IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th December 2017, 09:08
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране Помощ, кога слузат надолу имплантите

Здравейте , миналият месец на 20 - ти се оперирах - повдигане плюс силикон.Положението при мен бе трагично - разлика в гърдите( от кърмене) увисване
И ужасна асиметрия ( различни зърна ) , буквално ужас.
Сложихме различни импланти в гърдите и тази с по- малкия пал е много леко по- голяма представете си . Това , което ме притеснява е продълговата форма на гърдите.
Сложихме капковидни импланти , но някак си или са високо или не е повдигнато хубаво . Няма смисъл да казвам , че съм ужасно депресирана - ходя на масажи за наместване и масажиската казва, че ще слязат , но на всичките ми познати на месец седят по - различно ,. Лекаря каза, ще видим , повярвай ми по добре е от преди. Оперирах се при доктор Кънев в болница вита.Отговора обаче, че са по- добре не ме устройва при масата пари , които дадох. Моля ви за мнение , ще кача снимка . Имали ли сте такива познати с този вид операция, ще слязат ли според вас имплантите или не е повдигнато хубаво.(
Attached Images
Тип файл: jpeg C15F7426-75BE-4E15-9508-FE2FBF522D04.jpeg (18,6 КБ, 69 views)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th December 2017, 09:09
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

Извинявайте за грешката в заглавието
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th December 2017, 11:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Щом чуя Кънев и косата ми настръхва. Не мога да ти кажа как ще се развият нещата в бъдеще. Дано имаш късмет ама.....не си първата, която този човек опропасти.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th December 2017, 12:24
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

Ами наистина имам адски много познати с перфектните гърди при него,
но за жалост само са им поставяни импланти без повдигане
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th December 2017, 09:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Не бързай, изчакай. Засега имплантите ти са горе, твоята си жлеза е долу. Дано всичко се намести с времето. Все пак 1 месец си е малко време. Лента носи ли?/ Носиш ли още?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th December 2017, 13:17
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

да, все още нося ,направо я разтегнах
просто на мои познати доста бързо слязоха, възможно ли е да не се смъкнат?
до кога да чакам?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th December 2017, 14:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз виждам много отоци горе... иначе като форма ми харесват. Кънчо може много да го плюе Шокето, но е пич и ако има проблем ще си го оправи. Трябва да изчакаш още поне месец.... да се види това горе само отоци ли са или самите импланти са поставени по-високо.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th December 2017, 22:39
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Е, щом е пич значи няма ядове. Ще те резне пак, пък ако не уцели, пак и така. То нали говорим за пломба при зъболекар не е проблем да се преправи.......Искрено ти пожелавам всичко да се намести и да е наред, ако ли не, хич не се преправяй при него, това не е първата му грешка, въпреки че оперира от доста години. Лили ана я направи супер ама явно тя е късметлийка.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th December 2017, 08:25
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

да бъда искрена -при него тряба да е поправката от финасова гледна точка
ходя на масажи и масажиската твърди,че ми е много здрав мускула и просто слизат бавно,иначе е гледала от други много известни хирурзи и почти винаги при повдигане и имплант не правят зърната на едно ниво и големината еднаква-явно в Бг няма специалист за проблем като моя.Например всички са фенове на Ильо Стоянов,но при позната с много по-малко увисване не се справи-различна големина и едната гърда виси под другата и й каза,че проблема е в нея и все пак била по-добре от преди....
да ви попитам за шевовете-аз съм тип котва рязана и едната линия надлу от зърното леко ме прерязва-изпъват ли се шевовете?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th December 2017, 11:39
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Аз съм вече без импланти, но съм рязана тип котва. Зърната ми не са на едно ниво и първия и втория път, като в момента едното е с 1 см по-ниско от другото. Единият вертикален шев ми остана релефен и хоризонталния също де на едната гърда, на другата са по-добре. Около ареолите белезите са удебелени и широки може би 2-3 мм / не като конец, а като прежда такава дебелина/, причината може и да е рязането 2-път при махането на имплантите. При мен единият имплант беше поставен високо- на ключицата, вторият беше една идея по-ниско, но в никакъв случай женска гърда не започва от такава висока позиция. За 3 години не слязоха надолу, даже докторът / Заякова Варна/ ми каза, че няма да слязат надолу ако искам промяна трябва реоперация като ще платя само труда на анестезиолога / около 600 лв /. Аз взех радикално решение и махнах имплантите като си ме таксува като нормален пациент / 6000 лв /операция. При мен си имаше болки и трите години докато бях с импалнтите като на втората едната гърда се възпали много / аз бях може би чашка F с имплантите, стана ми двойна/. Пих 2 седмици антибиотик и възпалението премина, но посетих няколко ехографиста тогава и тяхното мнение като на лекари беше да махна имплантите, др. Заякова сметна че това не се налага, но аз реших да не рискувам. Никога не свикнах с импалнтите като част от тялото ми, винаги ме боляха гърдите ако спортувам / дори обикновено бявно бягане / да не говорим при плуване, плюс възпалението направо си се уплаших, че тялото ми след като за 3 години не започна да ги чувства като свои е по-добре да ги махна.
Бях много ядосана и разочарована и от Заякова все си мислех че не ги е поставила както трябва, но истината е, че не знам дали съм имала основание затова / нито съм хирург, нито има как да погледна в тялото си/. Както и не знам друг как би се справил в моя случай.... Стискам ти палци, при мен само единият имплант беше долу горе така както са твоите / продълговата форма, която ме дразнеше и мен/. Много ми тежеше събличането по бански, а аз живея във Варна и лятото рядко пропускам ден без да плувам, тогава личеше най-много че не са поставени добре имплантите ми и се чувствах самата аз дискомфортно. Един път ме попитаха, хирурга мъж или жена е и някога виждал ли е женски гърди на голо. Чисто емоционално минах през много аз самата, на този етап си повтарям, че е по-важно да съм здрава, защото болки имам и без имплантите / а нямах такива преди да се реша на операция /
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощкогаслузатнадолуимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:22.