IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th August 2007, 14:20
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
не съм очен хирург
Общи приказки всеки може да говори, но лошо става когато тия приказки без покритие се изказват гласно в едно отворено общество каквото е този форум.

Babri би ли споделила колко диоптъра имаш, дали се наблюдават при теб и други очни заболявания като даречем астигматизъм и т.н.?
И най-вече ако си минала вече консултация с хирург, моля те сподели какво становище е дал той.
Благодаря ти.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th August 2007, 14:29
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

какво значи общи приказки без покритие? тъй като имам късогледство, съм се интересувала, дори и на преглед съм ходила. ама айде няма да се обаждам повече
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th August 2007, 16:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Алфа, защо се заяждаш?
тук да си видял да пише "форум на лекари-специалисти и само те имат право да се обаждат"!?

Да не говорим, че пациента най-добре си пази сам своето здраве. И в поликлиниката докато чакаме реда си, си обсъждаме болежките, без да сме лекари. Тук е същото. Пък който иска да се афишира за лекар го прави, ама до сега няма сериозни заявки.
Освен от зъболекари.На този форум му върви на зъболечители!

п.п. Ти случайно да си очен хирург?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th August 2007, 19:23
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Моите диоптри са 5.00 и знам,че до 6 диоптъра се свалят до нула.На консултацията доктора ми каза,че 2 седмици преди да си направя изследванията не трябва да нося лещи и после той ще прецени дали съм подходяща за корекция.Ако съм до 1 седмица се прави корекцията. Може би ще се реша,че ми писна да се съобразявам с тези лещи
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th August 2007, 19:28
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

А и съм имала съвсем лек астигматизъм на едното око,но той нямало да бъде проблем за корекцията.Общо взето май попадам в списъка на почти идеалните кандидати за такава интервенция.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th August 2007, 10:06
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Babri за какви пари говорим?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th August 2007, 18:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ами 800 euro за око,значи общо 1600.Скъпичко,ама ефикасно
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th August 2007, 19:35
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Babri мила, пожелавам ти успех от все сърце... аз първо имам много голям диоптър - реалният ми гони -9 - второ съм страхлива когато става въпрос за интервенции... парите са много, но ако знаеш, че ще се оттървеш от тревоги за цял живот си струват!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th August 2007, 21:12
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Мерси Valhalla Ще изчакам да дойде зимата и тогава ще се оперирам,че сега слънцето е силно и сигурно ще дразни.Един познат,който се е оперирал каза,че за около седмица се е възстановил и единственото нещо.което е трябвало да прави е да си слага капки. Както се изрази"на другия ден ставам и виждам телевизора без лещи"
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th August 2007, 11:50
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Сигурно е страхотно... особено ако е имал проблеми със зрението още от дете...

Сега като спомена краткият период на възстановяване си спомних, че веднаж пак разпитвах за хора които са се подложили на лазерна корекция и ми разказаха следната случка:

Точно след манипулацията, един мъж попитал специалиста дали ще усеща болка и какво да прави... Той му отговорил, че ще му помогне да си пийне малко уиски... Пациента си купил и изпил цяла бутилка и се почувствал отлично още същата вечер...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лазернакорекцияназрението
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:32.