и ходя да си го разпитвам и коментирам постоянно с него каквото ме интересува.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th January 2014, 19:08
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inko Виж мнението
ЛИЧНО моето мнение след доста посещения и ползване на услугите му, че д-р Рачев (не зная какъв в бил като млад доктор) но сега е придобил страхотни умения, естет е и в главата му дори се намира картинката кое ще седи добре на една жена и кое не. До сега съм се доверявала на преценката му и съм супер доволна и от гърдите и от устните си. Като човек - няма да го кементирам, защото е страхотен казвам го, защото като специалист в моите очи - също. Радвам се, че ми е под ръка и ходя да си го разпитвам и коментирам постоянно с него каквото ме интересува.
Моя приятелка се оперира при него преди 3 години , знам че работи на доста тънки цени , нейните са перфекти наистина и слага мнооого кубици , не се притеснява да го прави . Лично аз много се двоумях между него и Стоянов но Рачев ми беше доста неизвестен , няма мн. инфо за него в нета и така стигнах до Стоянов .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th January 2014, 19:43
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Да така е - не се притеснява стига пациентката да иска - когато обсъждахме операцията той ми каза по мерките какви кубици са точно за мен (мерейки кожата, тялото и всичко) и съответно ми обясни, ако реша да сложа по-големи какъв ще е допълнителния дискомфорт. Без да ми натрапва мнение, аз сама го питах - кое ще изглежда и е по-добре за мен, чак тогава ми каза лично мнение, с което по моя преценка се съобразих. Евала ужасно съм доволна. Изрових я тази тема защото писах по други поводи във форума, а видях, че няма много информация за д-р Рачев. Нека не се базираме на стари публикации от преди 5-6-7-8 години. Към този момент пред клиниката на Рачев засичам коли от цяла България, а личното ми мнение за това което съм правила при него - гърди и устни - е с две ръце ЗА доктора.

Относно цените - не зная дали са тънки, тъй като не съм сравнявала. Първо избрах доктор и след това не съм се съобразявала с парите. За гърдите ми взе 6000лв. включващи най-добрата упойка и анестезиолог. За ХК в устните ми взима м/у 300 и 200лв в зависимост от марката (говора за 0,5) за един кубик цената не е двойна на тази, а е малко отгоре.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th January 2015, 17:13
ani_vesi ani_vesi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Zdraveite i ot men .Sled nqkolko sedmici mi predstoi operaciq za ugolemqvqane nqa busta pri D-r Rachev bih iskala da subera malko pove4e info otnosno krainia rezultat ,ako moje i nqkoq druga snimka da mi pokajete mnogo shte sum vi blagodaqrna.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd November 2015, 07:02
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте. Много се интересувам от този лекар. Моля, момичета, пишете и споделете мнение и впечатления от него, относно поставяне на импланти с цел увеличаванена бюста. Наистина в Плевен няма друг, който да извършва подобна интервенция и...липсата на избор ме притеснява..Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th November 2015, 07:47
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте,
и з се интересувам от този лекар, правил ли е обиране,повдигане,моля за снимки stanislava_fy@abv.bg
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th November 2015, 08:56
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Здвейте, имам две приятелки, които се оперираха тази година при Рачев. И двете са с импланти Мотива. Едната е с 355 кръгли висок профил от нулев старт, другата е с 420 пак кръгли със смаляване на ареола и обиране на кожа около ареола. И двете са доволни и според мен гърдите и изглеждат добре. Ходила съм и на консултация при него преди да се срещна с Ковачев, внимателен е но втория ме спечели повече. Само за импланти взима от 6500 до 6800, като цената включва лента, ако е необходима. За имплант и обиране с корекция и взе 8500 или 8700. Виждала съм и други негови гърди и от предни години и над и подмускулни и 90% са добри. Сега има и недоволни, но то с всички е така Успех!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th November 2015, 09:21
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Благодаря ти много
Дано и с мен се справи добре...Умирам от страх и от самата интервенция, и от резултата... Ще видим!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th November 2015, 09:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Стискаме палци! Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИвайлоРачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:11.