IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th December 2017, 17:33
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
по скоро беше въпрос данеби да не е доволна от импланта защото е TRX,което е респонсив гел
Responsive Gel is the softest cohesive gel. Soft Touch™ gel is a slightly firmer cohesive gel offering shape control with natural movement and feeling
не съм много наясно с видовете импланти
И аз съм с natrelle inspira и нямам ясно изразен горен полюс

Дами, тотално съм ипуснала тук отговора- извинявам се! Натрел не са на 100% пълни (това ми обясни ИС) , и в случай като моя, не били подходящи. Аз имам/х много жлеза, място и тн и са ми малки кубиците (450 х 430, ултра висок профил). Проекцията е колко стърчат настрани (най -грубо казано; и дефакто са доста "щръкнали" ,което ако знаех нямаше да избера, защото съм висока и това ме прави по-едра отколкото съм) На втората си консултация с него, м/у другото е страхотен човек, както и Николай Георгиев, се спряхме на Мотива корсет, 750 кубика, мога и до 800 да стигна, но това ще е след второто раждане, живот и здраве, дотогава ще си ходя с огромната ареола защото ми обясни че не може да реже добезкрай. Тоест като сложим импланта, после още една операция за ареолата и финито.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 29th December 2017, 17:36
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El_83 Виж мнението
Моите са Natrelle Inspira среден профил и са с добре изразен горен полюс.
Софт тъч какво общо има с проекцията?
Благодаря за снимките на мейла, имаш страхотен резултат, но там полюс не виждам горен или съм лакома. След разговора ми със ИС, ме успокои и каза че ще се справи без вертикалните разрези, дано остана на това положение. Как си ти, възстановяваш ли се?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 2nd January 2018, 19:22
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Е, ти какво очакваш да видиш под горен полюс ? Два портокала Може би, на снимките не личи, но иначе си го има ( със сутиен личи повече)
Добре съм аз, този месец съм на контрола 3 мес.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th January 2018, 16:42
Posh_chick Posh_chick не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до Posh_chick
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El_83 Виж мнението
Е, ти какво очакваш да видиш под горен полюс ? Два портокала Може би, на снимките не личи, но иначе си го има ( със сутиен личи повече)
Добре съм аз, този месец съм на контрола 3 мес.
За много години! Да сме живи и здрави най-вече! Страхотно! Все пак са прекрасни и все по-хубави ще станат. П.С явно съм лакома аз
Отговори с цитат
  #45  
Стар 6th January 2018, 11:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El_83 Виж мнението
Е, ти какво очакваш да видиш под горен полюс ? Два портокала Може би, на снимките не личи, но иначе си го има ( със сутиен личи повече)
Добре съм аз, този месец съм на контрола 3 мес.
Аз също хич не съм лакома. Предпочитам да не личат много много. Предполагам, ако ти видя снимките ще ми се сторят големи.
Важното е да сме здрави. Това ви и пожелавам за 2018 г. Е, и доволни все пак.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колебаниемежду
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:40.