IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th November 2017, 00:25
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
Smile Колебание между 375 и 425?

Здравейте, скъпи дами
Наскоро бях на консултация при д-р Стоянов и записах час за операция в края на Януари 2018 г.
Той ми предложи анатомични 375 FF или 425 McGan. Много ми е трудно да преценя дали 375 няма да ми бъде малко? Защото според Стоянов ръста ми и жлезата позволяват и по-големи импланти... висока съм 1.78 и тежа 54 кг.,
Моля, дами с моите колебания да дадат мнение? Не желая да прекалявам с кубиците, но винаги съм искала пищен бюст и сега, когато мечтата ми е на косъм да се сбъдне, съм пред тази дилема. Наблюденията ми са, че всички дами винаги съжаляват, че
не са сложили по-големи....
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th November 2017, 09:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

425 няма какво да му мислиш..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th November 2017, 10:46
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
425 няма какво да му мислиш..
Цяла вечер чета относно имплантите...
И всъщност разликата между двете големини не е фрапантна, по-скоро е по 0,5 см в ширината и височината на импланта. До колкото разбрах, кубиците не са толкова важни колкото основата и размерите на един имплант. И д-р Стоянов ме увери, че съм висока и 425 би ми стояло супер. Но всичките ми приятелки ме разубеждават, че били твърде големи.. а като чета, всички дами съжаляват винаги, че не са избрали по-големите.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th November 2017, 13:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Послушай Стоянов. Приятелките изобщо не би трябвало да изказват мнение. Освен ако не са и те пластични хирурзи.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th November 2017, 14:07
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Послушай Стоянов. Приятелките изобщо не би трябвало да изказват мнение. Освен ако не са и те пластични хирурзи.
И съпруга ми казва така.... знаете как е. Започва се със “ ама еди кой си има 345... аз имам 345 (нищо, че съм по-ниска с 10 см,. щом тежим еднакви килограми, значи трябва да сме с еднакви кубици) ама ще станеш на дойна крава, ще съжаляваш, всички, които познавам са с не повече от 375....” сигурно много от Вас са се сблъсквали с тези коментари. А аз от малка мечтая да имам голям бюст, преди бях с нормален, но раждането и кърменето оказаха влияние. И все си мисля, че щом се подлагам на всичко това, трябва поне да си заслужава. Не търся уау ефект, но искам да спадам към дамите с пищен бюст хихи. Благодаря Ви
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th November 2017, 09:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Правилно си се информирала, че не кубиците а всички останали параметри на имплантите дават желаната визия. Висока си... аз съм 177 и съм с 400сс... можеше и по-големи да сложа, но не съм търсила такъв ефект.

Щом ИС казва, че можеш да поемеш повече слагаш по-големия размер и си сФиркаш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th November 2017, 10:07
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Правилно си се информирала, че не кубиците а всички останали параметри на имплантите дават желаната визия. Висока си... аз съм 177 и съм с 400сс... можеше и по-големи да сложа, но не съм търсила такъв ефект.

Щом ИС казва, че можеш да поемеш повече слагаш по-големия размер и си сФиркаш
Благодаря много за мнението! Днес ще се обадя, за да кажа, че искам 425...
Би ли споделила ти с какви импланти си? И някакъв съвет като към новобранка в групата на “силиконките”? Той ми каза, че ще мога да спортувам 4-6 седмици след операцията, силно се надявам да е така и да не ми пречат много, докато тичам.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th November 2017, 19:27
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Много зависи и от гръдния кош- аз 175, 60 килограма, 420 сс, но понеже съм с широк гръден кош изобщо не седят големи.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th November 2017, 19:31
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

А предложиха ли ти по-големи кубици или ти искаше 420 ?
Имаше ли начален старт?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th November 2017, 19:39
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cath.v27 Виж мнението
Здравейте, скъпи дами
Наскоро бях на консултация при д-р Стоянов и записах час за операция в края на Януари 2018 г.
Той ми предложи анатомични 375 FF или 425 McGan. Много ми е трудно да преценя дали 375 няма да ми бъде малко? Защото според Стоянов ръста ми и жлезата позволяват и по-големи импланти... висока съм 1.78 и тежа 54 кг.,
Моля, дами с моите колебания да дадат мнение? Не желая да прекалявам с кубиците, но винаги съм искала пищен бюст и сега, когато мечтата ми е на косъм да се сбъдне, съм пред тази дилема. Наблюденията ми са, че всички дами винаги съжаляват, че
не са сложили по-големи....
Благодаря предварително!
И според мен сложи 425.Каква марка ще са?Имаш ли начален старт?Ако е удобно би ли споделила каква ще е цената на операцията?Наскоро чух за цени,доста над тези в сайта му,а не ставаше въпрос за повдигане или нещо по-специфично,което се таксува по-скъпо.Просто искам да си сверя информацията.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колебаниемежду
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.