IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th January 2018, 11:30
Ivoniii Ivoniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 8
По подразбиране

Другите дами имат поща
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th January 2018, 19:41
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Страхотен резултат. Не случайно и аз избрах Стоянов
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st January 2018, 00:23
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Страхотни са!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st January 2018, 18:22
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivoniii Виж мнението
Здравейте, прекрасни момичета! Искам да изкажа благодарностите си към вас, за споделения опит!
Чета ви от три години и благодарение на вас направих своя избор за хирург, импланти, размер... както и намерих отговори на хилядите въпроси, които ме вълнуваха!
Пиша за пръв път и накратко ще разкажа за моите емоции. След раждане и кърмене от едни прекрасни гърди размер 75С, останаха едни гърди 75В с птоза 2-ра степен. След три години размишления стигнах до консултация с идеята за старото 75С. Възможностите, които ми предложи хирурга, който избрах ( категорично) бяха две: 1) 75С с обиране и белег тип котва, без гаранция за перфектни естетически резултати; или 2) 495 СС ( което структурата и формата на гърдите ми позволяват) с разрез под гърдата и перфектни естетически резултати; Тръгнах си шокирана, мислех си: " На 164 см. височина, 52 кг. това е много! Влязох пак във форума, препрочетох някой теми, изписани от опитните дами тук и след два дни се обадих в клиниката да съобщя, че желанието ми е да сложим големия кубик.
На 11.01.18 г. ми беше операцията. Всичко мина повече от добре, излязох много леко от упойката, болки нямах, липсваше дори силната мускулна треска, усещането беше само един лек дискомфорт ( аз съм човек, който припада при едно вземане на кръв).
На третия ден видях резултата без медицинския сутиен, мога да кажа, че надмина очакванията ми От четвъртия ден съм на работа и започнах да шофирам, задачките в ежедневието си върша от самото начало, естествено без да вдигам тежко.
Ако някоя дама желае снимки мога да и изпратя на мейл. За въпроси, ако мога да бъда полезна ( въпреки нищожния си опит) също съм на разположение

Здравей! На мен ми предстои операция на 31.01.18 при д-р Стоянов и вече съм в трескаво очакване. Аз се спрях на 425 CC. Много бих се радвала да ми изпратиш снимки на мейла и ако може да ти задам няколко въпроса. Благодаря предварително!

Последно редактирано от Aleks27 : 8th March 2018 на 15:42
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd January 2018, 00:00
stylish_i stylish_i не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 78
По подразбиране

Честито! Много се радвам, че форумът ти е бил полезен!
двулицев матрак, варови мазилки, боя за метал, Боя за коса

Последно редактирано от stylish_i : 24th January 2018 на 12:44
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd January 2018, 01:35
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivoniii Виж мнението
Другите дами имат поща
Иви, страхотен резултат! Добре дошла в отбора!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd January 2018, 09:35
Ivoniii Ivoniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря ви момичета за топлото посрещане, страхотни сте!
Cath.v27 имаш мейл
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th January 2018, 12:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivoniii Виж мнението
Благодаря, ina.ina! Специално благодаря и за споделения ти опит, много твои мнения съм изчела във форума, беше ми много полезна.
Благодарско!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th January 2018, 16:00
loraine_f4f loraine_f4f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivoniii Виж мнението
Здравейте, прекрасни момичета! Искам да изкажа благодарностите си към вас, за споделения опит!
Чета ви от три години и благодарение на вас направих своя избор за хирург, импланти, размер... както и намерих отговори на хилядите въпроси, които ме вълнуваха!
Пиша за пръв път и накратко ще разкажа за моите емоции. След раждане и кърмене от едни прекрасни гърди размер 75С, останаха едни гърди 75В с птоза 2-ра степен. След три години размишления стигнах до консултация с идеята за старото 75С. Възможностите, които ми предложи хирурга, който избрах ( категорично) бяха две: 1) 75С с обиране и белег тип котва, без гаранция за перфектни естетически резултати; или 2) 495 СС ( което структурата и формата на гърдите ми позволяват) с разрез под гърдата и перфектни естетически резултати; Тръгнах си шокирана, мислех си: " На 164 см. височина, 52 кг. това е много! Влязох пак във форума, препрочетох някой теми, изписани от опитните дами тук и след два дни се обадих в клиниката да съобщя, че желанието ми е да сложим големия кубик.
На 11.01.18 г. ми беше операцията. Всичко мина повече от добре, излязох много леко от упойката, болки нямах, липсваше дори силната мускулна треска, усещането беше само един лек дискомфорт ( аз съм човек, който припада при едно вземане на кръв).
На третия ден видях резултата без медицинския сутиен, мога да кажа, че надмина очакванията ми От четвъртия ден съм на работа и започнах да шофирам, задачките в ежедневието си върша от самото начало, естествено без да вдигам тежко.
Ако някоя дама желае снимки мога да и изпратя на мейл. За въпроси, ако мога да бъда полезна ( въпреки нищожния си опит) също съм на разположение
mihailova_diana@abv.bg Честито Може ли снимки
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st February 2018, 14:32
angora83 angora83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Може ли да ми изпратите снимки angora@abv.bg ? И аз съм като Вас, след тези кърмения нищо не ми остана и сега съм се решила, но ще правя първо няколко консулта с доктори.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:16.